Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

man tai lengvai, maloniai labai gula ant veido, ir veidas gyvas, tikrai ne matinis, nors nežinau kaip sausiaodėms, mano normali/riebi (t zona linkus blizgėt)
Atsakyti
Išbandžiau atkeliavusią Lingerie de peau krempudrą, spalva 05 beige fonce
user posted image
Skysta, dengiasi plonai, bet tankiai, matiškumą duoda gerą, maskuoja. Pleiskanavimų ir paraudimų nesukelia. Spalva šiuo metu gera, žiemą, kai nusišveis įdegis, bus per tamsi.
Atsakyti
Megstu Borjous kremine pudra, 2 kart us pirkau Anglijoj, bet LIetuvoj nusipirkusi nebuvau ja tokia patenkinta schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos. Nu va, atkeliauju su problemom sad.gif Rinkaus rinkaus pudrytę ir nusipirkau truputį ne tai, ko norėjau: mąsčiau pirkt Shiseido Dual Balancing, o įsigijau tą juodą Perfect Refining. Mano pastebėjimai: dengiasi lengvai, vasarą gan greitai ima T zona blizgėti (kartais net labai labai), bet ant veiduko atrodo neblogai. Bet kadangi esu labai išranki, o pudrytė 10 balų neverta (mano subjektyvia nuomone), ieškau kitos. Be to, labai veidas pradėjo sausėt ir atsirado tai, ko anksčiau neturėjau - vienas kitas spuogelis, raudoni išsausėjimai blink.gif Kol kas reanimuoju odą smile.gif Dabar mąstau apie Laura Mercier Silk Creme arba dar duodu šansą Shiseido ir pabandyčiau naująją Sheer and Perfect. Gal kas bandėt kurią iš jų? Labai domintų patarimai/atsiliepimai.
Papildyta:
QUOTE(rosea @ 2013 09 26, 23:00)
gal galima nuorodą? kiek žiūrėjau tik kremą su spalva radau internete smile.gif



Ne manęs klausėt, bet atsakysiu smile.gif Tai taip ir vadinasi - kremas su spalva. Beje, parašiau į jų puslapį ir pasiteiravau, ar turi tik riebiaodėms tokį kremą su splava, gal ką panašaus pasiūlytų ir sausos odos turėtojoms. Deja, jie neturi, tad mėgautis gali tik riebios odos savininkės doh.gif
Atsakyti
Merginos, kazkada esu turejus Chanel Teint Fluide Universal (No.10 Limpide ) ir labai gerai tiko ax.gif . Nieko neismanau apie kosmetika, bet tokios neberandu, tai gal patartumet kokia, panasia i sia, reiktu isigyti sausai, jautriai veido odai? g.gif Is anksto labai dekui 4u.gif.
user posted image
Atsakyti
Prasau, patarkit ka man naudoti.
Oda sausa/misri, reikia gero maskavimo. Svarbu kad nesausintu,nes buna papleiskanojimu tada. Niekaip neissirenku.
Atsakyti
O šią bandėt?
Mano oda sausa ir jautri. Kai išbandžiau šią, kitokios nė neieškau
Clinique moisture surge
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2013 09 24, 19:52)
man tai lengvai, maloniai labai gula ant veido, ir veidas gyvas, tikrai ne matinis, nors nežinau kaip sausiaodėms, mano normali/riebi (t zona linkus blizgėt)


drinks_cheers.gif ir man patiko si pudra, mano oda sausa, bet labai graziai pasidenge, jokiu pasausejimu nepastebejau. Priskirciau prie lengvesniu pudru.
Atsakyti
ka renkates rudeniui-ziemai misriom odom?
Atsakyti
noreciau atsiliepimu apie chanel vitalumiere aqua.noriu skaistaus, vienodos spalvos veido,kad graziai atrodytu ant odos. ar ji tai duoda?
Atsakyti
QUOTE(aljana @ 2013 10 14, 19:39)
noreciau atsiliepimu apie chanel vitalumiere aqua.noriu skaistaus, vienodos spalvos veido,kad graziai atrodytu ant odos. ar ji tai duoda?

na ant veido ji ziurisi tikrai graziai, bet tas veidas turetu buti pakankamai tolygus kaip sakant, nes maskuoja ji gan silpnokai, bet skaistina tikrai. tiesa kai po savaites naudojimo guerlain parure aqua uzsitepiau kuria diena chanel vitalumiere aqua tai mintyse pagalvojau kad ji lengvute vos ne kaip bb kremas..bet man patinka, nes neatrodo veidas toks smarkiai nugrimuotas, bet tolygesnis, gaivus (tiesa jei kankina pms'iniai spuogai tada renkuosi kokia stipresne biggrin.gif )
Papildyta:
QUOTE(~Aylin @ 2013 10 13, 17:51)
ka renkates rudeniui-ziemai misriom odom?

as tai kazkaip spjaunu i ta sezoniskuma ir naudoju pudras pagal nuotaika visas kiek turiu, aisku prie minusines temp visas aqua gal desiu i sona 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimi88: 14 spalio 2013 - 20:44
o ka manote apie clinique krem pudras? gavau meginuka repairwear laser focus all smooth makeup. ant veido graziai atrodo,skaisti ir lygi oda atrodo, idomu kaip kitos clinique pudrytes.kuri is visu geriausia?
Atsakyti