Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienom

QUOTE(zuika_puika @ 2013 02 27, 21:53)
tikriausiai tai Chanel Exceptionnel mirksiukas.gif  turejau kazkada, tikrai neblogas
user posted image



tikriausiai šitas, kažkaip nedaėjo konsultantės paklaust doh.gif tik po begalės komplimentų supratau, kad man jo reikia smile.gif
tik konsultantė minėjo, kad naujiena... tai gal koks atnaujintas? Chanel tušų nesu naudojusi ir jais net nesidomėjau, tai žalia biškį toj srity blush2.gif
Atsakyti
Ateinu pagirti Loreal Millio Lashes Excess. Ilgą laiką pats pačiausiais man buvo Telescopic, patiko ir auksinis Million Lashes, bet šis pranoko anuosius.
Nesitikėjau nieko ypatingo o likau labai nustebinta - labai gerai ilgina ir gerai tankina, blakstienos kaip priaugintos atrodo.
Papildyta:
QUOTE(Hedonistė @ 2013 02 28, 15:06)
tikriausiai šitas, kažkaip nedaėjo konsultantės paklaust  doh.gif  tik po begalės komplimentų supratau, kad man jo reikia smile.gif
tik konsultantė minėjo, kad naujiena... tai gal koks atnaujintas? Chanel tušų nesu naudojusi ir jais net nesidomėjau, tai žalia biškį toj srity  blush2.gif

jeigu kalba eina apie naujausia chanel tusa, tai man rodos tai le volume de chanel vadinasi.
Atsakyti
Ar yra bandziusiu naujaji is Loreal? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 02 27, 15:52)
o kokios spalvos jūsų akys? kokio gymio jūs este?  4u.gif


Akys rudos, o pati šviesiaodė, bet labiau geltonodė nei baltasūrė, degu rudai. Įdomu, kaip EL tušas elgiasi ant blakstienų - nebyra, netrupa, ratilai nelieka, kaip valosi? rolleyes.gif Kalbu apie Estee Lauder - Sumptuous Color Mascara, štai tokį:
user posted image
Nesu dar pirkusi EL tušų...
Atsakyti
Merginos, čia ne visai į temą, bet gal vargstančioms su sunkiai nuvalomais tušais info pravers. Žodžiu išmėginau 4 makiažo valymo priemones, kol radau, kas be vargo nuvalo Bourjoys glamur max definition bigsmile.gif Taigi dvifazis Margarita thumbup.gif Vargdavau po 15 minučių, kol nugramdydavau, o čia tik opa ir viskas thumbup.gif Rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2013 02 26, 20:23)
as sta parsiveziau is Italijos dabar ir siandien pabandziau tai dazo man riebiai,nereikia daug tepliot kad matytusi  g.gif visai man is neblogas pasirode, gerai laike visa diena, blakstienas patankino, pailgino  smile.gif


Na as ir pirkau, nes senoj temoj buvo keletas geru atsiliepimu. Bet man nelabai. Nesakau, kad blogas, bet ne idealus. ax.gif
QUOTE(In hell @ 2013 02 27, 16:25)
Mergaitės, gal kas naudjote šį EL tušą? Labai gundausi ant žalio ir mėlyno  rolleyes.gif
Norėčiau atsiliepimų prieš perkant, o gal š.... doh.gif



NEžinau, kaip spalvotieji, bet siaip EL Sumptuous neblogi visai.. Daug Kam patiko.
QUOTE(zuika_puika @ 2013 02 27, 22:53)
tikriausiai tai Chanel Exceptionnel mirksiukas.gif  turejau kazkada, tikrai neblogas

O man sis visiskai nepatiko, gal pariesdavo, bet lipindavo ir visiskai neilgino. doh.gif Juokingos blakstienos budavo lotuliukas.gif

As visgi galvoju, kad labiausiai patikes yra klasikinis Hypnose. Tik panaudojus kokia pora savaiciu... Ir juodumas geras.. Gal reikia sugrizt g.gif Tik db smalsu Armani dar isbandyt.
Atsakyti
QUOTE(A_lika27 @ 2013 02 28, 20:59)
Ar yra bandziusiu naujaji is Loreal?  4u.gif
user posted image


As ji nusipirkau neseniai smile.gif Daziausiu dar tik pora kartu, bet iskart patiko! smile.gif Sepetelis guminis, bet toks minkstas ir elastingas labai, dazytis patogu, issukuoja, isilgina blakstienas, mases visiskai nekrauna, nebent labai daug kartu perbrauki, ner labai skystas, bet ir netirstas, dziuna man atrodo gana greitai, spalva gana intensyvi. Nebyra, netepa (nors man nei vienas tusas, kad ir prasciausias, niekad nebyrejo ir netepe, nzn kodel...) Blakstienos tikrai i drugelius kazkuo panasios buna! Zodziu patiko, labai laukiu, kol dar patirstes! biggrin.gif Pasirodo nebutina daug moket, kad turet gera tusa mirksiukas.gif

Bet vis vien labai noriu isbandyti Armani, sikart pagailejau pinigeliu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bellty: 01 kovo 2013 - 16:23
Gal kas turite atsiliepimų apie naująjį maxfactor clump defy, ruzavoje pakuoteje?
Atsakyti
QUOTE(bellty @ 2013 03 01, 16:21)
As ji nusipirkau neseniai smile.gif Daziausiu dar tik pora kartu, bet iskart patiko!  smile.gif  Sepetelis guminis, bet toks minkstas ir elastingas labai, dazytis patogu, issukuoja, isilgina blakstienas, mases visiskai nekrauna, nebent labai daug kartu perbrauki, ner labai skystas, bet ir netirstas, dziuna man atrodo gana greitai, spalva gana intensyvi. Nebyra, netepa (nors man nei vienas tusas, kad ir prasciausias, niekad nebyrejo ir netepe, nzn kodel...) Blakstienos tikrai i drugelius kazkuo panasios buna! Zodziu patiko, labai laukiu, kol dar patirstes! biggrin.gif Pasirodo nebutina daug moket, kad turet gera tusa mirksiukas.gif

Bet vis vien labai noriu isbandyti Armani, sikart pagailejau pinigeliu biggrin.gif


Aciu 4u.gif jau gailiuosi, kad vakar vietoj jo paemiau 101- ji Telescopic Carbon black biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lorvai33 @ 2013 03 01, 19:00)
Gal kas turite atsiliepimų apie naująjį maxfactor clump defy, ruzavoje pakuoteje?


Dabar naudoju jį. Nėra ypatingas, gražiai atskiria blakstienas, nelipina, netankina, tik truputį pailgina, vakare po akimis truputį būna nubyrėjęs, Esu naudojus Max factor false lash effect violetinį, kuris man patiko labiau smile.gif

Žinočiau, kaip, įkelčiau foto smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svede: 02 kovo 2013 - 00:04
QUOTE(lorvai33 @ 2013 03 01, 20:00)
Gal kas turite atsiliepimų apie naująjį maxfactor clump defy, ruzavoje pakuoteje?

o man sis labiau patiko nei false lashes, graziai atskiria, tankina, islaiko uzrietima. mano dabartinis mylimukas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, ateinu išpeikti Isadoros Big bold tušo.
Blakstienas labai sulipina, atsiranda gumulėliai, pradeda trupėti, o kol nuvalai... doh.gif
Atsakyti