Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo gamyba su šarmu VIII d.

Pašuršalinau ir aš apie tą stebuklą, tai va ką manau: naudojamas kuris nors kietas hidrofilinis aliejus(atrodo jojobos būna aromarti, vandenyje tirpus), kur rašoma Soap body(vegetable oil), tada galima ir rūgštis naudoti. Netikras ten muilas, tačiau be surfaktantų; kažką panašaus labai noriu sukonstruoti, bet vis neateina eilė. 4u.gif Kas padarysit, nepamirškit pasigirti ir parašyt! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2013 03 05, 21:03)
O aš pašuršalinau google ir štai ką radau Anela mana soap Grubiai paskaičiavus, kainytės vis tiek gaunasi nemažos  biggrin.gif  Stebina frazė "Manufactured by cold process recipe by habd made." Lyg ir galima įtarti, kad tikrai muilas g.gif , bet kaip tą glikolio rūgštį įveda ir dar berods bambukų actą ar kažką panašaus, jei neklystu  blush2.gif

Mano supratimu tas "cold process recipe" gali būti kieta putojanti plytelė pagaminta iš panašių kaip AZ komponentų (SCS, SCI, SLSA), ir tai yra glikolinis pylingas 3 arba 6 %.
Glikolinę rūgštį rekomenduoja naudoti kai gaminio PH 2,8-4,8.
Muilas negali būti, nes: kai PH 3,8 veiksmingos glikolio rūgšties yra 50% nuo įterptos; kai gaminio PH pasiekia 4,8, glikolio rūgšties sumažėja 10 kartų ( lieka tik 1% nuo 10% įmaišytos rūgšties), o muilo PH apie 8,5, tai tos laisvos rūgšties jame negali likti.
O tos kietos plytelės labai lėtai naudojamos, 7g tikrai ilgam užtenka
Papildyta:
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 03 05, 23:06)
Pašuršalinau ir aš apie tą stebuklą, tai va ką manau: naudojamas kuris nors kietas hidrofilinis aliejus(atrodo jojobos būna aromarti, vandenyje tirpus), kur rašoma Soap body(vegetable oil), tada galima ir rūgštis naudoti. Netikras ten muilas, tačiau be surfaktantų; kažką panašaus labai noriu sukonstruoti, bet vis neateina eilė. 4u.gif Kas padarysit, nepamirškit pasigirti ir parašyt! biggrin.gif

Bet tada neputotų? jei rašo "muilas", tai tikriausiai putoja g.gif
Paskaičiau dar kartą aprašymą, grynas juokas, kai truputį supranti:
" Nenaudojami jokie minus faktorių turintys veiksniai tokie, kaip aktyviųjų paviršiaus medžiagų sintezės, , kvepalai, antioksidantai, sintetiniai kvepalai, dažai ir panašiai.
- Sudedamosios dalys:
muilo pagrindas, vanduo, glikolio rūgštis, Trehalozė, bambuko actas , citrinzoles aliejus."
Tai pagal juos muilas odai nekenkia ax.gif , tik kaip jame ta glikolinė rūgštis veikia - štai kur klausimas biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 05 kovo 2013 - 22:14
QUOTE(Amina Fatima @ 2013 03 05, 20:45)
Kad muilas parašyta.Ir ta pana,pas kurią radau,kad perpardavinėja,rašo,kad tai muilas,ir dar kad kaina atitinka kokybę,tik aš niekaip neįsivaizduoju 7 g muiliuko. Nejaugi jus,patyrusios muiliavyrės ne pagaminsite tokios pat paskirties muilo už tą pačią kainą,bet kokius 60-70 g bent jau?
http://www.rytugrozi...p?id_product=20



Prieš keletą metų esu nusipirkusi šitą muilą - net nežinau kaip jį ir vadinti. Galiu pasakyt tik tiek, kad man jis visai patiko, tik saikingai naudojau, kad neerzinčiau odos. Ir per metus niekaip nepribaigiau tokio mažučio gabaliuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2013 03 05, 23:14)
Prieš keletą metų esu nusipirkusi šitą muilą - net nežinau kaip jį ir vadinti. Galiu pasakyt tik tiek, kad man jis visai patiko, tik saikingai naudojau, kad neerzinčiau odos. Ir per metus niekaip nepribaigiau tokio mažučio gabaliuko smile.gif

manau, kad puikiausiai gali pasigaminti tokią plytelę savo kieto šampūno pagrindu, įmaišiusi glikolio rūgšties 3-5% 4u.gif
gerai, kad retai naudoji, nes tai rūgštinis pylingas, po jo salonuose naudoja atstatomąjį serumą ir regeneruojantį kremą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 05 kovo 2013 - 22:17
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2013 03 05, 22:14)
Prieš keletą metų esu nusipirkusi šitą muilą - net nežinau kaip jį ir vadinti. Galiu pasakyt tik tiek, kad man jis visai patiko, tik saikingai naudojau, kad neerzinčiau odos. Ir per metus niekaip nepribaigiau tokio mažučio gabaliuko smile.gif


O kodėl taip ilgai naudojote?Juk jeigu jis skirtas gydyti odą,manau reikai reguliariai naudoti ir rezultats turi būti matomas pakankamai greitai,juolab tokia kaina.Juk tas muiliukas,nemanau,kad skirtas pasižaidimams.Jei ten rūgštis(kuri blogesnė už šarmą,nes lieka muile?),tai suprantu,kad nenaudosi dažnai,bet juk jeigu odą reikia gydyti,kam terliotis metus ar daugiau,man kažkaip nelogiška čia gaunasi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amina Fatima: 05 kovo 2013 - 22:22
QUOTE(Amina Fatima @ 2013 03 05, 23:19)
O kodėl taip ilgai naudojote?Juk jeigu jis skirtas gydyti odą,manau reikai reguliariai naudoti ir rezultats turi būti matomas pakankamai greitai,juolab tokia kaina.Juk tas muiliukas,nemanau,kad skirtas pasižaidimams.Jei ten rūgštis(kuri blogesnė už šarmą,nes lieka muile?),tai suprantu,kad nenaudosi dažnai,bet juk jeigu odą reikia gydyti,kam terliotis metus ar daugiau,man kažkaip nelogiška čia gaunasi...

Čia pylingas, t.y. pašalina viršutinį odos sluoksnį( negyvas ląsteles), bet kartu pažeidžia įprastą odos funkcionavimą. Pylingų negalima daryti dažnai ar ilgai.
O kas blogiau šarmas ar rūgštis - kitas klausimas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 05 kovo 2013 - 22:32
QUOTE(Amina Fatima @ 2013 03 05, 23:19)
O kodėl taip ilgai naudojote?Juk jeigu jis skirtas gydyti odą,manau reikai reguliariai naudoti ir rezultats turi būti matomas pakankamai greitai,juolab tokia kaina.Juk tas muiliukas,nemanau,kad skirtas pasižaidimams.Jei ten rūgštis(kuri blogesnė už šarmą,nes lieka muile?),tai suprantu,kad nenaudosi dažnai,bet juk jeigu odą reikia gydyti,kam terliotis metus ar daugiau,man kažkaip nelogiška čia gaunasi...



Na jei būčiau kasdien naudojus, tai jaučiu be odos būčiau likus:)
Jūs tikriausiai neturėjot problemų su oda, jei manot, kad per kelias dienas rezultatas yra pasiekiamas, tik neįsižeiskit. Bet aš su visom priemonėm terliojuosi mėnesiais, kartais net metais. Ir nemanau, kad yra tokia stebuklinga priemonė, kuri oplia - ir padaro gražuole:)

Kažkaip tuo metu pirkau, kai dar nesigilinau į sudėtį per daugiausiai. Bet dabar tikrai nepirkčiau šio muiliuko už tokią kainą.
Papildyta:
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 03 05, 23:17)
manau, kad puikiausiai gali pasigaminti tokią plytelę savo kieto šampūno pagrindu, įmaišiusi glikolio rūgšties 3-5%  4u.gif
gerai, kad retai naudoji, nes tai rūgštinis pylingas, po jo salonuose naudoja atstatomąjį serumą ir regeneruojantį kremą  4u.gif


Esu prieš n metų dariusis rūgštinį veido valymą salone, po kurio mano veidas toks kaip nudegęs liko - nepadėjo nei serumai, nei kremai smile.gif visos mano pigmentinės dėmes "iškepė", kaip aš sakau. Po to karto labai skeptiškai žiūriu į rūgštines priemones ir naudoju minimaliausią procentą, kurį dar sumažinu:) Ir kokį kartą-du per mėnesįsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2013 03 02, 15:52)
Aliejus toks. Lietuviškai parašyta raudonųjų palmių aliejau, o angliškai red palm kernel oil.


Sveikos.
As toki pirkus buvau, pas mane po triju menesiu muiliukai isbalo smile.gif, geltonos spalvos neliko...
Atsakyti
Gal priklauso nuo to kiek naudojot red palm oil. g.gif Man vienas buvo nusviesejes. Neisbales, bet is geltonos spalvos tapo vos gelsvas. O medaus muilas kur didesnis kiekis sio al. spalvos nekeite ir kai marginimui i viena dali dedu irgu spalva islieka. Tas kuris nusviesejo jau pilant mase man atrode per sviesus, tai kaltinu kieki ir dar jis buvo saldytas, o kitu nesaldau, tai gal irgi paveike..
Aliejus pas mane ne rudugio, bet kaip sakiau irgi apturejau toki poksta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 08 kovo 2013 - 11:59
Sveikutes bye1.gif
As cia su tokiu klausimeliu blush2.gif o jaigu ideciau pemzos pudros i skysta muila, ji nenusestu ant dugno, niekas nebande?
ir dar, kiek silko dedat i muiliuka? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krisle159 @ 2013 03 21, 20:11)
Sveikutes  bye1.gif
As cia su tokiu klausimeliu  blush2.gif  o jaigu ideciau pemzos pudros i skysta muila, ji nenusestu ant dugno, niekas nebande?
ir dar, kiek silko dedat i muiliuka? biggrin.gif

Pemzos nesu dėjusi į muilą, o šilko dedu 5 proc. nuo aliejų svorio.
Atsakyti
QUOTE(krisle159 @ 2013 03 21, 20:11)
Sveikutes  bye1.gif
As cia su tokiu klausimeliu  blush2.gif  o jaigu ideciau pemzos pudros i skysta muila, ji nenusestu ant dugno, niekas nebande?
ir dar, kiek silko dedat i muiliuka? biggrin.gif

Žiūrint kokio skystumo muilas išeina pabaigoj, mano gana skysti gaunasi, tai tikrai nusėstų, bet juk galima paplakti prieš naudojant smile.gif
Apie šilką - į kietus dedu (tirpinu) net iki 7%, kartais keičiu vilna; į skystą - apie 5%, nes dedu visokių pagerinimų papildomai skiesdama
Atsakyti