Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriamoji vizualizacija

QUOTE(Elysa @ 2013 02 26, 20:15)
Išsakei savo nuomonę apie mane, aš leisiu sau išsakyti savo nuomonę apie tave.

Aš galvoju, jog tavęs visiškai nedomina čia esančios temos. Tau terūpi gal žodžių ar raidžių skaičius forume, ar peržiūrų, tingi vargintis ir nori, kad kuo mažiau tau būtų kvaršinama galva. Situacija, kai bet kokių banalių ar primityvių copy/paste lavina liejasi be trukdžių, tau yra priimtina ir patogi.
Jei kalbėčiau kita kalba ir ne šiame forume, aš išsireikščiau žodžiais : "Aplaidus pareigų atlikimas".
Nors labai stipriai šovei pro šalį, bet galiu tave suprasti - tikslas pateisina priemones.
Tik nepasakok man, kad Lietuvoje vien silpnapročiai ir primityvai tegyvena. Aš taip pat gyvenu Lietuvoje ir orientuojuosi aplinkoje.

Nepataikei 4u.gif Pastebejau, kad kazkodel man "pripaisai" moderatoriu galimybes, nors as tikrai neturiu su jais nieko bendro 4u.gif todel as cia jokiu pareigu neatlikineju. Lietuvoje gyvena nuostabus zmones wub.gif turiu su kuo palyginti, patikek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2013 02 27, 03:59)
Nepataikei  4u.gif    Pastebejau, kad kazkodel man "pripaisai" moderatoriu galimybes,

Moderatoriai skelbiami oficialiai, taigi prie jų aš tavęs nepriskiriu.
Aš ne pirmą dieną forumuose ir matau situacijas.

Aš lieku prie savosios nuomonės, kaip ir tu turi teisę dėstyti kitokią.
Atsakyti
Aš matau, kad šioj temoj jau pamiršom apie ką kalbam, o juk tema yra Kuriamoji vizualizacija.
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2013 02 27, 12:03)
Aš matau, kad šioj temoj jau pamiršom apie ką kalbam, o juk tema yra Kuriamoji vizualizacija.

O mano priešpaskutinis postas ne apie ją?

Ar tu turi realių KV pavyzdžių iš savo gyvenimo?
Aš turiu, todėl ir pavyko pagimdyti šį postą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elysa: 27 vasario 2013 - 10:13
Savotiškai įdomu buvo pabandyti, kiek gi gali atlaikyti visais įmanomais būdais ujamas žmogus.

Gerai pamenu pradžią, pirmąją temą, kurioje dalyvavau. Ji įsirėžė į mano emocinę atmintį. Kadangi tai emocinė atmintis, ji taip pat į kažką vizualizavosi. Ir štai į ką:

Aš ant žirgo joju į savo norimą pasiekti tikslą- žinių gavimą. Pagrindinį dėmesį sukoncentruoju į judėjimą priekin, o periferiniam dėmesy - iš vienos pusės skrenda strėlė, iš kitos sminga ietis, kalavijas jau virš galvos... Visais būdais bandau jų išvengti, tai pasilenkiu, tai judesį staigesnį padarau, tai atremiu skydu... ir vis bandau judėti priekin. Kartais ir taktinį ėjimą - pagudravimą - tenka padaryti. Elysa tampa kvailute. Tai ypač veiksmingas manevras. Laikinai galima atsikvėpti ir atstatyti jėgas.

Parašiau nuoširdžiai ir tikrą tiesą. Tai, ką patyriau ir jaučiau.

Toliau galite daryti, ką norite. Net atjungti nuo tinklapio, su kuo jau teko susidurti.
Atsakyti
http://www.youtube.c...1&v=7dcjiknFrSo
Atsakyti
Elysa, mano krūva pavyzdžių jau papasakoti senai, bet jų per bereikalingus tauškalus jau nė nebesimato, tai tik patvirtina, kad tema jau nebeatitinka pavadinimo. Tema turėjo būti apie KV ir jos patirtį, kad žmogus atėjęs rastų tai, kas jam įdomu. O dabar skaityti jau galima lapų lapus, o ką neaišku..tik ginčai ir išvedžiojimai. Gal grįžkim prie esmės.
Atsakyti
Nu ką, įlendu į šią temutę pasidžiaugti, vis buvau tyli skaitytoja, bet dabar panorau parašyti smile.gif labai labai norėjau darbą gauti ir ką po vizualizacijų, norų sąsiuvinio, jūsų patarimų pavyko, netikėtai, bet labai lauktai, tokio kokio norėjau wub.gif labai padėjo kažkurios iš merginų postas apie tai, kad kai išsiunti sms, nereikia klausinėti kada kada, ar gavai, nebesiunti dar 5 sms... noro paleidimas tikrai labai padėjo.... thumbup.gif ačiū, kad dalinatės savo patirtimi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2013 02 28, 11:10)
Nu ką, įlendu į šią temutę pasidžiaugti, vis buvau tyli skaitytoja, bet dabar panorau parašyti smile.gif labai labai norėjau darbą gauti  ir ką po vizualizacijų, norų sąsiuvinio, jūsų patarimų pavyko, netikėtai, bet labai lauktai, tokio kokio norėjau wub.gif  labai padėjo kažkurios iš merginų postas apie tai, kad kai išsiunti sms, nereikia klausinėti kada kada, ar gavai, nebesiunti dar 5 sms... noro paleidimas tikrai labai padėjo.... thumbup.gif ačiū, kad dalinatės savo patirtimi  ax.gif

cloudlet, saunuole smile.gif Ir sveikinimai - uz kantrybe, tikejima ir pastangas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2013 02 28, 09:10)
Nu ką, įlendu į šią temutę pasidžiaugti, vis buvau tyli skaitytoja, bet dabar panorau parašyti smile.gif labai labai norėjau darbą gauti  ir ką po vizualizacijų, norų sąsiuvinio, jūsų patarimų pavyko, netikėtai, bet labai lauktai, tokio kokio norėjau wub.gif  labai padėjo kažkurios iš merginų postas apie tai, kad kai išsiunti sms, nereikia klausinėti kada kada, ar gavai, nebesiunti dar 5 sms... noro paleidimas tikrai labai padėjo.... thumbup.gif ačiū, kad dalinatės savo patirtimi  ax.gif


Dziaugiames kartu Jusu pasiekimais thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Cloudet, tu nuostabi, kaip smagu smile.gif smile.gif smile.gif

tavo noras neturėjo kitos išeities,kaip tik išsipildyti.
Džiaugiamės čia kartu su tavimi, tai nuostabu, tau nuostabiai seksi tavo darbas smile.gif Valio wink.gif
Atsakyti
Ačiū merginos wub.gif dabar norisi, kad atsirastų gyvenimo draugas šalia, tikroji antra pusė... vieną jau turėjau, bet pasirodė, kad esame visiškai netinkami, bet po tiek laiko, dabar suvokiu, kad pati jį pritraukiau su savo norais ir nenorais ypatingai, tai dabar toj vietoj esu išmintingesnė... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(malram @ 2013 02 28, 11:28)

Džiaugiamės čia kartu  su tavimi, tai nuostabu, tau nuostabiai seksi tavo darbas smile.gif Valio wink.gif


kad seksis tai net neabejoju, ir sekasi, jau savaitė kaip dirbu, tai kiekvieną rytą pabudus sau įteigiu, kad man viskas puikiai sekasi, su visomis užduotimis darbe susitvarkau puikiai, supa tik geri žmonės, ir taip ir yra, pačiai net nuostabu bet taip yra thumbup.gif
Atsakyti