Įkraunama...
Įkraunama...

JCREW

QUOTE(Iewutee @ 2013 02 28, 00:15)
Inga groziu grozis wub.gif
o paltukas cia atrodo tamsiai melynas, net ne juodas rolleyes.gif

ačiū, juodas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(melynake28 @ 2013 02 28, 00:13)
Inga super ant jusu paltukas wub.gif  thumbup.gif

na pataikiau dydį, nors kitos su 90 cm krutine perka usa2 , kaip chloja, man pakolkas visi usa4 paltukai tiko idealiai, labai džiaugiuosi, kad netenka keliauti į išparduotuvę thumbup.gif su šituo pirkinuku tongue.gif
Atsakyti
[quote=Dideja,2013 02 28, 08:18]
inga_, labai graziai viskas ziurisi 4u.gif tiek paltukas, tiek ir salikiukas prie jo (gal jau net ir ne niurokas tas salikelis, kaip anksciau rasiau biggrin.gif mirksiukas.gif )
ir batai labai thumbup.gif

na va gražuole, puikus tas niūrasis šalikiukas drinks_cheers.gif biggrin.gif dideja wub.gif ačiū .
galiu dra vieną šalikiuko variantą įmesti iš vakar dar daryto su kitu rudu šalikiuku

user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga_: 28 vasario 2013 - 08:47
QUOTE(inga_ @ 2013 02 27, 22:05)

user posted image




o tas paltukas siltas? Kokia oru su juo eiti? Pavasari ankstyva? Ar ziema?
Man reiktu paltuko pavasariui kai kokie +10+12 silumos, tai nezinau ar nebus par siltas?
Atsakyti
inga_, puikiai viskas dera ir paltukas idealiai atrodo wub.gif Klausimelis, ar neapsivelia juodos spalvos paltukas? ax.gif
Atsakyti
[quote=cooliuke,2013 02 28, 09:41]
o tas paltukas siltas? Kokia oru su juo eiti? Pavasari ankstyva? Ar ziema?
Man reiktu paltuko pavasariui kai kokie +10+12 silumos, tai nezinau ar nebus par siltas?


paltukas

nežinau, pašiltinimo jame tokia nėra smile.gif ax.gif
va kitas kur su thinsulate tai tada jo gal ir per šilta būtų, šitas manau nesukaisite biggrin.gif ax.gif
sudėtyje yra vilnos, nemažai, tai puikiai tinka jau dabar dėvėti jį pavasariui ir rudeniui, na žiemą prikauso kokia laukia temperatūra, paltas aplamai toks daiktas kuris daugaiu demisezoninis rūbas, mano supratimu.
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2013 02 27, 22:11)
Sveikutės,
visai nesenai tapau JCrew fanė smile.gif Iš ties, puikūs drabžėliai!!!
Mergytės, reik jūsų pagalbos. Gal kuri turit šitą sijonėlį (nuotrauka internetinė biggrin.gif):
Patarkit, ką viršui derinti? Pats jis man labai patinka, bet va, be tokio plonyčio vilnonio golfuko daugiau nieko nesugalvoju...  blush2.gif
Ačiū

Galima derinti prie tippio, marskinuku, perfect fit maikeliu su kardiganais ant virsaus.
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2013 02 28, 09:51)
inga_, puikiai viskas dera ir paltukas idealiai atrodo  wub.gif Klausimelis, ar neapsivelia juodos spalvos paltukas?  ax.gif

nesivelia, vieną kitą pūkiuką traukia, bet nežymiai, tik jo negaliu dėtis su nuo bumbuluotu snoodu blink.gif blink.gif doh.gif šakes tada nuo to triušio visas aplipo, šiaip dar tik spintoje su etiektėmis kabo, dar tik žadu pradėti dėvėti, bet jau matau, kad nebus sunkiai prižiūrimas, kaip kitas mano turimas paltas juodas, kuris daug daugiau traukia viską smile.gif ax.gif
Atsakyti
kažkada žadėtas šitas
user posted image ir realiai user posted image
user posted imageuser posted image
dydis ant 181. -
4T dtik sagą įsiuvau trečią apačioj, nes nu be ryšio man be jos - trūksta smile.gif
kelnes - jcrew velvetai
Atsakyti
QUOTE(pasaka1 @ 2013 02 28, 10:02)
kažkada žadėtas šitas

puikiai atrodot, tik man pasirode toks trumputis. man asmeniskai noretusi ilgesnio
Atsakyti
[quote=pasaka1,2013 02 28, 11:02]
kažkada žadėtas šitas
na dydis jis puikiai tinka,atitaikytas, drinks_cheers.gif tik man švarkelius norisi dėvėti atsegtus ant marškinukų, maikučių, nepatinka plikas kaklas ir susegtas variantas ax.gif smile.gif per draug tvarkingai, elegantiškai biggrin.gif
Atsakyti
pasaka1, dydis idealiai ant Jusu, o ant marskinuku is viso super atrodys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2013 02 28, 11:13)
puikiai atrodot, tik man pasirode toks trumputis. man asmeniskai noretusi ilgesnio

aš ir vos ilgesnio tikėjaus, net pasitikrinau, ar tikrai tall dydis, bet ir ant jcrew manekenes jis trumpas toks. Nieko, su pencil sijonais aukštu liemeniu puikiai tinka, o ant marškinių irgi kai jie vos išlenda
Atsakyti