Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(daivajazz @ 2013 02 23, 22:26)
Turiu, parsinešiau, darbas pradedamas pioneer.gif

Ačiū, tikra draugė.
Atsakyti
AČIŪ VISOMS UŽ NUORODAS 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2013 02 23, 15:28)
ieškau paveikslėlių, niekaip nerandu to ko reikia, o jei randu tai užlipinti logotipai, apsaugos. Gal galite mestelti kokią nuorodą kur dar pasižvalgyti nemokamų paveiksliukų


Sveikutės,

siunčiuosi iš http://artbash.ru/
arba http://lenagold.ru/f...lipart/any.html

Dėkui už nuorodą apie Neringą. Kaip tik laiku, dar spėsim pasižiūrėt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2013 02 23, 23:34)
Ačiū, tikra draugė.

Nedėkok, dar neatsiunčiau mirksiukas.gif maža ką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2013 02 23, 23:10)
Alaizy labai ačiū už norą padėti, bet Pupos tikrai neprašiau, aš laukiu Riešuto.


tai gal kas pasinaudos. blush2.gif

QUOTE(naminukė @ 2013 02 23, 23:46)
Sveikutės,

siunčiuosi iš http://artbash.ru/


šio psl dar nebuvau radus, ačiū drinks_cheers.gif
Atsakyti
elimak7 su vykusia švente user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 24 vasario 2013 - 12:16
biggrin.gif Na tikros plepsės smile.gif Kol suradau jus smile.gif
Ačiū visoms už puikias nuorodas.
Merginos, kurios šventėt gimtadienius- NUOŠIRŽIAUSI sveikinimai 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2013 02 24, 00:41)
AČIŪ VISOMS UŽ NUORODAS 4u.gif  biggrin.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Gimtadienių sulaukusioms tris kartus valio 4u.gif valio 4u.gif valio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo studija: 24 vasario 2013 - 14:03
Ačiū peliukui už naujus namelius. Pirmasis darbas prisėdus prie kompiuterio yra paskaitinėti kuo gyvena šio namelio gyventojai. gaila, kad paplepėti pavyksta retai. Paskutiniu metu supuolė daug darbelių. Tramtatulis, Kaziuko mugė ir esu atsakinga už vaikų konferenciją mūsų mokykloje. Norėčiau paprašyti pagalbos. Niekaip nesugalvoju, kokį čia žaidimėlį surengti konferencijos pabaigoje dalyviams. Konferencija yra apie mūsų miestą. Vaikai pristatys žymias, lankomas vietas, gal palies šiek tiek istorijos savo pranešimuose. Galvoju pabaigoje reikia gal visus dalyvius (jų bus apie 40) suskirstyti į grupes ir, kad jie kažką nuveiktų įvirtindami tai, ką išgirdo. Gal paimti miesto žemėlapį ir duoti suklijuoti svarbesnius objektus, gal parengti kokį testuką, gal padaryti žemėlapį su objektais ir kad priklijuotų spalvotą lipuką prie to, kurį dažiausiai lanko. Bet kažkaip nė viena iš šių idėjų man nelabai. Norėtųsi, kad vaikai padirbėtų ir būttų įdomu. Gal kuri žinot, kokį metodą?

NUOŠIRDŽIAUSI SVEIKINIMAI ŠVENČIANČIOMS GIMTADIENĮ.
happybday.gif
Atsakyti
elimak, pavėluotai sveikinu ir aš. Būk sveika ir laiminga! (Kaip tik pražydo mano mažoji orchidėja, tai siunčiu ją Tau) biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gitė @ 2013 02 24, 15:42)
Ačiū peliukui už naujus namelius. Pirmasis darbas prisėdus prie kompiuterio yra paskaitinėti kuo gyvena šio namelio gyventojai. gaila, kad paplepėti pavyksta retai. Paskutiniu metu supuolė daug darbelių. Tramtatulis, Kaziuko mugė ir esu atsakinga už vaikų konferenciją mūsų mokykloje. Norėčiau paprašyti pagalbos. Niekaip nesugalvoju, kokį čia žaidimėlį surengti konferencijos pabaigoje dalyviams. Konferencija yra apie mūsų miestą. Vaikai pristatys žymias, lankomas vietas, gal palies šiek tiek istorijos savo pranešimuose. Galvoju pabaigoje reikia gal visus dalyvius (jų bus apie 40) suskirstyti į grupes ir, kad jie kažką nuveiktų įvirtindami tai, ką išgirdo. Gal paimti miesto žemėlapį ir duoti suklijuoti svarbesnius objektus, gal parengti kokį testuką, gal padaryti žemėlapį su objektais ir kad priklijuotų spalvotą lipuką prie to, kurį dažiausiai lanko. Bet kažkaip nė viena iš šių idėjų man nelabai. Norėtųsi, kad vaikai padirbėtų ir būttų įdomu. Gal kuri žinot, kokį metodą?

Šauniai darbuojiesi biggrin.gif O gal lai sudeda vietų apie kurias mažiau žino ntr dėliones? Tai kaip ir mintis būtų, kad dar yra ką tyrinėti ir kitiems metams. Bijau ir ką daugiau siūlyti, nes matau, kad puikiausiai darbuojiesi ir nelabai reikia tų patarimų biggrin.gif
Atsakyti
Raportuoju pioneer.gif Riesuto 3 dalis 4 kl. jau pirmame paste. Jei kas ne taip rasykite.
Atsakyti