Įkraunama...
Įkraunama...

Parfumeriniai norai

Mink ir man patinka. Tik nezinau ar noreciau kvepeti jais. Yra tokia kvepalu kategorija kada labai patinka kvapas bet kvepeti tokiu kvapu nelabai noretusi. biggrin.gif

Aliona_aa (grinai is smalsumo) norejau paklausti. Pagal ka renkates kvepalus sau? Pastebejau kad ispradziu jus masiskai pirkot ir svaigot nuo Montale. Surinkot nemaza kolekcija. O dabar ziuriu kvepet ir perkat Byredo. Pas mus cia nedaug merginu kurios renka butent kolekcijai vienu namu kvepalus ir kiekviena turi savo priezasti. biggrin.gif Smalsu kaip pas jus? Tesiog patinka visi vieno gamintojo kvapai, ar tesiog norit visus buteliukus surinkti ar dar kokia?
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2013 03 24, 12:34)
Mink ir man patinka. Tik nezinau ar noreciau kvepeti jais. Yra tokia kvepalu kategorija kada labai patinka kvapas bet kvepeti tokiu kvapu nelabai noretusi. biggrin.gif

Aliona_aa (grinai is smalsumo) norejau paklausti. Pagal ka renkates kvepalus sau? Pastebejau kad ispradziu jus masiskai pirkot ir svaigot nuo Montale. Surinkot nemaza kolekcija. O dabar ziuriu kvepet ir perkat Byredo. Pas mus cia nedaug merginu kurios renka butent kolekcijai vienu namu kvepalus ir kiekviena turi savo priezasti. biggrin.gif  Smalsu kaip pas jus? Tesiog patinka visi vieno gamintojo kvapai, ar tesiog norit visus buteliukus surinkti ar dar kokia?


Atrenku pagal kvapu namus kas patinka, kas tinka kvepintis vasara ( pvz. Nuo Montale vasara galima mirti, per daug stipriai kvepia, arba kvapas pakinta), Byredo kvepalai tinka vasarai-pavasariui, o Acqua di parma kvepalAi surenka daugiausiai komplimentu. Manau kvepalai kaip drabuziai, nesiojami pagal nuotaika, sezona ir proga. 4u.gif yra kvepalu namai kurie aplamai nepatinka arba ant saves ju visiskai nejauciu, manau cia skonio reikalas. Galiu pasakyti kad megstamiausi neiprasti, aoud'inii sunkus kvapai.
Atsakyti
QUOTE(Aliona_aa @ 2013 03 24, 13:11)
...yra kvepalu namai kurie aplamai nepatinka arba ant saves ju visiskai nejauciu,


Pavyzdziui?
Atsakyti
QUOTE(MilGana @ 2013 03 24, 14:14)
Pavyzdziui?

L'artisan - bandziau kelis variantus ant manes jokio kvapo, kvepalai kur yra muskusas, Montale musk of the musk, turejau, bet koks kvapas net nezinau, ant manes jokio g.gif sekmingai pardaviau.
Is tu kurie nepatinka Robert Peguet- vat ten man visur kraujo kvapas. Fui doh.gif net ten kur turetu rozem kvepeti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aliona_aa: 24 kovo 2013 - 13:46
QUOTE(eglegle @ 2013 03 24, 11:30)
gaila, kad tik dabar - esu turėjusi atsitiktinumo būdu ir per vargą įkišau vienam užsieniečiui mainams  biggrin.gif

ne tas pats dabar vėl siūlo mainams? lotuliukas.gif Iš Norway? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 24 kovo 2013 - 13:58
QUOTE(Monmorensi @ 2013 03 24, 15:57)
ne tas pats dabar vėl siūlo mainams?  lotuliukas.gif Iš Norway? biggrin.gif

taip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aliona_aa @ 2013 03 24, 13:36)
Is tu kurie nepatinka Robert Peguet- vat ten man visur kraujo kvapas. Fui  doh.gif  net ten kur turetu rozem kvepeti..


drinks_cheers.gif Robert Piguet manes taip pat nesuzavejo
Atsakyti
QUOTE(MilGana @ 2013 03 24, 14:17)
drinks_cheers.gif Robert Piguet manes taip pat nesuzavejo

aš laukiu, kol RP išleis kvepalus būtent man lotuliukas.gif
man jų buteliukai koks grožis wub.gif laukiu, kol skystis jame irgi man patiks. kol kas nelipo nei vienas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2013 03 24, 16:21)
aš laukiu, kol RP išleis kvepalus būtent man  lotuliukas.gif
man jų buteliukai koks grožis  wub.gif laukiu, kol skystis jame irgi man patiks. kol kas nelipo nei vienas  verysad.gif

Prie manęs Bandit'as gerai prilipo, taip gerai, kad visur dabar panašių ieškau wub.gif Ir randu mirksiukas.gif Fracas tai taip sau, eiliniai pasirodė, o kitų ir neteko uostyti. Tik pastebėjau, kad kreminėj daug kvepalų man šlapalu atsidavė - vieni mažiau, kiti daugiau. Kurie - neatsimenu, būsiu apkalbėjus doh.gif (tik ne iš Frederic Male) galva susisuko biggrin.gif
Gal kažkas su uosle negerai pasitaikė? unsure.gif T'sakant - ne ta diena (-os).
Atsakyti
pasidaviau masinei psichozei, noriu
user posted image

nors pas mane kazkaip lancome neuzsibuna, nors atrodo ir baisiai patinka kokie ju kvepalai vistiek ant galo keliauja i isparduotuve 4u.gif
Atsakyti
Labai noriu:
user posted image
ir
user posted image
ir
user posted image
Atsakyti

patarkit kokiose kvepaluose galiu rasti gardenijos kvapa wub.gif
Atsakyti