Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

jusu vyrukai tikri saunuoliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

procesiukai thumbup.gif

gossip.gif esu bash.gif matau paslapciu neisduodat apie dezuciu apipavidalinima,na ir bukit tokios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 02 27, 14:44)
gossip.gif  esu bash.gif matau paslapciu neisduodat apie dezuciu apipavidalinima,na ir bukit tokios lotuliukas.gif


lotuliukas.gif aš tai nžn, kaip teisingai reik daryt, bet aš tepu visą dangtelį, bet nestorai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 02 27, 16:51)
lotuliukas.gif aš tai nžn, kaip teisingai reik daryt, bet aš tepu visą dangtelį, bet nestorai  4u.gif


O kai uztriuksmavau tai ir atsakymo sulaukiau lotuliukas.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 02 27, 14:37)
sunkiai mums ėjos ,nes kairiarankis  ax.gif o aš ne  blush2.gif

keiciames vaikais lotuliukas.gif maniske sia savaite irgi bande, bet as nemoku jai is desines parodyt ax.gif is pradziu laike adata kairej, kaip ir as, o paskui pati rado kaip i desine perimti. Tik va i kuria puse jai siuvinet patogiau butu, taip ir nezinau blush2.gif
Atsakyti
neseniai kalbėjot apie siuntų pristatymą. skaičiau viską ir galvojau, kaip gerai, kad pačiai neteko su tuo susidurti.

iki šiandien gun_bandana.gif:
iš pradžių kurjeriui netiko laikas, susitarėm, kad atvažiuos rytoj. bet atvažiavo visgi šiandien, kai jo visiškai nelaukiau. na, gal ir gerai. BET!!!!! JIS NEATIDAVĖ MAN SIUNTOS gun_bandana.gif: gun_bandana.gif: gun_bandana.gif: užsisakiau su apmokėjimu pristačius (dažnai taip darau), bet kurjeris tipo neturėjo grąžos. aš kitaip irgi neturėjau. tai susikoliojom koridoriui mad.gif

galiausiai jis pareiškė, neva aš buvau įspėta, kad pinigus reikia turėti lygiai blink.gif (nors, pasikartosiu, perku pas juos ne pirmą kartą ir niekur niekad nebuvo jokių įspėjimų apie tai), apsisuko ir išėjo blink.gif blink.gif gun_bandana.gif:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katusik: 27 vasario 2013 - 16:24
QUOTE(elzeda @ 2013 02 27, 13:31)
Aš visada siuvinėju ///, o grįžtu \\\

as irgi taip darau biggrin.gif

QUOTE(Katusik @ 2013 02 27, 16:23)

uzuojauta doh.gif


alia jusu mazesnieji kokie saunuoliai thumbup.gif

kas cia del dezuciu nerimauja biggrin.gif as kai dariau tai tepiau klijais visa siuvinuka, nes manau kitaip butu oro pusles, arba kokie nelygumai.
Atsakyti
[quote=Katusik,2013 02 27, 17:23]
galiausiai jis pareiškė, neva aš buvau įspėta, kad pinigus reikia turėti lygiai blink.gif (nors, pasikartosiu, perku pas juos ne pirmą kartą ir niekur niekad nebuvo jokių įspėjimų apie tai), apsisuko ir išėjo blink.gif blink.gif gun_bandana.gif:

blink.gif
fool.gif tai kuras jam kainuoja vazinet,tai o kada daba asilas atves g.gif na as paskambinus i tarnyba,triuksma pakelciau bash.gif arba skunda parasyciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2013 02 27, 18:23)
neseniai kalbėjot apie siuntų pristatymą. skaičiau viską ir galvojau, kaip gerai, kad pačiai neteko su tuo susidurti.

iki šiandien gun_bandana.gif:
iš pradžių kurjeriui netiko laikas, susitarėm, kad atvažiuos rytoj. bet atvažiavo visgi šiandien, kai jo visiškai nelaukiau. na, gal ir gerai. BET!!!!! JIS NEATIDAVĖ MAN SIUNTOS gun_bandana.gif: gun_bandana.gif: gun_bandana.gif: užsisakiau su apmokėjimu pristačius (dažnai taip darau), bet kurjeris tipo neturėjo grąžos. aš kitaip irgi neturėjau. tai susikoliojom koridoriui mad.gif

galiausiai jis pareiškė, neva aš buvau įspėta, kad pinigus reikia turėti lygiai  blink.gif (nors, pasikartosiu, perku pas juos ne pirmą kartą ir niekur niekad nebuvo jokių įspėjimų apie tai), apsisuko ir išėjo  blink.gif  blink.gif  gun_bandana.gif:


Tie kurjeriai dažnai nori arbatpinigių už pristatymą rolleyes.gif ir apsimeta, kad gražos neturi. Nesyk esu susidūrus su tuo. Bet pvz., vakar Venipakas pristatė man siuntą, tai iš ryto informavo sms, kad turėčiau lygiai pinigų.
Atsakyti
QUOTE(gold_fish @ 2013 02 27, 17:34)
kas cia del dezuciu nerimauja  biggrin.gif  as kai dariau tai tepiau klijais visa siuvinuka, nes manau kitaip butu oro pusles, arba kokie nelygumai.


tongue.gif lotuliukas.gif

mano vaikas daznai prekes uzsisakineja internetu,bet mes iskart apmokam pavedimu tai del pristatymo bedu nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 27 vasario 2013 - 16:51
QUOTE(zerutis @ 2013 02 27, 16:37)
  fool.gif tai kuras jam kainuoja vazinet,tai o kada daba asilas atves g.gif na as paskambinus i tarnyba,triuksma pakelciau bash.gif  arba skunda parasyciau mirksiukas.gif

nemėgstu pyktis blush2.gif
visada nutyliu, nei skambinu kur skandalinti doh.gif

QUOTE(elzeda @ 2013 02 27, 16:41)
Tie kurjeriai dažnai nori arbatpinigių už pristatymą  rolleyes.gif ir apsimeta, kad gražos neturi. Nesyk esu susidūrus su tuo. Bet pvz., vakar Venipakas pristatė man siuntą, tai iš ryto informavo sms, kad turėčiau lygiai pinigų.

nu, informavo. o šitas bjaurybė mad.gif
gal tikrai norėjo ant arbatos, nes kai pristatė man siuntą aną savaitę (tas pats kurjeris) DAVĖ MAN GRĄŽOS, o aš mačiau, kad pas jį pilna piniginė pinigų iš tokių pačių užsakovų, kaip aš

QUOTE(zerutis @ 2013 02 27, 16:48)
mano vaikas daznai prekes uzsisakineja internetu,bet mes iskart apmokam pavedimu tai del pristatymo bedu nebuvo schmoll.gif

aš irgi taip darydavau, kol Ūkio banke neįstrigo visi mano pinigai doh.gif unsure.gif Dabar tenka pratintis gyventi su grynais. gerai dar, kad kažkiek turėjau namuose grynais doh.gif
Atsakyti
Registruojuos i naujus namuscius wub.gif Uodegytei 4u.gif

Neisskirsiu nei vienos darbstuoles, visoms po 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mane darbais uzverte doh.gif tai apie kryziukus tik svajoju.

Apie mazius....maniskis jau nuo 1.8m "siuvineja", tiksliau adata iastraukineja. Is pradziu smagu buvo, bet dabar taip letai siuvineja, o rezultato tai greitai noriu ax.gif
Dziuljeta gelyte labai wub.gif ir as ja norejau tureti, bet uodegyte sake, jog siulu labai daug reikia, tai persigalvojau blush2.gif

Sobieska pasigedau taves kryziukuose ax.gif
Atsakyti
rožių procesas - wub.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2013 02 27, 12:27)

čia su mažuoju  darbavomės  biggrin.gif



kaip miela wub.gif
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 02 27, 12:57)

o mano ziedelis jau turi stiebeli ax.gif


labai super atrodo thumbup.gif

QUOTE(Katusik @ 2013 02 27, 14:17)

o čia maniškio "šedevras"  biggrin.gif

kada nors čia turėtų būti traukinukas  biggrin.gif


linkiu, kad įkvėpimas vaikinukui grįžtų thumbup.gif
Atsakyti