Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(sobieska @ 2013 02 28, 10:05)
rėminsiu...


nu ir greitumas swoon.gif tik schemos ieskojo o jau remins doh.gif

nuostabu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ddziuljeta: 28 vasario 2013 - 10:29
QUOTE(sobieska @ 2013 02 28, 10:05)
rėminsiu...

Suzavejo thumbup.gif
Atsakyti
Pabaigiau smile.gif
Kadangi dar galvoju ka dar aplink issiuvinet tai darbelis neskalbtas ir nelygintas smile.gif
Ir ziuriu nelabai eina man tikruju spalvu perteikti,prie kokios sviesos jus fotkinat kad net kryziukai graziai matosi? g.gif As net i balkona isejau pries langa fotkinau lotuliukas.gif .,ir tai sh gavos,turbut mano muiline nekokia? blush2.gif

Na o vakar jau prisedau pabaigti metriko,tai data issiuvinejau ir laika,beliko varda issiuvinet ir galesiu remint smile.gif tuo paciu ir kavos mergaite ireminsiu,tai kaip ir trys darbeliai pas mane tebus nuo siuvinejimo pradzios,t.y per gera pusmeti blush2.gif
Atsakyti
sveikos,
nors man kažko jau labai ilgai nesisiuvinėja, bet akis paganau-daug gražių darbelių parodėt, šaunuolės thumbup.gif
įtariu, kad Uodegytė su Sobieska turi vergus paslėpę, jau toookie tempai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū labai 4u.gif

Labai norėjau,labai reikėjo...į laiką nusispjoviau biggrin.gif ...dabar ilsiuosi prie skaičiukų
Atsakyti
Sveikos, ateinu su paskutiniuoju savo darbeliu - Nimue "postman" ax.gif .
user posted image

jei dar atsimenas tai cia as ta fane nimuku doh.gif , kur siuvinejau eile nimuku ir ruosiausi kabinti lipant laiptais i antra auksta ant sienos, kurios tuo metu dar net nebuvo. Tai TA siena jau yra ir rodausi jau sukabintus paveiksliukus...
user posted image
user posted image

As patenkinta galutiniu rezultatu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kla @ 2013 02 28, 15:35)

Nuostabi kolekcija wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kla,be proto grazu, ir kaip dera viskas. Super thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu Dreis, Sela:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 02 28, 11:28)
nu ir greitumas swoon.gif tik schemos ieskojo o jau remins doh.gif

drinks_cheers.gif na ir tempai merginu thumbup.gif wub.gif 4u.gif darbeliai
Atsakyti
kla, vau, kokia nimukų kolekcija bigsmile.gif wub.gif ir vietą jiems puikią išrinkai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 02 28, 17:10)
kla, vau, kokia nimukų kolekcija  bigsmile.gif  wub.gif ir vietą jiems puikią išrinkai  thumbup.gif

Aciu ax.gif
Atsakyti