Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienom

Mano asmeninis metu atradimas yra Lancome Grandiose. Patinka viskuom-puikiai dazo,riecia,ilgina,suteikia apimties,nelipina blakstienu,nebyra. Zodziu, man labai labai smile.gif
Atsakyti
Patys blogiausi atsiliepimai apie Lancome Star akiu tusa. Paskutinis s... daze labai prastai, visai nevykes pirkinys. Jokios reklamoje zadetos didziules apimties ar riestu blaktstienu, ir ta juoda spalva labai blanki, dazydavau net 2-3 sluoksnius ir tai neisgaudavau norimo rezultato smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritinelis1: 07 gruodžio 2014 - 16:59
Jau daug metu nekeiciu Clinique firmos blakstienu tusu, kaskart vis kitokiu efektu pasiimu, bet visais bunu vienodai patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2014 12 19, 15:15)
Jau daug metu nekeiciu Clinique firmos blakstienu tusu, kaskart vis kitokiu efektu pasiimu, bet visais bunu vienodai patenkinta smile.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif darau absoliučiai tą patį. Visad lieku patenkinta ir kokybe, ir rezultatu. Praktiškai nebeieškau kitų kompanijų.
Atsakyti
Gal kas bandėt Tarte Gifted blakstienų tušą? Kokie atsiliepimai? ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vile999 @ 2014 12 02, 18:05)
konsukltante isgyre labai si, gal kas naudoja irbruksteltu atsiliepimu?
user posted image

Jau trečią šį naudoju (antrą iš eilės). Labai patinka wub.gif blakstienos tankios ryškios, o ir atsigavo naudojant šį tušą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2014 12 19, 14:15)
Jau daug metu nekeiciu Clinique firmos blakstienu tusu, kaskart vis kitokiu efektu pasiimu, bet visais bunu vienodai patenkinta smile.gif

drinks_cheers.gif ir as jais patenkinta!
Atsakyti
Pirma kart pirkau Max Factor 2000 tusa, nu nei apimties nei ilgio, kazkoks nesusipratimas. Kol kas is tu prekybcentriniu tai labiausiai patinka Loreal wings, kazkuo primena pirmais potepiai tepant lancome hypnose.
Atsakyti
QUOTE(annesears @ 2014 10 09, 22:45)
Chanel Le Volume wub.gif  thumbup.gif



Šiuo tušu esu sužavėta - labai puikus efektas - ilgos,tankios blakstienos.Tokios kaip priklijuotos
Dar kartais naudoju DIOR pagrinda-seruma,tai rezultatu dar labiau būnu patenkinta.
Dar kartosiu.
Rekomenduoju
Atsakyti
QUOTE(solitude @ 2015 01 27, 01:36)
Jau trečią šį naudoju (antrą iš eilės). Labai patinka wub.gif blakstienos tankios ryškios, o ir atsigavo naudojant šį tušą bigsmile.gif


Ir aš susigundžiau.. 4u.gif Man irgi patinka,tik šepetukas man didokas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 11 30, 16:33)
Loreal So Couture patinka thumbup.gif
user posted image

Ir as rekomenduociau si, sunaudojau jau visa ir nauja nusipirkau. Esu patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skaidra998 @ 2015 01 29, 21:51)
Ir as rekomenduociau si, sunaudojau jau visa ir nauja nusipirkau. Esu patenkinta smile.gif

Sakykit, o jis nenutrupa g.gif nes toki turejau tik senesnio modelio, tai minusas, kad nutrupedavo unsure.gif siaip visas kitas funkcijas atlikdavo thumbup.gif
Atsakyti