Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienom

Rašykit pavadinimus!!
Atsakyti
Mėnuo kaip naudoju Estee Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Mascara tušą.
Iš pat pradžių galvojau, jog beveik tobulas - labai pailgino blakstienas, pastorino, nesulipino, netrupėjo. Dabar nežinau, pradėjo džiūti, sulipinti blakstienas. Antrą kartą nepirksiu tikrai. schmoll.gif
Atsakyti
Jau 2 savaites naudoju Bourjois Queen Attitude Mascara Volume.
Atitinka mano reikalavimus - konsultantes paprasiau tiesiog graziai dazancio, naturaliai atrodancio ir nebyrancio tuso, tinkamo dieniniam makiazui. Tai toks ir yra. Gerai laikosi, nebijo dregmes, nebyra ir atrodo naturaliai, jokiu ypatingu efektu neturi, tiesiog paryskina blakstienas, nesulipina. Tiesa reikia priprasti prie sepetelio - jis kietesnis ir storokas.
Pries tai naudojau L'oreal False Lasf Telescopic tai gan dirbtinai atrodo padazytos blakstienos, aisku patankina, siek tiek uzriesia, bet man dienai per rysku ir vakarop jau pradedavo byret. Naudosiu proginiam ar vakariniam makiazui.
Atsakyti
QUOTE(laumessluota88 @ 2015 02 24, 15:23)


Geriausias iki siol isbandytas. Puikiai laikosi, labai grazi juoda spalva. Visiskai nebyra ir asmeniskai man uztenka labai ilgam.

O man jis dazo silpnokai ir dienos begy suteikia pandos efekta. Nepasiteisino. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pergalinga taika @ 2015 02 27, 20:47)
O man jis dazo silpnokai ir dienos begy suteikia pandos efekta. Nepasiteisino. schmoll.gif

O kuri is ju turit?

sita? so couture
user posted image


ar sita? so couture, so black
user posted image

Atsakyti
QUOTE(JUM @ 2015 02 21, 16:10)
Na, man labai patinka tas "lazurito" mėlynumas, sodri mėlyna spalva, toks jausmas , kad pasidažius juodu tušu, bet tam tikram apšvietime blakstienos sumėlynuoja smile.gif
Dėkui už komentarą, pasidomėsiu smile.gif

Kaip suprantu jums butent tamsiai melyni patinka? Man irgi tokie patinka. Is esmes atrodo kaip iprastas juodas tusas, bet prie ryskaus apsvietimo ypac vasara, pasimato melynas atspalvis blakstienu galiukuose. Senai beturejau tamsiai melyna, gal reiktu isigyt, rolleyes.gif pasiilgau kazkaip, labai dideles akys su jais atrodo. wub.gif


Va kaip atrodo tas Max Factor tusas False Lash Effect, Deep Blue
http://4.bp.blogspot...00/IMG_9390.JPG
http://www.imakeyous...G_8561-Copy.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 28 vasario 2015 - 13:41
Loreal Volume Million Lashes So Couture

labai patinka: patogus šepetėlis, graziai padazo, ryskios blakstienos, nebyra

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 02 28, 13:01)

Turiu So Couture So Black, tai pačioje pradžioje gan paprastai dažė - gražiai pašukuodavo, bet kažkokio ypatingo efekto nesuteikdavo. Tiesa, man bent kol kas netepa nei paakių, nei akių vokų. Po kelių savaičių pagerėjo tušas drinks_cheers.gif Pailgina, gražiai patankina blakstienas, neatrodo sulipusios kaip "voro kojelės" biggrin.gif ar perkrautos "koše". Jei neuždžius per greitai, tai gal visai ir kartotinas tušas bus. Tiesa, kvapas kai kurias erzint gali, jei jautrios kvapams, nes gan stiprokai jaučias, nors man visai malonus.
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2015 02 28, 21:32)
Turiu So Couture So Black

O kaip jo spalva, lyginant su tuo ne smarkiai juodu, jauciasi skirtumas? 4u.gif Nes as turiu ta paprasta juoda, bet man ir jis atrodo ganetinai juodas lyginant su kitais turimais tusais, galvoju isbandyt ir si, kazin ar pastebimas tas didesnis juodumas? ax.gif
Atsakyti
O sakykite, ar bandete kazkas si ISADORA ALL DAY LONG tusa??
http://pigu.lt/dekor...lash?id=5061457

Atsibodo man pandos ivaizdis su amzinai pajuodusiais paakiais... doh.gif kadangi riebiaode esu, tai mygom nuplaukia tusai, ieskausi geresnio varianto nei waterproof tusai smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti