Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(rituker @ 2013 02 27, 19:48)



Dziuljeta gelyte labai  wub.gif  ir as ja norejau tureti, bet uodegyte sake, jog siulu labai daug reikia, tai persigalvojau  blush2.gif


na taip 56 man atrodo spalvos ax.gif maciau yra rinkinys pirkt su nemokamu pristatymu is kinieciu 62usd ax.gif o as isleidau 100lt ir dar 14 spalvu reiks dasipirkt ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, turiu klausimuka. Noreciau issisiuvineti padekliukus, bet galvoju ar yra galimybe juos kazkaip "ilaminuoti" na, kad butu neteplus ir drasiai galima butu puodeli padeti, nebijant demiu. Gal ka patarsit? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jomajoras @ 2013 02 27, 19:39)
Sveikos merginos, turiu klausimuka. Noreciau issisiuvineti padekliukus, bet galvoju ar yra galimybe juos kazkaip "ilaminuoti" na, kad butu neteplus ir drasiai galima butu puodeli padeti, nebijant demiu. Gal ka patarsit?  rolleyes.gif


nžn, ar lietuviškos internetinės pardės tokių turi, bet iš uk galit parsisiųsti padėkliukų specialių smile.gif http://www.sewandso....k/ran750-0.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alatėja_: 27 vasario 2013 - 20:50
QUOTE(jomajoras @ 2013 02 27, 20:39)
Sveikos merginos, turiu klausimuka. Noreciau issisiuvineti padekliukus, bet galvoju ar yra galimybe juos kazkaip "ilaminuoti" na, kad butu neteplus ir drasiai galima butu puodeli padeti, nebijant demiu. Gal ka patarsit?  rolleyes.gif


Dar čia yra smile.gif
http://darbstuole.eu...adekliukai-193/
Atsakyti
Pabaigiau, liko įrėminti smile.gif tikiuosi patiks mano 'golfistui' ax.gif
kryželiai tik vietomis, žiūriu, nelabai dailūs..
O sakykit, stiklą reikia dėti??

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
DaG- klausimas dėl stiklo dėjimo, tai iš serijos- kas atsirado pirmiau- višta ar kiaušinis biggrin.gif , vieningos nuomonės niekada nebuvo biggrin.gif
Aš jei rėminu- mėgstu po antirefleksiniu stiklu kišt (tas neblizga kaip paprasta), kitos kaip tik nori palikt medžiagiškumo pojūtį (pvz. Sobieskos gėlės tikrai po stiklu nedėčiau- čia jau būtų kaip tapytą paveikslą užstiklint). O taviškiui dėčiau šviesų paspartuką su žaliu krašteliu ir kokį rudą arba žalią rėmelį su stiklu ax.gif
Atsakyti
Norėtųsi ir man kokio plono 'nematomo' stiklo g.gif
pasportą žadu dėti tamsiai žalią, nes pagal schemą, turėjau dar siuvinėti tamsiai žaliai aplink storą rėmą, bet patingėjau biggrin.gif
Atsakyti
rėminsiu...

user posted image
Atsakyti
sobieska, kokia tu greita bigsmile.gif man atrodo pas tave kokie du kinai gyvena ir padeda darbuotis lotuliukas.gif

mielas siuvinukas wub.gif
Atsakyti
sobieska, labai kruopštus darbelis:) kur keliaus įrėmintas, jeigu ne paslaptis?
Atsakyti
ačiū 4u.gif

Pirma kelionė bus manau/tikiuosi, kad prie jūros biggrin.gif ...o paskui turbūt nusės pačioj Klaipėdoj, mačiau pas draugus ant komodos laisvą vietukę...
Atsakyti
Aš šį buvau nusižiūrėjus sau virš spintelės ax.gif vasara ir pajūriu dvelkia, ech:)
Atsakyti