Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

[quote=krema,2013 10 17, 18:01]
Gal patartumete kas nors VISISKAI MATINI efekta suteikiancia krempudra? Ir kad daugiau maziau isliktu tas matiskumas? Oda mano misri, pasidazius gerai, bet jau po poros valandu pradeda listi blizgesys. Kompaktiniu nelabai megstu, nes mano akys jautrios ir po pasidazymo dirgina talkas gal ar kas g.gif Naudojau Deborah misriai/riebiai odai, tai islaikydavo vos ne 12h absoliuciai matini efekta. Bet jos nebegamina. Gal kuri esat atradusi? Noreciau panasaus efekto i

Pabandykite Eisenberg firmos 4u.gif Ji matine 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shviesele @ 2013 10 16, 18:46)
Ieškau pudrytės sausai ir jautriai odai.

Saltesniam sezonui didesniam maskavimui: Dior Sculpt, Shiseido Radiant Lifting
Vidutiniam maskavimui: Lancôme Photogenic, Estee Lauder Futurist, Chanel Vitalumiere, Estee Lauder Resilience Lift Extreme
Lengvesniam/vidutiniam maskavimui: Givenchy Subli’Mine, YSL Le Teint Touche Eclat, Clinique Supermoisture
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 17 spalio 2013 - 21:13
Man patinka sausai odai make up forever face&body liquid.
matiskumo ir pilno padengimo man uztenka su lancome teint idole 24H.
Atsakyti
Naudoju dabar sita Dior Nude
http://primped.ninem...orSkin_Nude.jpg

patinka, graziai dengia 4u.gif
Atsakyti
Labai maloniai nudziugino loreal lumi magique pudra, net nesitikejau bigsmile.gif mano oda linkus sauseti, jautri, yra paraudimu, tai dieniniam makiazui neblogai pamaskuoja, neisryskina issausejimu, graziai padengia.
Atsakyti
QUOTE(Alaia @ 2013 10 20, 16:15)
Labai maloniai nudziugino loreal lumi magique pudra, net nesitikejau  bigsmile.gif mano oda linkus sauseti, jautri, yra paraudimu, tai dieniniam makiazui neblogai pamaskuoja, neisryskina issausejimu, graziai padengia.

o man su misria i riebuma oda ji visai nepatiko (zurnale buvau meginka radus) po kazkur valandos atrodziau kaip aliejum issitepus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimi88: 20 spalio 2013 - 19:17
Aciu, reikes pasiziureti, o kur LT yra jos pirkti? Neuzkliuvo akis niekur g.gif Na gal dar kas pasidalins matisko veido 12h paslaptim? wub.gif
QUOTE
QUOTE

Gal patartumete kas nors VISISKAI MATINI efekta suteikiancia krempudra?

Pabandykite Eisenberg firmos 4u.gif Ji matine 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krema: 20 spalio 2013 - 21:32
QUOTE(krema @ 2013 10 20, 20:31)
Na gal dar kas pasidalins matisko veido 12h paslaptim?  wub.gif



Estee Lauder Double wear
Atsakyti
QUOTE(Alaia @ 2013 10 20, 17:15)
Labai maloniai nudziugino loreal lumi magique pudra, net nesitikejau  bigsmile.gif mano oda linkus sauseti, jautri, yra paraudimu, tai dieniniam makiazui neblogai pamaskuoja, neisryskina issausejimu, graziai padengia.

Man labai patiko vaizdas tiek su LOREAL LUMI MAGIC tiek su TRUE MATCH, bet labai išsausino odą. Reikėjo nemažai laiko ir finansų, kad atstatyčiau. Spalvos tiko idealiai.
Atsakyti
mergaites, noriu jusu patarimo, ieskau kremines pudros, kad labai stipriai , kremiskai maskuotu, kad veiktu kaip maskuoklis panasiai. Turetu lengvai isigerti i veida, langva butu itapsnoti, nezinau kaip pasakyt. Parekomenduokite. Dekoju.
Atsakyti
QUOTE(daktariene131 @ 2013 10 22, 00:11)
mergaites, noriu jusu patarimo, ieskau kremines pudros, kad labai stipriai , kremiskai maskuotu, kad veiktu kaip maskuoklis panasiai. Turetu lengvai isigerti i veida, langva butu itapsnoti, nezinau kaip pasakyt. Parekomenduokite. Dekoju.

Estee Lauder Double wear arba Revlon Colorstay mirksiukas.gif
Atsakyti
O ką rekomenduotumėt mišriai (normali oda+šiek tiek blizgi T-zona) odai? Norėtųsi ne visiškai matinės, silpno-vidutinio maskavimo, tokios paskaistinančios ir pagyvinančios veiduką wub.gif Bėda, kad sausiaodžių pudrytės man visgi "nuplaukia" nuo nosies, o riebiaodžių sausina ir dažniausiai turi tą matinį efektą... Gal yra kažkas šiais laikais jau ir mišriaodėms? Ar pirkti dvi skirtingas skirtingoms veido zonoms? g.gif blink.gif
Atsakyti