Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdietės

Sveikos klaipėdietės 4u.gif

noriu pasiteirauti, gal kuri žinot kokie įkainiai yra buto valymų? Kiek yra mokama už valandą? g.gif
Ačiū už atsakymus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, vėl tyluma smile.gif

Merginos gal žinot kiek kainuoja Klaipėdoje valandinė auklė, draugė klausė, aš tai net neįsivaizduoju g.gif man niekad nebuvo aktualu.

Pasidalinkit, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Labas.

Gal kartais kas nors turite riterio kostiumą paskolinti? Labiausiai domina šarvai ir šalmas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2014 05 12, 12:48)
Labas.

Gal kartais kas nors turite riterio kostiumą paskolinti? Labiausiai domina šarvai ir šalmas ax.gif

A didelio reik?
Turiu rankdarbinį mirksiukas.gif
Va tokį biggrin.gif . Čia pirmoj klasėj smile.gif

user posted image

Atsakyti
Nebereik doh.gif blush2.gif

Bet ačiū labai. Jei kada dar prireiks, žinosiu, kur ieškoti flirt.gif
Atsakyti
Laba, nu ir as paprasysiu, gal kartais kas turi bulves kostiuma ar koki apsiausta?
Atsakyti
QUOTE(Cypas @ 2014 05 12, 15:50)
Laba, nu ir as paprasysiu, gal kartais kas turi bulves kostiuma ar koki apsiausta?

A tai čia kas dabar, Graikiška bulvė bus? g.gif biggrin.gif

Nupiešk bulvę ir viskas cool.gif Iš kartono iškirpk per visą pilvą...
Atsakyti
... o man reikia kažko į temą "Graikija" unsure.gif gal kas ką turit... ax.gif damai flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2014 05 12, 16:08)
A tai čia kas dabar, Graikiška bulvė bus? g.gif  biggrin.gif

Nupiešk bulvę ir viskas cool.gif Iš kartono iškirpk per visą pilvą...


Jo graikiška bulvė lotuliukas.gif

Teatro būrelyje vaidina Bulvinę pasaka, Jonas Bulvė karalius, Ugnius bulvinis traškutis ax.gif

Dilma man reik tavo amunicijos, jei neužimta bigsmile.gif Kai siuntinuka gausi užsukčiau ax.gif

Tai aš nesuprantu senovės Graikija ar Roma tema ? Vieni taip kiti taip doh.gif
Atsakyti
kas čia dabar per "kalėdos" gegužės vidury - visom kostiumų prireikė biggrin.gif
Atsakyti
Vydūne kalėdos 2 kartus per metus thumbup.gif

Jei rimtai kiekvienais metais pas pradinukų vyksta savaitės projektas gegužės pabaigoje ir kiekvienais metais skirtinga tema, praeitais buvo Senovės Egiptas, va vaizdinė medžiaga

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cypas @ 2014 05 13, 11:09)

Dilma man reik tavo amunicijos, jei neužimta bigsmile.gif Kai siuntinuka gausi užsukčiau ax.gif


O kam? g.gif
Man tai į bulvę nepanašu tongue.gif. Į traškutį tuo labiau biggrin.gif
Atsakyti