Įkraunama...
Įkraunama...

BodyFlex klubas,,

Atsiprasau labai uz tokias akis badancias klaidas blush2.gif per telefona skubedama rasau, lele maitindama savo blush2.gif as lankau uzsiemimus 3 kartus per savaite, po valanda laiko smile.gif
Atsakyti
Sveikos.Jungiuos ir as prie Jusu smile.gif antra savaite uzsiemineju bodyflex .rezultatai per 5puirmas dienas -4 cm nuo pilvo,-4 nuo liemens,-2 nuo klubu..viskas saunu.bet supatimas ar ne skrandis keistas nuo pat pirmos treniruotes sad.gif vis norisi ir norisi atrugt.ar valgius ar nevalgius atrodo kad skrandis pilnas.skaudet kaip ir neskauda,bet jausmas tikrai nemalonus .
Ar niekaip taip ner buve???
Atsakyti
QUOTE(gerduskinas @ 2013 10 14, 11:25)
Sveikos.Jungiuos ir as prie Jusu smile.gif antra savaite uzsiemineju bodyflex .rezultatai per 5puirmas dienas -4 cm nuo pilvo,-4 nuo liemens,-2 nuo klubu..viskas saunu.bet supatimas ar ne skrandis keistas nuo pat pirmos treniruotes sad.gif vis norisi ir norisi atrugt.ar valgius ar nevalgius atrodo kad skrandis pilnas.skaudet kaip ir neskauda,bet jausmas tikrai nemalonus .
Ar niekaip taip ner buve???



MEs kai grupei uzsiimdavom, tai keliom tai buvo, uz poros savaiciu praejo
Atsakyti
sveikos visos sportuojancios ir dar tik pradesiancios smile.gif mano istorija tokia: po pirmo nestumo atrodziau ziauriai ir tik bodyflex deka sukudau smile.gif bet tada ji ir meciau...o prisiminiau tik po antro vaikelio...tai va ir vel ta pati istorija ir reikai vel imtis puskuoti...tik taip truksta palaikymo kazkokio ir spyrio i uzpakali!!!
norejau pasiulyti Jums gal noretumete susikurti uzdara grupe facebooke? ir kiekviena ryta ragintume viena kita ir dalintumemes rezultatais? jei noretumete galeciau as sukurt smile.gif jei tik butu kartu norinciu smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Skaitau jūsų rezultatus ir negaliu patikėti. Iš tikrųjų bodyflexas daro tokius stebuklus? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vykciukas @ 2013 10 18, 15:41)
Sveikos  smile.gif  Skaitau jūsų rezultatus ir negaliu patikėti. Iš tikrųjų bodyflexas daro tokius stebuklus? blink.gif


Galiu pasakyt, kad kol neisbandysi tol nesuzinosi...Mano artima drauge netikejo, kad galima to paisketi BF pagalba, kol nepagimde pati ir nereikejo mesti likusio nestuke.gif svorio...dabar pati tuo isitikino bigsmile.gif

Siulau visoms pradet jei yra galimybe nuo treniruociu sporto klube arba bent jau pazistama zmogu susirasti kuris moka kvepuoti...nes jei nemokesite kvepuoti ar tai darysite netaisyklingai nebus rezultatu...as pati pries 5 metus lankiau 10 dienu kursa tai buvo super laikas ir nuo tada kai tik reikia mesti svori imuosi butent BF smile.gif tas laikas ir vel atejo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rommina @ 2013 10 18, 09:52)
sveikos visos sportuojancios ir dar tik pradesiancios smile.gif mano istorija tokia: po pirmo nestumo atrodziau ziauriai ir tik bodyflex deka sukudau smile.gif bet tada ji ir meciau...o prisiminiau tik po antro vaikelio...tai va ir vel ta pati istorija ir reikai vel imtis puskuoti...tik taip truksta palaikymo kazkokio ir spyrio i uzpakali!!!
norejau pasiulyti Jums gal noretumete susikurti uzdara grupe facebooke? ir kiekviena ryta ragintume viena kita ir dalintumemes rezultatais? jei noretumete galeciau as sukurt smile.gif jei tik butu kartu norinciu smile.gif


As uz, bet si tema labai jau pasyvi...
Atsakyti
sveikos, gal kuri pasiulys kur vilniuj bodyflexa galima lankyti. tik ne pas tatjana 4u.gif kazkada merginos susiburdavo ir kartu dare man rodos mokyklos salej kazkurioj..idomu ar yra kas panasaus?
aciu.
Atsakyti
Sveikos smile.gif Gal zinote, kur Kaune veda Bodyflexo pratimus? Zinau kad yra Laives alejoj, bet man labai nepatogus privaziavimas,tad gal yra kur kitur? Dekui 4u.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos puškuotojos ir joms neabejingos... ax.gif noriu pas jus....Priimsit? ax.gif
Bf užsiiminėjau prieš..... bigsmile.gif 13 metų...t.y. pagimdžius pirmąjį vaikelį...
užsirašiau į kursus ir 2 sav sąžiningai puškavau.....Rezultatai? ax.gif puikūs...visų - cm nepamenu , bet pamenu per klubus susiaurėjau nuo 112 iki 104 cm thumbup.gif
Kelis kartus bandžiau vėl pradėti,bet...atsirasdavo 100 priežasčių....ir pusiaukėlei mesdavau... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Šį rytą pasimatavau:
85
88,5
105
115
67,5
daug..... verysad.gif
atradau senus užrašus su pratimais....ir...pirmyn...30 min puškavau...buvo smagu...palaipsniui reiks praiigint treniruočių laiką... ax.gif

tikiuosi atsiras daugiau norinčių ,, paimti šiandien žemą startą,, drinks_cheers.gif kartu su manimi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DAIVUZELE33: 21 lapkričio 2013 - 11:36
Idomu man ar apart kuno formu dar kas nors gereja? Pvz ar grazeja oda arba maziau sergat?
As buvau vienoj bandomojoj treniruotej, neapsisprendziu ar eit puskuot ar eit I kalanetika. Mane trikdo tas puskejimas smile.gif
Atsakyti
kadangi pavasaris jau atejo, keliu tema i virsu thumbup.gif
ar yra dar sportuojanciu? unsure.gif
Atsakyti