Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo gamyba su šarmu VIII d.

QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 03 22, 09:46)
Žiūrint kokio skystumo muilas išeina pabaigoj, mano gana skysti gaunasi, tai tikrai nusėstų, bet juk galima paplakti prieš naudojant  smile.gif
Apie šilką - į kietus dedu (tirpinu) net iki 7%, kartais keičiu vilna; į skystą - apie  5%, nes dedu visokių pagerinimų papildomai skiesdama


Kokią vilną dedat į muilus ar tą, kur vėlimui tinka?
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2013 03 22, 10:29)
Kokią vilną dedat į muilus ar tą, kur vėlimui tinka?

Tirpdau gryną vilną
Ta, kur vėlimui tinka kartais būna kažkaip apdirbta, blogiau tirpsta, bet turim šeimoj vėlėjų, tai atitaikiau kuo mažiau "chemizuotą" smile.gif
Atsakyti
Aciu uz pagalba mirksiukas.gif
O man atrode silko ir 1% tiek daug lotuliukas.gif , dar tik karteli bandziau, bet nekantrauju muiliuka pamuilinti bigsmile.gif kita karta bandysiu daugiau deti biggrin.gif
Atsakyti
As daugiausia silko esu dejus 4% tai jau labai didelis gumulas buvo. Bet istirpo, tai tikrai galima daugiau det mirksiukas.gif
Atsakyti
Perdaug šilko pridėję muilo duše nepagausit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(xrenka @ 2013 03 27, 16:42)
Perdaug šilko pridėję muilo duše nepagausit wink.gif

o kiek tas per daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xrenka @ 2013 03 27, 16:42)
Perdaug šilko pridėję muilo duše nepagausit wink.gif

Mano tokie % - šampūniniam muilui, tualetiniam mažiau dedu, 1-2 pan.
Atsakyti
Merginos, gal turite minciu, kodel mano muilas nenori sukieteti? Bijojau, kad nebutu per kietas, o jis toks "limpantis " ir gabaliuko vidurys net tamsesnis, tarsi dar gelio stadijoje. Pagamintas kovo 8 d.
Sudetis:
alyv. al. 20%
kokosu 20 %
sviestmedis 20%
palmiu 15%
ricinos 10%
lanolino 10%
ataliu (babasu) 5 %

Cetilo alkoholio 3% (15 g)
Citr r. 3% (15 g), dejau papildomai NaOH 9 g
Natrio laktato 2% ( 10g)
Glicerino 2 % (10g)

15 g EA

Atsakyti
QUOTE(Rima44 @ 2013 04 05, 15:19)
Merginos, gal turite minciu, kodel mano muilas nenori sukieteti? Bijojau, kad nebutu per kietas, o jis toks "limpantis " ir gabaliuko vidurys net tamsesnis, tarsi dar gelio stadijoje. Pagamintas kovo 8 d.
Sudetis:
alyv. al.          20%
kokosu          20 %
sviestmedis    20%
palmiu            15%
ricinos            10%
lanolino            10%
ataliu (babasu)  5 %

Cetilo alkoholio  3% (15 g)
Citr r.                3% (15 g), dejau papildomai NaOH 9 g
Natrio laktato    2% ( 10g)
Glicerino            2 % (10g)

15 g EA

Gal lanolino per daug, aš kokius 3 proc dedu g.gif Minkština ir ricina, o ir kietųjų aliejų mažoka. O ką skaičiuoklė rodė?
Atsakyti
Ir aš su tiek daug lanolino nebandžiau. Ir tikrai kietų aliejų mažai. Bet kaip subręsta grynas alyvuogių muilas, taip matyt ir tokiam variantui laiko reikės daugiau. Paprastai kiek prisimenu visada virš 30 pas mane būna kietumo parametras. Permečiau saviškius - 34, 36, 38, 41. g.gif
Atsakyti
Sveikutės mergaitės,esu naujokė,pradžiamokslė:)ekologišku muilu susidomėjau gimus dukrytei,gaudama dovanų ekologišką muilą labai smagu būdavo,vis jį rankose dažnai laikydavau ir žiūrinėdavau, o vyras sakydavo nesikankink o pamėgink(tu gali ir sugebėsi)Daug skaičiau ir dabar dar skaitau ,semiuosi iš jūsų mergaitės,grožiuosi jūsų muiliukais, jūs šaunuolės.Na ir prasidėjo mano svajonė pamėginti,pirma pradėjau nuo skaitymo,ingredientų derinamumą,žolelės,jų nuoviros. Kaip žolelių pagalba galime puoselėti savo kūno grožį :)na ir naudojant muilams.Aliejai,sviestai,eteriniai al.ir tp
Ir viską pradėjau nuo vaikiško muiliuko bekvapio,paskui nuo bazių,ir matau kad jau bemiegės naktys:)nes norisi eiti tolyn ir tolyn.
Pradėjau jau priartėti prie Natrio hidroksido daug domiuosi ir vis man maža,knygų pirkimas(jų skaitymas)domėjimasis vis neblėso, o dar labiau progresvo:)Bet tuo metu vis nusiperku ekologiško muilo jau pati nelaukdama dovanų.O prausdamasi su mintyse kuždėjo aš tikrai pamėginsiu,aš labai noriu pati,pati padėti savo dukrytės odelei ir sau,tik dėl savęs(tai būtų jau daug)Ir žinoma priartėjau prie tos dienelės kai pamėginau( tik neviena bet ir vyras padėjo:) Jis matė kaip aš užsidegusi su kantrumu,pakantumu žengiu pirmyn.Tad pradžioj tiek mergaitės, prisistačiau ir labai noriu būti kartu su jumis, ir mokytis kartu :)su jūsų pagalba,patarimais.Ačiū, kad esate.
Atsakyti
čia įkeliu kelias nuotraukėles(aiškų jų daug turiu,nes teko mokytis ir mokytis:)
muiliukų ax.gif
user posted image]iš vaikiško muiliuko [/URL]
user posted image]smile.gif[/URL]
user posted image]smile.gif[/URL]user posted image]smile.gif[/URL]user posted image]čia iš bazės[/URL]user posted image]čia jau muilas gamintas iš natrio hidroksido[/URL]
user posted image]štai ir viskas[/URL] blush2.gif
Atsakyti