Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, receptai, klausimai, patarimai

Labai reikia jūsų patarimo. smile.gif Gal net yra mamyčių, turinčių patirties.
Reikia padaryti tortą vaikui į darželį. Iš pirktinių biskvitų. Reikia kažko gaivaus, su vaisiais (aš taip įsivaizduoju, kad tai galėtų būti grietinė, varškė(?), jogurtas, žėlė...). Kas vaikams patinka, kokį derinį daryti? blush2.gif Gal kur koks receptukas temose yra? Nes iš esmės tai minties tik pertepimams reikia, o biskvitus spėju baltus rinksis...
Visa bėda, kad neįsivaizduoju, kas darželinukams patinka ir kas tinkama visiems būtų (na, kad kokių alergijų nebūtų nuo kokio specifinio produkto). unsure.gif
Atsakyti
nežinau...
pas mus daržiuke tortų neleidžia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 04 06, 15:35)
nežinau...
pas mus daržiuke tortų neleidžia smile.gif


Aš kaip supratau, pas mus irgi neleidžia. Bet tik pirktinių, todėl reikia namie gaminti. smile.gif
Atsakyti
Jeigu pirktinių neleidžia, tai naminių tuo labiau. Gal geriau keksiukai, juos tikrai leis
Atsakyti
QUOTE(..seNse.. @ 2013 04 06, 16:18)
Aš kaip supratau, pas mus irgi neleidžia. Bet tik pirktinių, todėl reikia namie gaminti. smile.gif


pas mus neleidžia visiškai tortų. su kremais, varške ir pan.
Keksai, šakočiai tinka. aš žėlė kažkuriais metais nešiau.
Atsakyti
jei parduotuviniu neleidzia,tai...biskvita juk norit parduotuvini deti-nelabai sazininga gal butu g.gif

jei bijot del alergiju,pasidomekit tiesiog ar yra vaiku kazkam alergisku

vaikam ,manau, tiktu varskinis tortas su kons. persikais arba isvis be jokiu priedu.o varskinis pertepima butu -35%riebumo grietinele+desertine varskyte
Atsakyti
Del darzelio, tai mes pernai lopselinukei savo darem tingini, gavom daug pagyru, aukletojos dziaugesi, kad ir vaikai valge smile.gif
Atsakyti
Vaikas ne mano. smile.gif Manęs tik sutepti paprašė ir sakė, kad biskvitai pirktiniai būtų, tai matyt leidžia tokius.

Ačiū už mintį su varške. 4u.gif O prie šio pertepimo tiktų kitas iš:
jogurto+žėlė+(bananai)?
grietinė(-ėlė) su cukrumi+(bananai)?
uogienė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ..seNse..: 07 balandžio 2013 - 10:11
QUOTE(..seNse.. @ 2013 04 06, 14:33)
Labai reikia jūsų patarimo. smile.gif Gal net yra mamyčių, turinčių patirties.
Reikia padaryti tortą vaikui į darželį. Iš pirktinių biskvitų. Reikia kažko gaivaus, su vaisiais (aš taip įsivaizduoju, kad tai galėtų būti grietinė, varškė(?), jogurtas, žėlė...). Kas vaikams patinka, kokį derinį daryti? blush2.gif Gal kur koks receptukas temose yra? Nes iš esmės tai minties tik pertepimams reikia, o biskvitus spėju baltus rinksis...
Visa bėda, kad neįsivaizduoju, kas darželinukams patinka ir kas tinkama visiems būtų (na, kad kokių alergijų nebūtų nuo kokio specifinio produkto). unsure.gif

pirktiniai biskvitai tokie fee..., vien sintetika doh.gif
vaikams siaip draudziama su varske ir jogurtu tortukus, nes tai didelia rizika apsinuodyti verysad.gif su sokoladu irgi nelabai tinka, nes dabar daug elergisku vaikuciu jam yra unsure.gif
geriausias variantas butu su grietinele (zele gabaliukais, nors man jie nepatinka smile.gif... arba geriausia keksiukai tiktu biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas bandete RAFAELO torta sutepti su pirktiniais biskvitais? smile.gif
Kaip gavosi, ar gerai isejo?
Ir gal kas galite patarti kokius skanius biskvitus, ne tuos cheminius lenkiskus, lyg Birzu Duonos neblogas?
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 04 09, 12:07)
pirktiniai biskvitai tokie fee..., vien sintetika doh.gif
vaikams siaip draudziama su varske ir jogurtu tortukus, nes tai didelia rizika apsinuodyti verysad.gif su sokoladu irgi nelabai tinka, nes dabar daug elergisku vaikuciu jam yra unsure.gif
geriausias variantas butu su grietinele (zele gabaliukais, nors man jie nepatinka smile.gif... arba geriausia keksiukai tiktu biggrin.gif

visiskai pritariu, jei jau butinai nes tai visai nepritariu pirktiniam biskvitui, o jei vistik reik tai paprasciausiai butu grietinele+rududu gabaliukai ar zele gabaliukai.

REALIAI pas mus kiek zinau leidzia nesti bet as nenoreciau kad leistu, tarkim as pati zinau ka ir is ko gaminu, produktai visad geri, su ilgu galiojimu, gryni ne tepiniai/ruosiniai ir t.t. viskas nuo iki daryta pacios, bet ka as zinau kaip kitos daro ir ka ten atnes??? jei jau parduotuvinis tai bent sudetis, galiojimas yra jei ka butu kur "slieku" ieskoti, o cia... jau tada tikrai geriau keksiukai, zele, sakotis.
Atsakyti
Sveikos, ieskau kas puosia tortukus Klaipedoj, parasykit prasau i AZ, aciu 4u.gif
Atsakyti