Įkraunama...
Įkraunama...

Žingsnis į priekį link įvaikinimo - IV

QUOTE(Pareigyte @ 2014 09 01, 17:24)
Pati parasiau laiskeli i Sota, tai sake, kad vietu nera.. ir kad labai greitai grupes uzsipildo.

Taip.Sote rugsejo 16 d.prasides kursai. Man irgi sake kad vietu nera:(
Atsakyti
Prieš porą metų esu girdėjusi, kad Vilniuje kursai vyksta ne tik SOTE. Tada minėjo Vaiko paramos centrą Žvėryne, dar kažkokią įstaigą kurios pavadinimo nepamenu.

Jūsų vietoje pamėginčiau pasidomėti ir kitur. Be to ir forume kai prieš kokius metus vyko aktyvios diskusijos, kalbant apie Vilnių tikrai buvo minimas ne tik SOTAS ir ne tik SOTO darbuotojai.

P.s. Ar ne Įvaikinimo tarnybos svetainėje kažkada esu mačiusi atestuotų įstaigų (ar tai ir darbuotojų), galinčių vykdyti pasirengimo įvaikinimui mokymus ir vertinimą, sąrašą. tada tikrai Vilniuje buvo kelios vietos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ute: 01 rugsėjo 2014 - 21:29
Aš mokiausi Vilniuje VšĮ „Pagalbos paaugliams iniciatyva“. Būten ten man atsirado vietos, nors grupė jau buvo suformuota. VšĮ „Pagalbos paaugliams iniciatyva“ direktorius yra labai supratingas ir geras žmogus.
Atsakyti
Mes vazinejom i kursus Pakruojyje, ten jie vyksta rudeni ir pavasari, rudeniniuose kursuose buvom tik dvi poros. Ir tai iskaitant kelis rajonus.
Atsakyti
QUOTE(Moncyte @ 2014 08 20, 00:26)
Sveikinu sulaukus dukrytes !!! Galiu pasidziaugti, kad jau pusantro menesio ir mes turim mazyte mergyte smile.gif Visas procesas nuo dokumentu padavimo iki tol, kol mergyte parsivezem i namus uztruko beveik du metus. Bet mums procesa buvo sustabde metams.


Sveikinu "šviežiausias" mamas 4u.gif Kaip smagu girdėt, kad gavot tokius mažulėlius. Mes irgi laukiam jau 4 mėnuo dar vienos panelės iki metukų. Pirmosios eilėje laukėm pusmetį, tikiuos su antrąja laukimas irgi neužtruks. Mane VTAT nuteikė pesimistiškai - kad beveik nėra mergyčių leliukių visai, o pasirodo visgi yra. Su pirmąja mergina mums viskas pasisekė labai greit ir be galo sėkmingai, tai kažko panikuoju, kad antrą kartą negali viskas taip sklandžiai pavykt. Ir ta eilė pasislenka tik per pora vietų kas mėnesį unsure.gif
Atsakyti
Buriame norinčių globoti/įsivaikinti ir jau globojančių/įsivaikinusių tėvelių bendruomenę
Aukime su meile
Atsakyti
QUOTE(biski tinginiuke @ 2014 09 02, 14:00)
Sveikinu "šviežiausias" mamas  4u.gif  Kaip smagu girdėt, kad gavot tokius mažulėlius. Mes irgi laukiam jau 4 mėnuo dar vienos panelės iki metukų. Pirmosios eilėje laukėm pusmetį, tikiuos su antrąja laukimas irgi neužtruks. Mane VTAT nuteikė pesimistiškai - kad beveik nėra mergyčių leliukių visai, o pasirodo visgi yra. Su pirmąja mergina mums viskas pasisekė labai greit ir be galo sėkmingai, tai kažko panikuoju, kad antrą kartą negali viskas taip sklandžiai pavykt. Ir ta eilė pasislenka tik per pora vietų kas mėnesį unsure.gif


Ar yra galimybe sužinoti kelintoj jus vietoj esate eilėje?
Atsakyti
Aciu uz sveikinimus! smile.gif Mes skambindavom i Vilniu kiekviena menesi klausti, kaip juda eile. Viena menesi soktelejom per 20 vietu, o kita tik per 1 vieta. Nuo irasymo i eile iki pasiulymo praejo 5,5 menesio. Musu dukrytes palatoje gulejo dar dvi pusmetinukes mergytes su ivaikinimo statusu.
Atsakyti
QUOTE(biski tinginiuke @ 2014 09 02, 14:00)
Sveikinu "šviežiausias" mamas  4u.gif  Kaip smagu girdėt, kad gavot tokius mažulėlius. Mes irgi laukiam jau 4 mėnuo dar vienos panelės iki metukų. Pirmosios eilėje laukėm pusmetį, tikiuos su antrąja laukimas irgi neužtruks. Mane VTAT nuteikė pesimistiškai - kad beveik nėra mergyčių leliukių visai, o pasirodo visgi yra. Su pirmąja mergina mums viskas pasisekė labai greit ir be galo sėkmingai, tai kažko panikuoju, kad antrą kartą negali viskas taip sklandžiai pavykt. Ir ta eilė pasislenka tik per pora vietų kas mėnesį unsure.gif


Linkiu, kad laukimas neprailgtų 4u.gif Mus irgi buvo nuteikę pesimistiškai, kad kūdikis retenybė, o sveikas kūdikis prilygsta stebuklui. Na, pasikartosiu, bet neturėjau jokių minčių apie kūdikį, o pats pirmas pasiūlymas buvo savaitės sveika naujagimė wub.gif Beje, tą pačią dieną kitai šeimai siūlė taip pat kitą sveiką naujagimę. Tad... arba užtaikėm ant naujagimių bumo, arba ant stebuklo. wub.gif
O eilė judėjo... doh.gif iki pirmojo dešimtuko gan greitai, o po to kas mėnesį po porą vietų. unsure.gif
Atsakyti
Stebuklais aš tikiu tikrai, ypač po pirmojo sėkmingo įvaikinimo smile.gif O eilės nr. klausinėju kas mėnesį, nenoriu per dažnai rašinėdama įkyrėti blush2.gif Judam per 2-3 vietas ir nuo pat pradžių buvom dvidešimtuke (kaip palyginimui su pirmąja buvom keturiasdešimtuke, po to staigiai trisdešimtuke, po to dvidešimtuke, ten kelis likusius mėnesius ir iš 13 vietos iškart gavom pasiūlymą). Pamenu, tiek džiaugiaus, kad taip kas mėn. peršokam 10 ir daugiau vietų smile.gif
Ai, aš galiu palaukt, man svarbiausia, kad pirmasis pasiūlymas tiktų ir kad viskas būtų gerai iš pat pirmo karto. Jūsų pasiklausius, tikiu, kad gali pasisekti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(biski tinginiuke @ 2014 09 03, 07:55)
Stebuklais aš tikiu tikrai, ypač po pirmojo sėkmingo įvaikinimo smile.gif O eilės nr. klausinėju kas mėnesį, nenoriu per dažnai rašinėdama įkyrėti  blush2.gif  Judam per 2-3 vietas ir nuo pat pradžių buvom dvidešimtuke (kaip palyginimui su pirmąja buvom keturiasdešimtuke, po to staigiai trisdešimtuke, po to dvidešimtuke, ten kelis likusius mėnesius ir iš 13 vietos iškart gavom pasiūlymą). Pamenu, tiek džiaugiaus, kad taip kas mėn. peršokam 10 ir daugiau vietų  smile.gif 
Ai, aš galiu palaukt, man svarbiausia, kad pirmasis pasiūlymas tiktų ir kad viskas būtų gerai iš pat pirmo karto. Jūsų pasiklausius, tikiu, kad gali pasisekti  4u.gif


O kiek laiko jau antros laukiate? nuo kada?
Atsakyti
Biski tinginiuke, linkiu ramaus laukimo. 4u.gif
Atsakyti