Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriamoji vizualizacija

Merginos, o kaip su vizualizacija pritraukt norima vyra? ar imanoma? 4u.gif
Atsakyti
žinoma,kad taip smile.gif
Atsakyti
Imanoma, isbandyta ax.gif
Atsakyti
o gal galit patirtim pasidalint ? Kaip teisingai ta daryt ?
as jau ir knygutei aprasiau savaji ir vis nieko :/
Atsakyti
reikia tam laiko,negalima jausti įtampos ir reikia įsijausti,kad jau turi.. kas dar.. negalima ignoruoti pasąmonės impulsų,jei staiga panori kur nueit ar pan..
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2014 06 03, 08:10)
reikia tam laiko,negalima jausti įtampos ir reikia įsijausti,kad jau turi.. kas dar.. negalima ignoruoti pasąmonės impulsų,jei staiga panori kur nueit ar pan..


Įsijausti, kad jau turi? Gal galima plačiau? smile.gif
Atsakyti
Isijauciu, bet juk proto neapgausi:(
Atsakyti
QUOTE(Zarazka @ 2014 06 03, 09:24)
Įsijausti, kad jau turi? Gal galima plačiau? smile.gif

Galima. Pacia technika aprasysiu. Turi kazkoki ta savo norimo vyro vaizda galvoje( cia gali buti viskas ir isvaizda ir tam tikros savybes ir t.t.) Na ir tarsi pragyveni(prasuki) kaip multika viska tarsi esamu laiku. Kad va jau turi toki kokio nori ir kaip tu tada jautiesi ir t.t. svarbu visa sita pajust. Na ir kai ta padarysi Gyveni kuri laika su tuo...Islaikai ta busena. Na ir po kazkiek laiko bus rezultatas...
Papildyta:
Tik nezinau ant kiek cia yra prasmes juo naudotis. Gal paprasciau eiti kitu keliu ir prasianalizuoti kas trukdo tau tai tureti? Kas trukdo tavyje...Ar ko truksta tau kazkokiu savybiu ar kazko reikia arsikratyti... Nors kaip paziurejus...Jei kokybiskai padaryti ta mano aprasyta metoda ir ji laikyti, tai tie pasikeitimai ir pradeda vykti tavyje...Ir kuo didesnis skirtumas tarp to ka uzsiprasei ir to kas esi tuo sunkiau islaikyti ilgesni laika ta busena...Zodziu tie dalykai yra susije...
Atsakyti
QUOTE(kuilys @ 2014 06 03, 23:57)
Galima. Pacia technika aprasysiu. Turi kazkoki ta savo norimo vyro vaizda galvoje( cia gali buti viskas ir isvaizda ir tam tikros savybes ir t.t.) Na ir tarsi pragyveni(prasuki) kaip multika viska tarsi esamu laiku. Kad va jau turi toki kokio nori ir kaip tu tada jautiesi ir t.t. svarbu visa sita pajust. Na ir kai ta padarysi Gyveni kuri laika su tuo...Islaikai ta busena. Na ir po kazkiek laiko bus rezultatas...
Papildyta:
Tik nezinau ant kiek cia yra prasmes juo naudotis. Gal paprasciau eiti kitu keliu ir prasianalizuoti kas trukdo tau tai tureti? Kas trukdo tavyje...Ar ko truksta tau kazkokiu savybiu ar kazko reikia arsikratyti... Nors kaip paziurejus...Jei kokybiskai padaryti ta mano aprasyta metoda ir ji laikyti, tai tie pasikeitimai ir pradeda vykti tavyje...Ir kuo didesnis skirtumas tarp to ka uzsiprasei ir to kas esi tuo sunkiau islaikyti ilgesni laika ta busena...Zodziu tie dalykai yra susije...


Ačiū! 4u.gif
Atsakyti
o as manau, kad to nereikia sureiksminti, tiesiog tureti ta minti, galbut isijausti, bet ne prisiristi, nes tada sureiksmini, o kai sureiksmini nieko ir negauni smile.gif ax.gif
Atsakyti
g.gif
Aš manau, kad ta vizualizacija yra pavojingas dalykas. Man asmeniškai viskas gaunasi ATVIRKŠČIAI, deja... Nežinau kodėl.
Pvz.: turėjau kažkada svajonę tinkamai sutikti Kūčias ir Kalėdas. Dėliojausi viską mintyse jau prieš kelis mėnesius. Įsivaizdavau save šv. mišiose giedančią giesmes, jaučiau kepamų pyragų ir žąsies aromatą, tiesiog mačiau, kurioje vietoje stove eglė, po ja dovanos, dukrytė krykščia, visi šeimos nariai pakylėti..
O gavosi taip, kad aš tiek užsisukau valdiškų darbų rate doh.gif , jog nebepajėgiau nieko.. Paskubomis susipirkau maistą, apie jokius pyragus nebuvo nė minties, į mišias nueiti neprisiruošiau, dukrytė pradėjo sloguoti, sūnus prisigėrė alaus, vyras pareiškė, kad jam per Kalėdas į darbą, o iš darbo grįžo pavargęs ir be nuotaikos. Aš sėdėjau pavargus ir vieniša su vyno taure.
Tai va, prie ko priveda svajonės.
Atsakyti
Svajonės ir vizualizacija gal skiriasi vis tik.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pear: 18 birželio 2014 - 13:15