Įkraunama...
Įkraunama...

JCREW

aciu mergaites uz realias salikelio foto. Fainas tikrai!
Klausimukai:
1. ar visi salikeliai turi blogaja puse?
2. kuo skiriasi tippi nuo sweater? (nu toks kvailokas klausimukas... blush2.gif ) gal tippis plonesnis, nesiojamas ant nuogo kuno?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cooliuke: 27 vasario 2013 - 17:01
QUOTE(cooliuke @ 2013 02 27, 17:00)
aciu mergaites uz realias salikelio foto. Fainas tikrai!
Klausimukai:
1. ar visi salikeliai turi blogaja puse?
2. kuo skiriasi tippi nuo sweater? (nu toks kvailokas klausimukas...  blush2.gif ) gal tippis plonesnis, nesiojamas ant nuogo kuno?


1. Ne visi 4u.gif
2. Tippi tai tik modelio pavadinimas biggrin.gif Kaip Jackie, tee ir pan. Jis toks gan plonas, o kaip nešioti, kiekviena pati renkasi. Galima ir ant nuogo kūno, ir ant marškinukų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 02 27, 15:47)
su kuo derinamas? pas mane jis guli nuo ziemos, niekaip nepriderinu ax.gif



Kaip ir merginos sako, labai lengvai derinamas.... As derinu su zaliu jcrew envelope paltu. Turiu cabernet spalvos dzinsus, o kaip tik sitos spalvos yra ir salikelyje.... Ir dar su daug kuo galiu sedeinti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(LOCKETS @ 2013 02 27, 16:13)
aciu 4u.gif

vat as nezinau, ar priderinciau ji sau unsure.gif
bet grazus siaip smile.gif

gal kas pastebejot, ar dar imeta sita leopardini megztuka per papildyma?
as niekaip nepastebiu doh.gif
http://s7.jcrew.com/is/image/jcrew/23052_K...pdp_fs418$



Imeta, tik tikiuosi ziurit factory, nes jis factory
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2013 02 27, 17:28)

dar i tippi tema, kuri spalva realiai grazesne hthr sandstone ar marled camel?
o gal abi reikalingos  bigsmile.gif  biggrin.gif


Abi reikalingos drinks_cheers.gif
Nei vienos neatiduočiau, jei reikėtų kažkurią išsirinkt biggrin.gif
Atsakyti
[quote=LOCKETS,2013 02 27, 17:28]
dar i tippi tema, kuri spalva realiai grazesne hthr sandstone ar marled camel?
o gal abi reikalingos bigsmile.gif biggrin.gif


Turiu abu, nors dar nei vieno nenesiojau,marled siuo metu man atrodo grazesnis, nes sandstone blankokas, bet atsilus orams prie sviesesniu rubu,gal kitaip atrodys.
Atsakyti
o man sandstone spalva labai grazi 4u.gif nors marled neturiu, tai negaliu palyginti...

pagalvojau, kad labai gerai sandstone turetu dereti su ryskesniu drabuziu apacioje, prie kokio crimpson maple spalvos sijonuko, ar zalio sijonuko, ar raudonu ar geltonu kelniu g.gif bigsmile.gif

o man dar labai idomu kaip realybej atrodo spalva DUSTY CLIFF, laukiu tokios spalvos tippi cardigan https://s7d9.scene7.com/is/image/jcrew/9121...bag_tn150$
gal kuri jau turite, ar grazi spalva? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 27 vasario 2013 - 18:51
QUOTE(lauryna50 @ 2013 02 27, 15:49)
Apie kaspinelius kalbat? Na, nzn, nematau ir as jokiu derinimo problm. ..  g.gif

QUOTE(krista08 @ 2013 02 27, 16:03)
Taip, apie kaspiniuoti kalbu  rolleyes.gif Nesuprantu, kaip jis gali prie kazko nesiderinti, nematau as cia problemu visiskai  ax.gif

drinks_cheers.gif man irgi jokių derinimo problemų-ir ant juodų paltukų, ir prie tamsiai mėlyno švarko thumbup.gif - atrodo, kad ir šalikiukas tamsiai mėlynas, kai susilieja spalvos rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif , gal galit pakomentuoti si svarkeli? http://www.jcrew.com...p;bmUID=jQrlBdY

4u.gif dydis mazintas, didintas? Gal kas turi panasu?
Aciu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TindiRindiRiuska*: 27 vasario 2013 - 21:47
QUOTE(krista08 @ 2013 02 27, 17:03)
Taip, apie kaspiniuoti kalbu  rolleyes.gif Nesuprantu, kaip jis gali prie kazko nesiderinti, nematau as cia problemu visiskai  ax.gif

va pritariu 100 proc. kristai08, va įdedu kur visos nepriderino prie paltuko savo double cloth funnel dar nesirodžiau šiandien greit foto padariau po dviejų savaičių biggrin.gif ax.gif su kaspinuočiu šalikėliu
,user posted image

user posted image

na čia mažai matosi foto paltuko, kažkas rašė sunku perteikti juodą spalvą ir dydį ax.gifčia usa4 regular dydis su 167cm ūgiu
user posted imageuser posted image


Papildyta:
QUOTE(Dideja @ 2013 02 27, 19:41)
o man sandstone spalva labai grazi 4u.gif nors marled neturiu, tai negaliu palyginti...

pagalvojau, kad labai gerai sandstone turetu dereti su ryskesniu drabuziu apacioje, prie kokio crimpson maple spalvos sijonuko, ar zalio sijonuko, ar raudonu ar geltonu kelniu g.gif  bigsmile.gif

o man dar labai idomu kaip realybej atrodo spalva DUSTY CLIFF, laukiu tokios spalvos tippi cardigan https://s7d9.scene7.com/is/image/jcrew/9121...bag_tn150$
gal kuri jau turite, ar grazi spalva?  4u.gif

sandstone turi pilkumo atspalvį daugiau neutrali spalvytė wub.gif wub.gif aš turiu abu tipiukus su šia spalva pri jo puikiai dera gyvatinis šalis wub.gif
o marled turiu golfiuką spalvytės, tai jau turi rudo pilnai atspalvį, tokia camel spalvytę nešą ax.gif
Atsakyti
Sveikutės,

visai nesenai tapau JCrew fanė smile.gif Iš ties, puikūs drabžėliai!!!

Mergytės, reik jūsų pagalbos. Gal kuri turit šitą sijonėlį (nuotrauka internetinė biggrin.gif):
user posted image

Patarkit, ką viršui derinti? Pats jis man labai patinka, bet va, be tokio plonyčio vilnonio golfuko daugiau nieko nesugalvoju... blush2.gif

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2013 02 27, 23:11)
Sveikutės,

visai nesenai tapau JCrew fanė smile.gif Iš ties, puikūs drabžėliai!!!

Mergytės, reik jūsų pagalbos. Gal kuri turit šitą sijonėlį (nuotrauka internetinė biggrin.gif):
user posted image

Patarkit, ką viršui derinti? Pats jis man labai patinka, bet va, be tokio plonyčio vilnonio golfuko daugiau nieko nesugalvoju...  blush2.gif

Ačiū

Tik ne šitą briedį! wink.gif google pažiūrėkit kas patiktų pgl.sijonuko pawadinimą, nustAčius rodyti vaizdus.
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2013 02 27, 22:05)
dar nesirodžiau šiandien greit foto padariau po dviejų savaičių biggrin.gif  ax.gif  su kaspinuočiu šalikėliu



Paltukas kaip nulietas. Super atrodo. Nebijociau as su dydziu prasaut, tai irgi toki griebciau thumbup.gif

QUOTE(Žuvelė @ 2013 02 27, 22:11)
Mergytės, reik jūsų pagalbos. Gal kuri turit šitą sijonėlį (nuotrauka internetinė biggrin.gif):
user posted image

Patarkit, ką viršui derinti? Pats jis man labai patinka, bet va, be tokio plonyčio vilnonio golfuko daugiau nieko nesugalvoju...  blush2.gif

Ačiū


As tokio sijonuko laukiu. Ir man jis labai grazus pasirode wub.gif Jis vilnonis, tai sakiau nesiosiu ziema, o prie jo nusimegsiu balta merino vilnos megztuka su kokiom mandrom pynem ar koriuko rastu biggrin.gif Ir dar sakiau reik nukaut koki merinini ar su vilna camel spalvos cardigana + balti marskinukai. Manau turetu tikt prie sito sijonuko ax.gif
Atsakyti