Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienom

QUOTE(vile999 @ 2015 01 27, 22:48)
Pirma kart pirkau Max Factor 2000 tusa, nu nei apimties nei ilgio, kazkoks nesusipratimas. Kol kas is tu prekybcentriniu tai labiausiai patinka Loreal wings, kazkuo primena pirmais potepiai tepant lancome hypnose.

Is tikruju, prekybcentriuose neverta pirkti tusu. schmoll.gif drinks_cheers.gif Nebent pasiziuret asortimenta, spalvas, o pirkt verciau nueit i normalia kosmetikos pasduotuve tokia kaip Douglas, Drogas, Kosmada ar Eurokos. Ben jau del tuso. Nes ten jie ir prasukineti visi gali but, juk niekas nepriziuri.

O as vis dar patenkinta savuoju So Couture, bent jau kol kas su juo viskas OK. smile.gif Dabar dar pabandymui nusipirkau Max Factor 2000 calorie. Turiu vandeniui atsparu, nusipirkau ir paprasta. Naudjau ji pries 6 metus, nusprendziau atgaivint prisiminimus, per ta laika jo ir pakuote pasikeite.

user posted image

Turiu pripazinti kad pripratau prie silikoniniu sepeteliu, tai su paprastu dazytis nelabai lengva. tongue.gif Gaunasi biski terliones kol su juo pasidazau, nuolat tenka pavalyt ar tai issitepusi voka, ar tai vaterlinija.. doh.gif bet gal tiesiog reikia laiko priprasti. Tai sitas momentas siek tiek nervina, o siaip su juo tikrai gaunasi man efektingos blakstienos, gerai uzriecia, padaro ju daug, galai smailejantys, nenukirsti, jos atrodo tankios ir kartu naturalios. Tai jeigu atmetus ta terliojimasi kol pasidazai, visa kita mane tenkina.

Cia labai efektingai jis pavaizduotas:
http://3.bp.blogspot...orie Review.jpg

Atsakyti
QUOTE(Irmama @ 2015 01 30, 11:33)
Sakykit, o jis nenutrupa g.gif nes toki turejau tik senesnio modelio, tai minusas, kad nutrupedavo unsure.gif siaip visas kitas funkcijas atlikdavo thumbup.gif

Tikrai nenutrupa.aš vedu aerobikos užsiėmimus,tai kai ryte pasidažiau su šituo tušu,paskui per visą dieną,dvi vakarines treniruotes atlaikė kuo puikiausiai,blakstienos po viskok atrodė idealiai.Tikrai esu patenkinta šiuo tušu.Jis man geresnis už L'orealio raudoną.Gražiai atskiria blakstienas,nesulipina jų,nepritepa daug"košės".Žodžiu,pagaliau vėl atradau sau geriausią variantą smile.gif
Atsakyti
Baiginėju naują Maybelline Lash Sensational tušą, bet tikėjausi kažko daugiau smile.gif Rekomenduočiau nebent toms, kurioms nėra itin svarbi apimtis. Labiau ilgis ir atskyrimas smile.gif

user posted image
Atsakyti
Ateinu su atsiliepimu apie labai jau giriama tiek USA tiek cia UK 3D fibre tusa
https://www.younique...cB#.VNO9iy4nXFx
pradekime nuo to kad ji panaudojus apie menesi dazantis apie 2k i savaite likau be blasktienu ziauriai jas suede itariu rinkinyje esantis zele ( kvapas kaip naftalino) verysad.gif tokiu trumpu silpnu blakstienu gyvenime neturejau.
na apie efekta g.gif sakyciau pirmas 2 savaites jis tikrai buvo suteikia blakstienoms ilgio ir apimties tikrai kaip dirbtines padaro su jokiu brangiausiu tusu neesu to isgavusi tokio efekto, taciau reikia atrasti technika kaip pasidazyti nes labai lipino blakstienas, ir tie pluosteliai labai byrejo, sakyciau kazkiek is pradziu alergizavo jautesi toks sausumas akyse smile.gif taciau tie pluosteliai labai greit pasibaigia jei dazantis kasdien sakyciau labai trumpam uztektu....
gavau daug komplimentu wow kokios blakstienos taciau db net nzn kaip jas atgaivinti, uzsiauginti kokios buvo verysad.gif
Atsakyti
Labai mėgstu mėlyną tušą, mylimiausias buvo:
user posted image
Bet LT nerandu pirkti...
Blakstienos nesulipdavo, nebyrėdavo...
Ką naudojat iš mėlynų tušų 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(JUM @ 2015 02 16, 11:42)
Labai mėgstu mėlyną tušą, mylimiausias buvo:
http://pics2.ds-stat...g/34870/300.jpg
Bet LT nerandu pirkti...
Blakstienos nesulipdavo, nebyrėdavo...
Ką naudojat iš mėlynų tušų  4u.gif ?

O kokio melynumo norit? Kad butu ryskiai melynas, ar tamsiai?

Is Max Factor yra 2000 Calorie melynas Navy ir yra False Lash Effect melynas Deep blue.
Ir yra dar is tos linijos kur paryskina akiu spalva Eye Brightening mascara, spalva Black Sapphire for Blue Eyes, as turiu ji, tai toks ne tai kad melynas bet tamsiai pilkas su melsvu perlamutru, labai neblogai ziurisi, naturaliai taip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 20 vasario 2015 - 22:38
QUOTE(Hiver @ 2015 02 20, 22:37)
O kokio melynumo norit? Kad butu ryskiai melynas, ar tamsiai?

Is Max Factor yra 2000 Calorie melynas Navy ir yra False Lash Effect melynas Deep blue.
Ir yra dar is tos linijos kur paryskina akiu spalva Eye Brightening mascara, spalva Black Sapphire for Blue Eyes, as turiu ji, tai toks ne tai kad melynas bet tamsiai pilkas su melsvu perlamutru, labai neblogai ziurisi, naturaliai taip.


Na, man labai patinka tas "lazurito" mėlynumas, sodri mėlyna spalva, toks jausmas , kad pasidažius juodu tušu, bet tam tikram apšvietime blakstienos sumėlynuoja smile.gif
Dėkui už komentarą, pasidomėsiu smile.gif
Atsakyti
Mano mylimiausias buvo visada Max Factor2000 Calorie, labai daug eksperimentavau, ir vis sugrįždavau prie jo. Bet atradau sau Kanebo Sensai 38 laipsniai tušą bigsmile.gif Džiaugiuosi nepaprastai, nebyra dienos bėgyje, nesuklijuoja ir nepadaro vienos didelės blakstienos, labai lengvai šiltu vandeniu su pirštais nuplaunamas, vamzdeliais tokiais nusiima nuo blakstienų. Žodžiu super smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo esmileja: 21 vasario 2015 - 23:29
user posted image

Geriausias iki siol isbandytas. Puikiai laikosi, labai grazi juoda spalva. Visiskai nebyra ir asmeniskai man uztenka labai ilgam.
Atsakyti
QUOTE(laumessluota88 @ 2015 02 24, 15:23)
Geriausias iki siol isbandytas. Puikiai laikosi, labai grazi juoda spalva. Visiskai nebyra ir asmeniskai man uztenka labai ilgam.

As kaip tik si ir dabar naudoju,kol kas labai patinka,niekas nebyra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2015 02 24, 17:24)
As kaip tik si ir dabar naudoju,kol kas labai patinka,niekas nebyra  thumbup.gif


butent!!!! man irgi labai patinka, niekas nebyra, viskas graziai laikosi, spalva juoda juoda
Atsakyti
Sveikos, noriu ir aš atsiliepimą palikti biggrin.gif

user posted image

taip ir nesupratau šio tušo, tikėjaus tikrai geresnio efekto. Vienintelis jo privalumas - nenubyra po visos dienos, bet jokio ypatingo efekto, kaip už 10lt iš essence. Ar čia man taip vienai, ar rinktis kitokį nei smoky eyes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elsker: 24 vasario 2015 - 22:30