Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(aljana @ 2013 10 14, 20:39)
noreciau atsiliepimu apie chanel vitalumiere aqua.noriu skaistaus, vienodos spalvos veido,kad graziai atrodytu ant odos. ar ji tai duoda?


Siuo metu naudoju sia pudryte,tai kai rase mimi,tai pritariu kad veidas turi buti tolygus.Siuo metu neturiu dideliu spuoguu ir trukumu,tai man dienai idealiausias variantas.Suteikia skaistumo ,nera jii sunki.Kolkas esu patenkinta
Atsakyti
QUOTE(aljana @ 2013 10 14, 23:06)
o ka manote apie clinique krem pudras? gavau meginuka repairwear laser focus all smooth makeup. ant veido graziai atrodo,skaisti ir lygi oda atrodo, idomu kaip kitos clinique pudrytes.kuri is visu geriausia?


man suberbalanced patiko is clinique, mano oda misri.
Atsakyti
Gal jau yra isbandziusiu naujaja YSL pudra su serumu ?
Atsakyti
QUOTE(aljana @ 2013 10 14, 21:06)
o ka manote apie clinique krem pudras? gavau meginuka repairwear laser focus all smooth makeup. ant veido graziai atrodo,skaisti ir lygi oda atrodo, idomu kaip kitos clinique pudrytes.kuri is visu geriausia?

clinique bandziau tik even better, tai galiu pasakyt kad pasirode sunkiausia is mano iki tol bandytu pudru..laike ant veido tai beveik mirtinai, maskavo gerai, bet man paciai buvo toks nemalonus jausmas kad atrodo veido oda nekvepuoja..po keliu bandymu iskeliavo i isparduotuve..
Atsakyti
QUOTE(virgaxxx @ 2013 10 15, 02:18)
Siuo metu naudoju sia pudryte,tai kai rase mimi,tai pritariu kad veidas turi buti tolygus.Siuo metu neturiu dideliu spuoguu ir trukumu,tai man dienai idealiausias variantas.Suteikia skaistumo ,nera jii sunki.Kolkas esu patenkinta

Kuria spalvyte turite?
Vidutinio sviesumo odai geriau B20 ar B30? g.gif (is Dior 021 idealiausia man)
Bei gal kas galetu palyginti su Kanebo fluid finish??? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mon Cheri @ 2013 10 15, 09:35)
Kuria spalvyte turite?
Vidutinio sviesumo odai geriau B20 ar B30?  g.gif (is Dior 021 idealiausia man)
Bei gal kas galetu palyginti su Kanebo fluid finish???  4u.gif  4u.gif  4u.gif

jei kazko nemaisau tai 021 i gelsvuma, tuomet gal sakyciau b20...nors is esmes tai man jos atrodo labai panasios..as naudojau dior 030, o chanel atitinkamai b40 (nors sakyciau chanel sviesesne uz dior, tai kad paskui b20 nebutu per sviesi g.gif )
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mon Cheri @ 2013 10 15, 10:35)
Kuria spalvyte turite?
Vidutinio sviesumo odai geriau B20 ar B30?  g.gif (is Dior 021 idealiausia man)
Bei gal kas galetu palyginti su Kanebo fluid finish???  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Turiu 10 beige,nes mano veidui visat imu pacias sviesiausias,o ypac ziema,nes oda isvis balta ax.gif Del spalvytes sunku kazka patarti blush2.gif
Kazkada esu naudojusi Kanebo,bet trumpai,nes mama pasieme sau blush2.gif Siaip man ji patiko,taciau buvau neatitaikiusi spalvytes blush2.gif tai mazai teko naudoti,uztat kazka komentuoti labai sunku.
Atsakyti
Sveikos,

Labai reiktų patarimo..
Ieškau pudrytės sausai ir jautriai odai. Douglase prisikroviau mėginukų, tai, bliamba, kone visi, kuriuos man įkišo, visai ne į temą. Clinique Superbalanced (nu, dar pusė velnio, bet kad lb drėkintų, tai nea..), Shiseido refining (siaubas - nušerpetojo oda negyvai), Kanebo Sensai Lasting Velvet (nedrėkino), Collistaro kažkokia..Vienu žodžiu, ką iš savo patirties galėtumėte rekomenduoti, mm...? g.gif
Prisiskaičiau forumuose apie MAC Studio Sculpt arba Bobbi Brown Extra Repair, bet siųstis būtų kaip katę maiše pirkt.. unsure.gif Tai reiktų dar nuomonių wink.gif Dėkui! 4u.gif
Atsakyti
nezinau kaip del shiseido, bet clinique ir kanebo sitos pudros skirtos misriai riebiai odai juk g.gif itariu, kad nesusisnekejot su konsultante, ar siaip ant kokios vistos uztaiket biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2013 10 16, 21:08)
nezinau kaip del shiseido, bet clinique ir kanebo sitos pudros skirtos misriai riebiai odai juk  g.gif itariu, kad nesusisnekejot su konsultante, ar siaip ant kokios vistos uztaiket  biggrin.gif  4u.gif


Turbūt kad ant vištos... biggrin.gif Nes sakiau, kad man reik sausai odai, geresnio nei KS Fluid Finish coverage, ir kad raukšleles biškį maskuotų. Tai vat ir išrinko pgl šituos kriterijus.. ir svarbiausia, kad vis tikslinaus, ar sausai tinka. Tinka tinka, atseit.... doh.gif
Dbr galvoju, gal Chanel Vitalumiere Moisture-rich, kąąąą...? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shviesele: 17 spalio 2013 - 11:15
Gal patartumete kas nors VISISKAI MATINI efekta suteikiancia krempudra? Ir kad daugiau maziau isliktu tas matiskumas? Oda mano misri, pasidazius gerai, bet jau po poros valandu pradeda listi blizgesys. Kompaktiniu nelabai megstu, nes mano akys jautrios ir po pasidazymo dirgina talkas gal ar kas g.gif Naudojau Deborah misriai/riebiai odai, tai islaikydavo vos ne 12h absoliuciai matini efekta. Bet jos nebegamina. Gal kuri esat atradusi? Noreciau panasaus efekto i
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Shviesele @ 2013 10 16, 19:46)
Sveikos,

Labai reiktų patarimo..
Ieškau pudrytės sausai ir jautriai odai.

mano pacios oda labai sausa, tai geresnes kol kas uz YSL le teint touche eclat neradau 4u.gif
Atsakyti