Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorų gerbėjų palata

QUOTE(tany @ 2013 02 25, 17:34)
as cia apsidraudziau... kad nelykciau kalta  biggrin.gif ...
P.S. miegstu padaugint(tik ne sampano  biggrin.gifblush2.gif

fainos jūs mergicos biggrin.gif dabar dar ir man juokinga, ale paskui, jaučiu, bus nelabai, kai šeimyna pjaus, jog net pomidorų nemoku išauginti. Na, gerai, įkalbėjot, sėju 28, o paskui jau kaip dievas duos...gal ir su žvake reiks pastovėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta ir G @ 2013 02 25, 16:59)
Šonuose po vieną vidurį po dvi aš taip darsysiu mirksiukas.gif

QUOTE(Venta9 @ 2013 02 25, 18:21)
As sodinu sachmatais- talpiau iseina.

QUOTE(Meda-1 @ 2013 02 25, 21:49)
Mano šiltnamis ir 3-jų metrų pločio, taip pat darau du takučius, vidurys platesnis, šonai siaureni ir būtinai šacmatais sodinu. Ir būtinai takeliai grįsti plytelėmis - labai patogu (net ir šepetį nusipirkau plytelėm nušluoti - tip top plotis - dar labai patogu ir genint - visas šakas numeti ant žemės ir išstumi su šepečiu lauk).  smile.gif

Ačiū 4u.gif Gal kol kas apsieisiu be plytelių, bet turbūt šachmatais sodinsiu, kad daugiau tilptų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(daimura @ 2013 02 25, 20:51)
fainos jūs mergicos  biggrin.gif dabar dar ir man juokinga, ale paskui, jaučiu, bus nelabai, kai šeimyna pjaus, jog net pomidorų nemoku išauginti. Na, gerai, įkalbėjot, sėju 28, o paskui jau kaip dievas duos...gal ir su žvake reiks pastovėt  biggrin.gif

Dar atsiminkit,kad prieš sodinimą jie gales pastoveti šiltnamyje ant kokių stalažų,nakčiai pridengti. Juk nešals,tikekimes,kasnakt,lai grūdinasi,lyg nesu pastebejus,kad kenktu žema nakties temperatūra pomidorams. O jei padaryti šiltlysvę su pašiltintoju kokiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2013 02 25, 21:21)
nu va pagaliau iveikiau dar viena paskaitele cia... aciu barborai uz gramatikos pataisyma  4u.gif  4u.gif  4u.gif
kitos mergynos ir galetu butu aktyvesnes ir padeti man tas paskaitas kurti  mirksiukas.gif  nu arba bent pakoreguoti, jei mato neatitikimus ar nusisnekejimus, gi as neturiu tiek patirties kiek JUS  blush2.gif

Tany, isiterpsiu del medetku tarp pomidoru-man jos siltnamyje ziauriai nuamaravo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2013 02 25, 22:53)
Tany, isiterpsiu del medetku tarp pomidoru-man jos siltnamyje ziauriai nuamaravo  doh.gif

Šitą pastebėjau prieš daug metų, bet keistai pernykštės neturėjo nei sugyventinio.
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2013 02 25, 22:53)
Tany, isiterpsiu del medetku tarp pomidoru-man jos siltnamyje ziauriai nuamaravo  doh.gif

Medetkos buvo pamintos toj knygutej g.gif serenciuds ir bazilikus pati irasiau is musu diskusiju... tai ka dabar trinti g.gif?
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2013 02 26, 00:13)
Medetkos buvo pamintos toj knygutej g.gif  serenciuds ir bazilikus pati irasiau is musu diskusiju... tai ka dabar trinti g.gif?

Ant serenciu ir baziliku nebuvo nei vieno amaro-isvada persasi kad pastarieji tikrai amaram nepatinka, bet medetku as supratau kad daugiau niekad i siltnami nekisiu schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2013 02 25, 23:17)
Ant serenciu ir baziliku nebuvo nei vieno amaro-isvada persasi kad pastarieji tikrai amaram nepatinka, bet medetku as supratau kad daugiau niekad i siltnami nekisiu  schmoll.gif  g.gif

Supratau....as ir nusipirkau ju seklu, vadinasi nesodinsiu....per daug rezikinga
Atsakyti
Menka beda tie amarai, nelabai jie megsta tuos pomidorus ar agurkus. Po praeiti metu man baubas baltasparniai doh.gif na is kur jie parazitai atsirado-ir siltnamis,ir darzoves, viskas buvo nauja toj vietoj g.gif
Sais metais pomidoru planuoju dvigubai beveik daugiau auginti, jau bijau pagalvoti kaip reiks su jais kovoti, anais metais kazaip rankiniu budu as ju populiacija apribojau ax.gif

Kaip suprantat fraze: pradeda dereti po 65,dienu nuo daigu pasodinimo.
Ar cia turima omeny daigu isodinimas i nuolatine vieta?
Atsakyti
O aš paklausti norėjau.. auginau pomidorus atviram bet vėjo neperpučiamam, na, jis toks lyg į namą įdubęs, balkone, pietryčių pusėje. Ir man jie nelabai norėjo vest. Kaltinau apdulkinimą, gal kaitrą, bet paskaitinėjau dabar straipsnį.. hm, gal aš jų paprasčiausiai nedalaistydavau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2013 02 25, 23:32)
O aš paklausti norėjau.. auginau pomidorus atviram bet vėjo neperpučiamam, na, jis toks lyg į namą įdubęs, balkone, pietryčių pusėje. Ir man jie nelabai norėjo vest. Kaltinau apdulkinimą, gal kaitrą, bet paskaitinėjau dabar straipsnį.. hm, gal aš jų paprasčiausiai nedalaistydavau?  g.gif

Sis straipnis labiau siltnamiui skirtas...neauginau balkone, tai sunku ka ir pasakyt... turejau vazoniniu, tai jie nestiklintam balkone pas mama augo laiste kas 2 dienas, bet jai jau merdincius istremiau, tai jie tik noko, nauju nemezge pas ja. Kol buvo pas mane siltnamyje kabejo, bet ir laisciau daug varvejo per skilutes, nes lekstute nuemiau specialiai, kas 2 dienas,
Brolienei dovanojau pora daigu, tai pas ja nevieno pomidoro nebuvo...kaip suprantu pamirsdavo laistyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 25 vasario 2013 - 23:41



QUOTE(daimura @ 2013 02 25, 14:55)
Žinau tik vieną atsakymą iš pernai metų patirties, kai auginau vazoninius pomidorus - nuo baltasparnių labai coca cola padeda. Čia rimtai, patikrinta...


Galima placiau?
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 02 25, 14:58)
55-60 dienų iki išsodinimo į nuolatinę vietą. Matematika paprasta.

Pradedantiems labai vertinga informacija 4u.gif
Atsakyti