Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo gamyba su šarmu VIII d.

Mergaitės turiu klausima,kaip su ta skaičiuokle,labai stengiuosi mokytis,ar galėtumėt man padėti?aš jums parašysiu,o jūs man pasakykite ar gerai doh.gif
na čia iš knygos aš maždaug pritaikysiu jūs tik man pasakykite ar gerai apskaičiavau pagal lentelę SoapCalc
pagal knyga
kokoso aliej 340
saulėgraž.al 340
alyvpalmių aliej 227
dist.vanduo 404
natrio hidroksido 149
o man kai skaičiuoju su skaičiuokle ta recepta gaunasi :distiliuoto vand.344,66
o natrio hidroksido 133,314 ar taip mergaitės skaičiuoju?
Papildyta:
QUOTE(Amina Fatima @ 2013 03 01, 17:31)
Sudėtis: alyvuogių aliejus,kokosų aliejus,palmių aliejus,mango sviestas,avokado sviestas,ying yang eterinis aliejus.
user posted image

Sveikute 4u.gif
jūsų muiliukas super thumbup.gif
Atsakyti
Pvz. pagal Amina Fatima ingredient.skaičiavau mergaitės ar teisingai skaičiuoju?
alyv.al.300
kokos.al 100
palmių.al 100
mango sviest.100
avokado sviest.100
gavau vanduo 266
Na OH 95,102
ar taip? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2013 04 05, 22:23)
Gal lanolino per daug, aš kokius 3 proc dedu g.gif Minkština ir ricina, o ir kietųjų aliejų mažoka. O ką skaičiuoklė rodė?







Greiciausiai taip ir bus, kad lanolino padauginau, labai juo apsidziaugiau, tai ir nepagailejau. O skaiciuokle tai rode kietumas - 38, tai , kaip ir nuramino, nes esu turejusi ir su 35 labai faina muiliuka.
Nu, gal, kaip Agne/Ramute sako, reik daugiau laiko tokiam, gal sukietes. nes, nors kiekis ir nedidelis, bet labai butu gaila, tiek is jo tikejausi, o ir kvapas man pats geriausias is visu turetu smile.gif
(citronela+ levanda+palerginija).
Papildyta:
QUOTE(Dainyte @ 2013 04 06, 16:14)
Pvz. pagal Amina Fatima ingredient.skaičiavau mergaitės ar teisingai skaičiuoju?
alyv.al.300
kokos.al 100
palmių.al 100
mango sviest.100
avokado sviest.100
gavau vanduo 266
Na OH 95,102
ar taip? ax.gif






Taip, tai taip. Bet mazai putos toks muiliukas, rodo skaiciuokle, kad tik 10. Gal jeigu turite ricinos, tai koks 50 g nepamaisytu g.gif
Atsakyti
Rima44 4u.gif
Labai jums ačiū už pagalba 4u.gif
Tai tada reiškia kad truputį susigaudau toj skaičiuoklei thumbup.gif
Ačiū
Atsakyti
Sveika prisijungusi, Dainyte 4u.gif
Aš pati visuomet skaičiuokle pasitikiu, esu girdėjusi iš kitų merginų, kad knygų receptuose klaidų būna, taigi, aš patarčiau soapcalc naudotis.
Labai mieli jūsų muiliukai, net iš nuotruokų juntama gera energija 4u.gif
Rima 44, tikrai sutvirtės jūsų muiliukai, tik reiks daugiau kantrybės smile.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif

Ačiū neringa.jn 4u.gif

Būtinai naudosiu Soapcalc thumbup.gif

O kaip jūs mergaitės derinat eterinius,aš naudoju pradžioj tik vieną eterinį,nes bijau sugadinti,dar vis mokinukė mokosi blush2.gif

Dabar ieškau kuo daugiau info apie tai.
Su cinamono, eukalipto, levandų, kedro, rozmarino, čiobrelių, arbatmedžio aliejumi- čia pušų deri.

Su arbatmedžio, čiobrelių, levandų, citrinų, melisos, pipirmėtės, pušų, kalendros, kadagio aliejais-čia su eukaliptu deri.


gal kam pravers ax.gif
Aromaterapeutų siūlomi receptai nuo peršalimo:

8 lašai eukalipto aliejaus
6 lašai citrinų aliejaus
4 lašai arbatmedžio krūmo aliejaus
arba
8 lašai eukalipto aliejaus
8 lašai čiobrelių aliejaus
10 lašų rozmarino aliejaus
arba
5 lašai pušų aliejaus
5 lašai eukalipto aliejaus
5 lašai levandų aliejaus
Mišinį pilkite į šilto vandens vonelę, kad pasklistų patalpoje.

Ir dar turiu klausimėlį, aš eterinio 10g naudoju ant 800g, ar galiu tiek?

Atsakyti
user posted image]pirmas blynas[/URL]

Man nelabai paviršius patinka mano pirmo blyno,nes lyginu pagal pirktinius muiliukus (ekologiškus rankų darbo)todėl kyla klausimas kas negerai,o gal gerai?gal taip turi būt g.gif Kodėl spalva nevienodą su kraštais,muilo vidumi,juk jis turi būt visas gražus vienodos spalvos,dailus biggrin.gif doh.gif net nežinau kaip paklausti blush2.gif Čia gaminau:
kokoso al.
saulėgražų al.
alyvpalmių al.
ciberžolės
medetkos
kai pjaunu paviršių gerai ,o kai pabaiga pjovimo patrupa-ar čia peilis blogas,ar čia per ilgai laikiau,ar per trumpai palaikiau,kodėl vienam muilui reik 12val,o kitam 24val?gal tarp tų valandų klaidą padariau?

Papildyta:
vis čia aš pasižiūriu thumbup.gif
http://www.youtube.c...h?v=2W7NgUiPp7M
http://www.youtube.c...h?v=TwTs-cLR3cs
kažin kada aš taip mokėsiu doh.gif schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikute smile.gif sveika prisijungusi 4u.gif
Ir as tik pradininke, bet skiresi spalyte del to kad gelio faze ne pilna buvo g.gif
Atsakyti
Dainyte, labai grazus, silti ir jaukus tavo muiliukai smile.gif Ir viskas su jais gerai smile.gif Pavirsius dar suvienodes muilui brestant.

Su pirktiniais gali net nelyginti, tavo gausis kaip tavo, unikalus.

Eteriniu 10 g 800 g aliejaus net mazoka, gali drasiai dauginti iki 15-20 g.
Papildyta:
QUOTE(neringa.jn @ 2013 04 07, 00:24)
Rima 44, tikrai sutvirtės jūsų muiliukai, tik reiks daugiau kantrybės  smile.gif



Aciu uz palaikyma rolleyes.gif o kantrybes turiu, labai idomu, kaip cia bus su tuo muiliuku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rima44: 07 balandžio 2013 - 16:25
As su savo bedelem doh.gif prasau konsultacijos ax.gif
Pasigaminau muiliuka, i ji primaisiai supjaustytus gabaliukus senojo muilo likuciu, ir eksperimentavau su voliais blush2.gif ir gavosi man laaaabai trapus muilas g.gif jau praejo pora savaiciu, patikrinau, pH normalus, juostele rodo 8.
Kame reikalas? ar gali buti toks nuo moliu?
Hardnes 40

kokosu
alyvuogiu
saulegrazu
rapsu
kukuruzu aliejai

Citrinos r. 5%
Pieno r. 2%
ir skirtingu moliu pagal alieju svori po 2%
Atsakyti
[quote=Rima44,2013 04 07, 18:24]
Dainyte, labai grazus, silti ir jaukus tavo muiliukai smile.gif Ir viskas su jais gerai smile.gif Pavirsius dar suvienodes muilui brestant.

Su pirktiniais gali net nelyginti, tavo gausis kaip tavo, unikalus.

Eteriniu 10 g 800 g aliejaus net mazoka, gali drasiai dauginti iki 15-20 g.

Sveikute 4u.gif
AČIŪ,ui kap gera tai žinot doh.gif biggrin.gif
sokiai.gif friends.gif

Papildyta:
krisle159,malonu susipažinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainyte @ 2013 04 07, 12:18)
user posted image]pirmas blynas[/URL]

Man nelabai paviršius patinka mano pirmo blyno,nes lyginu pagal pirktinius  muiliukus (ekologiškus rankų darbo)todėl kyla klausimas kas negerai,o gal gerai?gal taip turi būt g.gif Kodėl spalva nevienodą su kraštais,muilo vidumi,juk jis turi būt visas  gražus vienodos spalvos,dailus biggrin.gif  doh.gif net nežinau kaip paklausti blush2.gif Čia gaminau:
kokoso al.
saulėgražų al.
alyvpalmių al.
ciberžolės
medetkos
  kai pjaunu paviršių gerai ,o kai pabaiga pjovimo patrupa-ar čia peilis blogas,ar čia per ilgai laikiau,ar per trumpai palaikiau,kodėl vienam muilui reik 12val,o kitam 24val?gal tarp tų valandų klaidą padariau?

Nelabai as nuotraukoj iziuriu. Bet atrodo kad ne visas muiliukas gelio faze praejo todel spalvos skiriasi. Nenorekit kad jusu pirmas blynas butu kaip pirktinis. 4u.gif Tas kas parduoda jau daug praktikos turi.
Kiek muilui reikia subresti ir kada galima pjaustyti nuo sudeties priklauso 4u.gif Darysit kastilija reikes kelias dienas laukt iki pjaustymo. Kuo daugiau kietuju alieju ir sviestu buvo recepte tuo greiciau jusu muilas bus pasiruoses pjaustymui mirksiukas.gif
Atsakyti