Įkraunama...
Įkraunama...

Žingsnis į priekį link įvaikinimo - IV

Laba diena,

Turiu klausymą apie įvaikinimą. Skaičiau čia nemažai, bet atsakymo neradau(gal blogai skaičiau). Dėl gyvenamosios vietos, jei šiuo metu neturime savo nuosavo būsto(jis statomas). Gyvename pas tėvus laikinai, ar galime rašyti prašymą įvaikinimui?
Atsakyti
QUOTE(j.b @ 2014 11 25, 15:15)
Laba diena,

Turiu klausymą apie įvaikinimą. Skaičiau čia nemažai, bet atsakymo neradau(gal blogai skaičiau). Dėl gyvenamosios vietos, jei šiuo metu neturime savo nuosavo būsto(jis statomas). Gyvename pas tėvus laikinai, ar galime rašyti prašymą įvaikinimui?

galite. tik tėvai turės duoti išankstinį sutikimą priregistruoti vaikiuką 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, mamytes,
Gal zinote kur as galeciau kreiptis, kad suzinoti koks dabartinis mano eiles numeris laukanciu sarase?
Atsakyti
Įvaikinimo tarnybos svetainėje yra kontaktiniai telefonai.

Aš skambindavau Įvaikinimo poskyrio specialistei, kuri tvarko LR piliečių šeimų apskaitą. Bendraudavo maloniai, gana išsamiai papasakodavo.
Atsakyti
Aciu, paskambinau, per 2 menesius eile tik per 4 zmones pajudejo:(, tai teks ilgai laukti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Strawberry Milkshake: 10 sausio 2015 - 15:25
O ar ilgai jau laukiate? 4u.gif
Ach, laikas prabėga labai greitai. Kažkada atrodė, kad laukimas niekada nesibaigs, paskui, kad amžinai būsiu atostogose ir mažiukę auginsiu biggrin.gif O dabar jau ir viena ir kita praeity, ir jau telefonu kaip su rimtu žmogumi kalbame (tiesa, dar ne viską suprantu) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ute @ 2015 01 11, 16:34)
O ar ilgai jau laukiate?  4u.gif
Ach, laikas prabėga labai greitai. Kažkada atrodė, kad laukimas niekada nesibaigs, paskui, kad amžinai būsiu atostogose ir mažiukę auginsiu  biggrin.gif O dabar jau ir viena ir kita praeity, ir jau telefonu kaip su rimtu žmogumi kalbame (tiesa, dar ne viską suprantu)  doh.gifDar tik 2 menesius laukiu nuo irasymo i eile, bet kazkaip sunkoka smile.gif buvau nesiteikusi kad eile greiciau eis. O kiek jus laukete nuo irasymo i eile?
Atsakyti
QUOTE(Strawberry Milkshake @ 2015 01 11, 20:54)
Dar tik 2 menesius laukiu nuo irasymo i eile, bet kazkaip sunkoka smile.gif buvau nesiteikusi kad eile greiciau eis. O kiek jus laukete nuo irasymo i eile?


O kokio vaikučio laukiate? Mūsų pageidavimas buvo mergytė iki 2 metų su nežymiais sveikatos sutrikimais. Laukėm 9 mėnesius ir gavom sveiką naujagimę. Simboliška.Laukimas prailgo tik pačiam gale, paskutinius pora mėnesių jau buvo pabodę laukti. Bet išlaukėm. wub.gif
Atsakyti
Mes laukiam jau 8 mėn. Vat čia jau tikrai ilgai. Pirmosios dukrytės sulaukėm po pusmečio, tai visai laukimas nebuvo prailgęs, o dabar jau labai sunku, ypač kai ir dukrytė tiek nekantrauja, vos ne kasdien klausinėja, kada ta sesė atsiras smile.gif ir tiek vaikas nusiminė, kad Kalėdų senelis sesės neatnešė... Va taip mus vaikas gruzina kasdien ax.gif tai kaip čia tas laukimas neapsunks...
Kantrybės svarbiausia. Kaip ten sako - viskas ateina laiku tam, kas moka laukti rolleyes.gif

Atsakyti
Mes laukėme 10 ar 11 mėn. ax.gif

Mums kažkodėl nepasakė kada tiksliai įrašė, tai tik numanau. Paskui kai jau eilėje pusmetį stovėjome nebuvo prasmės ir klausti. Klausėme, kaip eilė juda, o ne kada įrašė.
Irgi sulaukėme naujagimės mergytės (laukėme nebūtinai mergytės, nebūtinai naujagimės).

O dėl švenčių g.gif Jei laukiate naujagimo - tai tada labai laukiasi 4u.gif

Bet kuo toliau tuo manau, kad jei ne naujagimis (tarkime, beveik metų ar vyresnis) vaikiukas parsivežamas į namus prieš pat šventes - tai vaiko dažniausiai laukia tik didelė streso dozė nepadedanti apsiprasti šeimoje. g.gif Svečiai dovanos, išvykos, pakitęs dienos ritmas ir pan.
Atsakyti
As laukiu magytes iki 3metuku, tai dabar matau teks nusiteikti kokiam pusmeciui smile.gif tiesiog ziema dabar, laikas taip ilgai eina, gal pavasari jau bus lengviau smile.gif

biski tinginiuke, o jus kokio amziaus sesutes laukiate?


Atsakyti
Mes laukiam sesės iki metukų. Nebūtinai naujagimės, gal net labiau norėtume didesnės, bent 5-6 mėn. Tai va, kiek žinau, su tokiom mažytėm iki metukų sunki situacija dabar. O vyresnių yra.
O pirmąją panelę parsivežėm 11-kos mėn., nu idealus amžius, sakyčiau. Ai, ką čia bekalbėt, mūsiškė išvis buvo tobulas ir lengvas vaikas. Taip lengvai ir greit pas mus atėjo, kad vadinu ją tikru stebuklu. Iki šiol wub.gif Beje, pasiūlymą gavom būdami 13 nr. eilėje, taip kad Strawberry Milkshake nepergyvenkit, savosios sulauksit tikrai greit. Aišku, bent 5 mėn laukti man atrodo visiškai natūralu
Atsakyti