Įkraunama...
Įkraunama...

Danijos pleputės

QUOTE(Antira @ 2013 03 12, 14:10)
Tai gal anksciau viskas ivyks. Nes as, pamenu, taip gerai jauciaus paskutine savaite, kad sakiau galeciau dar dvi sav. nesiot. Tai ir prisikalbejau biggrin.gif
Labai greit laikas prabego, atrodo ka tik buvo pradzia tongue.gif

ui,mano savijauta siaubinga doh.gif turiu iki 22 balandzio istempti,nes tik tada mama atskrenda,ankciau negimdysiu cool.gif tik maniskis vis dar skersas,pries 3sav. bande sukti,tai is skersos padetis gavosi istriza ir vistiek jis nesilaiedzia,bet sake ta ostrizine,tai jau praktiskai sedmenine padetis,tai nebe taip blogai,kaip kad man buvo,nes tuo atveju jie jau ruose mane 34sav. CP daryti...
Tai va,dabar kaip ir skersai sedi maniskis,laukiu kol leisis galvyte zemyn,nors daktarai sako,kad mano atveju maza vilties,kad jis pakeis padeti,nes placenta priekyje ir ji spaudzia,+ visa nestuma jis sitaip buna ir nesisukioja + virksteles ilgi kai tyre,tai ta nera ilga,tai vel trugdo vartymuisi trumpesne virkstele.Nu bet as paniskai bijau peiliu,pjuviu ir pan.,tai apie jokius CP negalvoju blush2.gif

QUOTE(Marija78 @ 2013 03 12, 15:16)
As nesakau apie DK, bet kaiek kartu LT maciau, eina paauglis su tokiu suniu. Ir is kur tu zinai ko galima tiketis?

bet LT gi lyg prieme ta istatyma,kad daugiabuciuose koviniu sunu negalima auginti.O gal tik svarstymo lygije sitas pasiulymas,bet pamenu pries Naujus metus geras bumas buvo sia tema LT,nes koviniu sunu seimininkai labai priesinosi tam,bet aiskiai zinau,kad tas vienas posedis buvo ir sake,kad reikia uzdrausti.Bet ar jau uzdrausta ar tame sprendimo lygmenyje ir nebezinau,bet faktas,kad apie tai kalbama ir kazka daro.
Atsakyti
Sveikos,
ir kaip cia dabar iseina, kad siaurej nei sniego, nei salcio? Vejlej siandien -13 ryte buvo. Kol iki Billundo nuvaziavau mano dyzelis nesusilo net. Pavasariu nekvepia visai:)
Atsakyti
QUOTE(Marija78 @ 2013 03 12, 16:16)
Arnolda, tu, kaip sunu myletoja, visada, aisku, gynsi suni. Bet, kiek buvo atveju kad pitbulis, rotveileris ir kt. sukandziojo zmones ar vaikus iki mirties? Del to as ir sakau, kad reikia uzdrausti. Gerai, tu pamatei tik 2. O gal, jei nebutu istatymo, pamatytum 20?
Ir tikrai, jei ivestu toki istatyma, jau nelaikytu tu sunu daugiabuciuose ir nevaiksciotu su jais per daug viesosiose vietose. Aisku, visada yra pilna zmoniu, kas pazeidzia istatymus, bet tai nereiskia, kad nereikia ju ivedineti.
As nesakau apie DK, bet kaiek kartu LT maciau, eina paauglis su tokiu suniu. Ir is kur tu zinai ko galima tiketis?


Tai įvedus įstatymą, paauglys toks vaikščios su kokiu vokiečių aviganiu, ar bulterjeru, ar bet kokia kita veisle, kuri nėra agresyviųjų sąraše, tačiau lygiai taip pat kanda smile.gif Be to, pirmieji pagal įkandima yra ne kas kiti, o paprasčiausi labradorai... O juk visiems neuždrausi mieste šunų laikyt smile.gif
Jei būtų 20, tai bent būtų aišku kad 18 iš jų yra normalūs, prižiūrimi ir stabilios psichikos, o dabar vaikšto mišrūnai, kas tik blogiau.
Manau, jei paskaičiuotumėm kiek pudeliai, jorkšyrai ar chichuachos kanda, jų įkandimų skaičius būtų daug didesnis smile.gif Amerikoj žinomi trys atvejai, kai chichuachua perkando kūdikiui gerklę - lygiai tiek pat mirties atvejų užfiksuota su pitbuliais. Tai jie vienodai pavojingi smile.gif)

Pas mus tai šilta. Sėdim šunų parke didžiąją dienos dalį, bandom iš naujo socializuot vieną šunį - nuo rujos suagresyvėjo, kitus šunis puola begėdė. Tai ir raudonuot jau teko, kai įkibo svetimam ir parėjo su pukų kuokštu burnoj, gėda baisinė... Bet socializuot kito kelio nėra, kaip tik tarp šunų laikyt g.gif
Papildyta:
QUOTE(spanieliuke @ 2013 03 12, 17:24)
bet LT gi lyg prieme ta istatyma,kad daugiabuciuose koviniu sunu negalima auginti.O gal tik svarstymo lygije sitas pasiulymas,bet pamenu pries Naujus metus geras bumas buvo sia tema LT,nes koviniu sunu seimininkai labai priesinosi tam,bet aiskiai zinau,kad tas vienas posedis buvo ir sake,kad reikia uzdrausti.Bet ar jau uzdrausta ar tame sprendimo lygmenyje ir nebezinau,bet faktas,kad apie tai kalbama ir kazka daro.


Uždraudė, bet ten marazmų tokių pridarė kad patys nežino kaip suktis - šunų laikyt negalima, bet kur padėt nėra, vetai nemigdo, prieglaudos neima. Jau ir daug šunų benamiais per tokius istatymus liko. O didžiausias minusas, kad uždraudus tam tikras veisles, jau dabar sprogsta skelbimai pardavinėjamais tų veislių mišrūnais smile.gif O mišrūnas niekad nebus labai sveikas psichiškai... Tai patys lietuviai ten sau duobę kasasi...
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(Marija78 @ 2013 03 12, 09:48)
As jau dabar kreipiu demesi kai praleidzia  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Na..kai isvaziuoji is cia, kur tai priimta.

Ir ka jus besakytumet, panos, istorija cia ar ne, bet tai malonu. Prie visko galima priprasti, bet man tas nepraleidimas nera norma.

O aš Lietuvoje tai kartais netgi nachališkai užlendu tarkim į parduotuvę, kai vyrai nesiruošia praleisti įeiti... blush2.gif lotuliukas.gif Bet čia Danijoje kažkaip nereipiu dėmesio, MB tai visada mane praleidžia, tai gal to ir užtenka... thumbup.gif

QUOTE(risaulyte @ 2013 03 12, 12:34)
jei netycia pasiilgot sniego, prasom galit pasikast pas mus  biggrin.gif  pilnas kiemas  lotuliukas.gif

Oi merginos nei sniego, nei šalčio nepasiilgau... Nosis varva, akys kaip baseto... Gerklė kaip britvom pjaunama... Liga užpuolė mane galutinai... doh.gif Žiūriu pasikeitė orų prognozė, ryt poryt ir užporyt saulutė, bet šilumos mažai iki +3, o naktį iki -7... Šiandien ryte -6 rodė... doh.gif Kur tas pavasaris??? g.gif

QUOTE(Arnolda @ 2013 03 12, 14:54)
iš kur apskritai oks mąstymas, kad pitbulis - kovinis. Kada gi jis su žmonėm kovojo?smile.gif Pitbulių (kaip ir visų kitų veislių) veisime, kiekvienas šuo, kuris bent kiek grybšteldavo žmogui, buvo iškart migdomas. Tad tai yra veislė, kuri žmogui nekanda.

"XIX amžiuje Anglijoje, bandant išveisti kovinius šunis, pradėta poruoti buldogus su terjerais. To rezultatas - šunys, pasižymintys jėga, drąsa ir švelnumu artimiesiems.Amerikiečių pitbulterjerų talentai neliko nepastebėti fermerių ir rančų savininkų, kurie naudojo šiuo šunis pusiau laukinių galvijų ir meitėlių gaudymui, medžioklei, galvijų varymui ir, žinoma, kaip šeimos kompanionus. Taip pat jie auginti ir kovoms. Galima agresija šunims ar kitiems gyvūnams, tačiau skirtingų individų ji skirtingo laipsnio. Agresija žmogui negalima, ją (kaip ir baimę) parodę šunys neturi būti veisiami." Manau kalbant, kad pitbulis kovinis šuo turima omenyje, kad jis buvo veisiamas kovai ne su žmonėmis, o su kitais šunimis ir gyvūnais... Ir nelabai sutinku, kad ta veislė žmogui nekanda... schmoll.gif Realūs faktai rodo ką kitą... verysad.gif

QUOTE(mamakristute @ 2013 03 12, 17:25)
Sveikos,
ir kaip cia dabar iseina, kad siaurej nei sniego, nei salcio? Vejlej siandien -13 ryte buvo. Kol iki Billundo nuvaziavau mano dyzelis nesusilo net. Pavasariu nekvepia visai:)


Na šiaurė sniegu tikrai negali pasigirti, bet šalčio tai užtenka užtenka... biggrin.gif

QUOTE(Arnolda @ 2013 03 12, 18:12)
Manau, jei paskaičiuotumėm kiek pudeliai, jorkšyrai ar chichuachos kanda, jų įkandimų skaičius būtų daug didesnis smile.gif Amerikoj žinomi trys atvejai, kai chichuachua perkando kūdikiui gerklę - lygiai tiek pat mirties atvejų užfiksuota su pitbuliais. Tai jie vienodai pavojingi smile.gif)
Papildyta:
Uždraudė, bet ten marazmų tokių pridarė kad patys nežino kaip suktis - šunų laikyt negalima, bet kur padėt nėra, vetai nemigdo, prieglaudos neima. Jau ir daug šunų benamiais per tokius istatymus liko. O didžiausias minusas, kad uždraudus tam tikras veisles, jau dabar sprogsta skelbimai pardavinėjamais tų veislių mišrūnais smile.gif O mišrūnas niekad nebus labai sveikas psichiškai... Tai patys lietuviai ten sau duobę kasasi...

Na kūdikiai ir šunys du nesuderinami dalykai... Apie tai jau kalbėjom... Bet iš suaugusio pusės žiūrint man pavojingesnis atrodo pitbulis negu koks chichuacha ar jorkšyras... O kas dėl mišrūnų skelbimų jų visada buvo yra ir bus... Ir čia šitas įstatymas ne prie ko... Šiaip būnant Lietuvoje neteko matyti lakstančio benamio pitbulio ar kokio kito kovinio šuns... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE
Na kūdikiai ir šunys du nesuderinami dalykai... Apie tai jau kalbėjom... Bet iš suaugusio pusės žiūrint man pavojingesnis atrodo pitbulis negu koks chichuacha ar jorkšyras... O kas dėl mišrūnų skelbimų jų visada buvo yra ir bus... Ir čia šitas įstatymas ne prie ko... Šiaip būnant Lietuvoje neteko matyti lakstančio benamio pitbulio ar kokio kito kovinio šuns... schmoll.gif


dažnas šunų augintojas pasakys, kad tikimybė, jog mažam šuniui nepatiks vaikai - daug didesnė. pas juos nėra tokios nervų sistemos ir tokios kantrybės, kaip pas pitus g.gif

o benamių jų pilna, net atskirą prieglaudą sau turi...
Atsakyti
QUOTE(spanieliuke @ 2013 03 12, 18:24)
tik maniskis vis dar skersas,pries 3sav. bande sukti,tai is skersos padetis gavosi istriza ir vistiek jis nesilaiedzia,bet sake ta ostrizine,tai jau praktiskai sedmenine padetis,tai nebe taip blogai,kaip kad man buvo,nes tuo atveju jie jau ruose mane 34sav. CP daryti...

bet LT gi lyg prieme ta istatyma,kad daugiabuciuose koviniu sunu negalima auginti.


Spanieliuke, o tau jokios mankstos nerode, kad apsisuktu? Man irgi buvo sedimoj padety, tai dariau manksta ( siaip, gana sudetinga). Nezinau, kas padejo, bet apsisuko galva zemyn. Kazkur tai, kiek pamenu nustatte man 28-29 savaitej. Kai 36 sav. dare ehoskopija, jau budo apsisukusi.
Na...gal sitoj daniskoj ''civilizacijoj'' tokie metodai nera priimtini, nezinau smile.gif

QUOTE(Arnolda @ 2013 03 12, 19:12)
Tai įvedus įstatymą, paauglys toks vaikščios su kokiu vokiečių aviganiu, ar bulterjeru, ar bet kokia kita veisle, kuri nėra agresyviųjų sąraše, tačiau lygiai taip pat kanda smile.gif

Be to, pirmieji pagal įkandima yra ne kas kiti, o paprasčiausi labradorai... O juk visiems neuždrausi mieste šunų laikyt smile.gif
Jei būtų 20, tai bent būtų aišku kad 18 iš jų yra normalūs, prižiūrimi ir stabilios psichikos, o dabar vaikšto mišrūnai, kas tik blogiau.
Manau, jei paskaičiuotumėm kiek pudeliai, jorkšyrai ar chichuachos kanda, jų įkandimų skaičius būtų daug didesnis smile.gif Amerikoj žinomi trys atvejai, kai chichuachua perkando kūdikiui gerklę - lygiai tiek pat mirties atvejų užfiksuota su pitbuliais. Tai jie vienodai pavojingi smile.gif)

Uždraudė, bet ten marazmų tokių pridarė kad patys nežino kaip suktis - šunų laikyt negalima, bet kur padėt nėra, vetai nemigdo, prieglaudos neima.


Arnolda, pitbulis siaip parasiau, turiu uomeny visus sunis, tuos dideliu, kurie gali suzaloti iki mirties.

Ir tikrai nereikia lyginti chihuahua su bulterjeriu ar dar kuo. Perkando kudikiui, o ne suagusiam zmogui! Kudiki ir kate gali suzaloti.

Ir man, asmeniskai, vienodai sviecia, ar tai misrunas, ar kiek ten sveiku tu sunu vaiksto. Jei yra atveju, reiskia reikia ivesti draudima ir viskas. Kam reikia gilintis?

Na istatymai nera tobuli Tiesiog uzdrausi vesinti tuos sunis. Arba versti seimininkus kastruoti, sterilizuoti. Na....kaip bebutu, o istatymas vistiek sumazins tu sunu skaiciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marija78: 13 kovo 2013 - 11:44
QUOTE(Marija78 @ 2013 03 13, 10:43)
Spanieliuke, o tau jokios mankstos nerode, kad apsisuktu? Man irgi buvo sedimoj padety, tai dariau manksta ( siaip, gana sudetinga). Nezinau, kas padejo, bet apsisuko galva zemyn. Kazkur tai, kiek pamenu nustatte man 28-29 savaitej. Kai 36 sav. dare ehoskopija, jau budo apsisukusi.
Na...gal sitoj daniskoj ''civilizacijoj'' tokie metodai nera priimtini, nezinau smile.gif

galimi pratimai ir cia,tik kad man ju negalima doh.gif nes galiu ne kiek padeti,o pakenkiti vaikui. Nes pas mane,kaip minejau visa nestuma vaikas nesivarto,tai tyre ir LT kai buvau ir DK kame cia priezastis,tai va placenta priekyje ji spaudzia,virkstele trumpesne,nei kad norma ir del to jokiu budu pratimu negalima daryti,vaikas pats jaucia ar jis gales apsiversti ar ne,o jei as darysiu pratimus,tai galiu su ta trumpa virkstele pasmaukti,tai neleido man nieko daryti del tokios tos mano busenos.

labas,

padave ir pas mus sniego,tai su vaiku statem sniego pilis lauke,jetau pavargau,kaip suo,nu visai jegu nebeturiu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija78 @ 2013 03 13, 11:43)
Ir man, asmeniskai, vienodai sviecia, ar tai misrunas, ar kiek ten sveiku tu sunu vaiksto. Jei yra atveju, reiskia reikia ivesti draudima ir viskas. Kam reikia gilintis?

Na istatymai nera tobuli Tiesiog uzdrausi vesinti tuos sunis. Arba versti seimininkus kastruoti, sterilizuoti. Na....kaip bebutu, o istatymas vistiek sumazins tu sunu skaiciu.


reikia gilintis, kad nebūtų šitaip, šitaip, šitaip ir šitaip. (pastarasis buvo šuo, padėjęs su psichika turinčiai problemų mergaitei, kuris buvo atimtas ir užmigdytas, nes atrodė "pavojingas". internete galite paieškoti, kokius mergaitė laiškus rašydavo savo šuniui - ar linkėtumėt to savo vaikui?)Kodėl nekalti žmonės, pvz aš, turiu kentėti dėl to, kad tokie žmonės kaip jūs nemėgsta pitbulių ar kitų veislių? man pvz atrodo pavojingi paaugliai, tai gal uždrauskite savo vaikams paaugusiems eiti į viešas vietas, o dar geriau - kai įsikraustysite į namą, ten ir gimdykite vaikus, kad visiems likusies netrukdytų smile.gif nesigilinimas yra lygiai tas pats, kas pvz, vienas balaodis nužudė žmogų - tai davai dabar pakariam visus baltaodžius. nu, tūpa.
be to, ar ne jūsų pareiga yra mokyti vaikus, kad, pvz, nepasiklausus negalima eiti, liesti ir glostyti kitų šunų? maniškiai lygiai taip pat kąs ir mažam, ir dideliam, jeigu jis išgąsdins mano šunį ir privers pasijusti pavojuje - ką vaikai ir daro. nes tėvams nedaeina pamokyti vaikų, kaip elgtis su šunimis. ar jums labai patiktų, jei aš neatsiklausus ateičiau ir apkabinčiau, pradėčiau tanmpyri jūsų vaiką? ne. ir vaikas sureaguotų. kaip jūs nenorite, kad svetimi lįstų į jūsų erdvę, taip nenori ir šunys, ir tai yra suprantama.
dar - ar jūs suprantate, koks tūpas yra pasiūlymas neleisti šunų į viešas vietas? kaip, jūsų manymu, jie turėtų socializuotis tokiu atveju? iš televizoriaus ar radijo? šunims privaloma vaikščioti viešose erdvėse, kad jie įprastų prie žmonių, šunų, ir vėliau nekiltų agresijos sutrikimų. vėlgi - ar jūs augintumėt vaiką atskirtą nuo pasaulio? ar tikėtumėtes, kad jei iki brandos neišvesite jo į kiemą, tai po brandos išėjęs jis neturės jokių sutrikimų? mąstykite.
o jei uždraus visus kada nors kam nors įkandusius šunis, bus uždraustos visos veislės, ar taip bus geriau? man yra ne kartą, ne du ir ne tris įkandęs vestas, chichuachua, jorkšyras, spanielius, pudelis - uždrauskime dabar jas visas. man nėra įkandęs nei vienas didelis šuo. yra perspėdamas grybštelėjęs į ranką, kai tuo tarpu vestas be jokio perspėjimo suvarė visus dabžntis.
Istatymas šunų skaičiaus nesumažins. Įvedus istatyma UK, tokių šunų padvigubėjo, ir spėkit, keik iš jų liko normalių, stabilios psichikos?
palinkėčiau išlįst iš keturių saugių sienų ir pasidomėti, kokie tai išties yra šunys, o jei jūs nenorite auginti - puiku, neauginkite, bet dėl tokių žmonių kaip tamsta mano svajonės liko sugriautos. taip kad ačiū - kai gulėsite ramiai lovoje ir galvosite, kiek daug pasiekėte, atsiminkite kad tokie tamsūs žmonės kaip jūs uždraudė man pasiekti ko norėjau mirksiukas.gif

pasiskaitymui ir pasižiūrėjimui, kam yra naudojami tokie šunys

manyčiau, jei jau žmonės taip siūlo naikinti visus jiems nepatinkančius šunis, tai aš turiu pilną teisę žmonėms, ypač kvailiems, pasiųlyti išsikastruoti taipogi - nes kvailumas genais perduodamas, o ir ne tik genais.

labai pikta aš čia atrodau vis, bet kad, nu pasenęs toks mąstymas ir tiek, reiktų išlįst ir pasidomėt prieš teisiant.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arnolda: 13 kovo 2013 - 14:46
QUOTE(Arnolda @ 2013 03 13, 15:32)
Kodėl nekalti žmonės, pvz aš, turiu kentėti dėl to, kad tokie žmonės kaip jūs nemėgsta pitbulių ar kitų veislių?

be to, ar ne jūsų pareiga yra mokyti vaikus, kad, pvz, nepasiklausus negalima eiti, liesti ir glostyti kitų šunų? maniškiai lygiai taip pat kąs ir mažam, ir dideliam, jeigu jis išgąsdins mano šunį ir privers pasijusti pavojuje - ką vaikai ir daro. nes tėvams nedaeina pamokyti vaikų, kaip elgtis su šunimis.

dar - ar jūs suprantate, koks tūpas yra pasiūlymas neleisti šunų į viešas vietas? kaip, jūsų manymu, jie turėtų socializuotis tokiu atveju? iš televizoriaus ar radijo? šunims privaloma vaikščioti viešose erdvėse, kad jie įprastų prie žmonių, šunų, ir vėliau nekiltų agresijos sutrikimų.


o jei uždraus visus kada nors kam nors įkandusius šunis, bus uždraustos visos veislės, ar taip bus geriau? man yra ne kartą, ne du ir ne tris įkandęs vestas, chichuachua, jorkšyras, spanielius, pudelis - uždrauskime dabar jas visas.

palinkėčiau išlįst iš keturių saugių sienų ir pasidomėti, kokie tai išties yra šunys, o jei jūs nenorite auginti - puiku, neauginkite, bet dėl tokių žmonių kaip tamsta mano svajonės liko sugriautos.

taip kad ačiū - kai gulėsite ramiai lovoje ir galvosite, kiek daug pasiekėte, atsiminkite kad tokie tamsūs žmonės kaip jūs uždraudė man pasiekti ko norėjau  mirksiukas.gif

manyčiau, jei jau žmonės taip siūlo naikinti visus jiems nepatinkančius šunis, tai aš turiu pilną teisę žmonėms, ypač kvailiems, pasiųlyti išsikastruoti taipogi - nes kvailumas genais perduodamas, o ir ne tik genais.


Arnolda, visu pirma, nereikia lyginti zmoniu ir gyvunu. Tu dar parasyk, kad nereikia naudoti ziurkiu bandymams ar nereikia zudyti karviu ar kiauliu.

Jeigu suo kelia potencialu pavoju zmogui, tai reikia imtis priemoniu. Ne is dangaus ivede istatyma, draudzianti laikyti butent tuos sunis. Ir ne tupi zmones, tikriausiai tai padare.

O kodel tu kenti, kad kazkas tai nemegsta pitbuliu? Nelabai supratau, tiesa sakant. O kodel nekalti zmones turi likti invalidais, ir dar gerai, kad invalidais po tokio suns puolimo?

Sunys puola ne tik tada, kai juos pradeda tampyti. Nejaugi net gi ta reikia aiskinti? blink.gif

Man yra absoliuciai poh...kaip turi socializuotis kovinis suo. Ir jau tikrai, nevaikstant tarp vaiku! ****, nera zodziu tiesiog. doh.gif doh.gif doh.gif

Pudelis ikando, bet nenuzude! Tu skirtuma isvis matai ar ''tupa'' esi??? (panaudosiu tavo pacios zodeli)

Ir man absoliuciai poh ant tavo svajoniu, brangioji. Man rupi mano gyvenimas. O ir kiekvienas zmogus pats igyvendina savo svajones. Kai kam tai sekasi, kai kam ne. Na..seliavi, kaip sakant. Mano irgi ne visos svajone isigyvendino. Ir ka man del to kaltinti? Tik save, as manau smile.gif
Tau nereikia kaltinti kitu del savo svajoniu griovimo. Net gi juokinga pasidare. biggrin.gif

Jo...tokie zmones, kaip as, uzdraude tau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Eik pas psichiatra, brangioji. Tau tikrai reiketu uzdrausti bele koki suni laikyti. Nes is pradziu pati susitvarkyk su savo tarakonais galvoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marija78: 13 kovo 2013 - 17:15
QUOTE
Man rupi mano gyvenimas.


Tai ir nesikiskit i svetimus gyvenimus, ir palikit ramybej kitus gyventojus kartu su ju sunim mirksiukas.gif O jei jums nepatinka kokio nors tipo sunys - tai ir neveskit savo vaiku prie tu sunu, nesuprantu kame beda. O dabar placiau:

QUOTE
Arnolda, visu pirma, nereikia lyginti zmoniu ir gyvunu. Tu dar parasyk, kad nereikia naudoti ziurkiu bandymams ar nereikia zudyti karviu ar kiauliu.


Sunys supranta iki 300 zodziu, ir daugeliu atveju yra daug geresni, nei zmones. Tad taip, lyginti negrazu - nes daug kas sunu naudai. Kiaules turi 3-mecio vaiko prota. Karves jaucia depresija ir sugeba tureti geriausius draugus.
Visus naminius gyvūnus prijaukino žmonės. O dabar juos žudo - tai taip sakant, susikūrė patys sau pramogą smile.gif
Neįsivaizduoju, kas jūs esat, bet gaila kad nesuvokiat, jog ir gyvūnas yra lygiai tokia pati gyvybė, ir ją reikia gerbti, o ne žudyti, nes kažkam taip atrodo.

QUOTE
Jeigu suo kelia potencialu pavoju zmogui, tai reikia imtis priemoniu. Ne is dangaus ivede istatyma, draudzianti laikyti butent tuos sunis. Ir ne tupi zmones, tikriausiai tai padare.


Jei šuo kelia potencialų pavojų - tai gal jį ir reiktų migdyti, o ne visą veislę, nemanot? Gal jo ir reiktų neišleisti iš kiemo ir gal rie jo vaikų ir nereiktų prileisti, o ne nusistatyti prueš visus, panašiai atrodančius?
Antra - taip, įstatymas įvestas neatsižvelgiant į faktus. Lietuvoje, kaip ir daygelyje kitų šalių, nebuvo domimasi, kokie šunys dažniausiai puola. Pvz, čia puikus pavizdys, kokia veislė iš tikrųjų dažniausiai puola. arba čia, arba čia galit pamatyt, kiek šunų yra agresyvūs. Tai ir taksus uždraust reiktų, taip?smile.gif dar pasistebeilijimui vienas, du ir trys.
Taigi taip, įstatymas priimtas tupų žmonių ir dar labiau kvailina kitus žmones - galima pamanyti, kad kiti šunys nekanda ir jie neagresyvūs, ir žmogaus nesukandžios. Beje, pati Zuokienė, įstatymo didžiausia gerbėja, net nežinojo, kokie šunys į tą įstatymą įeina smile.gif
Žiniasklaida, žinoma, irgi pasigavus sensaciją - dabar būtina apšmeižti visus šunis, ir tokie žmonės kai jūs tuo tiki. Gėda.

QUOTE
O kodel tu kenti, kad kazkas tai nemegsta pitbuliu? Nelabai supratau, tiesa sakant. O kodel nekalti zmones turi likti invalidais, ir dar gerai, kad invalidais po tokio suns puolimo?


Kenčiu todėl, kad negaliu laikyti pitbulio ten, kur noriu, turiu rinktis tarp gyvenimo kurioje nors šalyje ir pitbulio.
Kuom nekalti žmonės kenčia nuo to, kad aš laikau pitbulį, pvz? Aš jį vedu pas žmones ir liepiu kąsti, pulti ar kaip? jei turiu meilų, pilnai socializuotą ir psichiškai stabilų, kuris jei eina prie žmogaus, tai eina jo laižyti? kaip jau buvo rašoma - pitbuliai veisti tam, kad jokiais būdais nekąstu žmogui, ar užsiciklino šita info? Kodėl manot, kad pitbulis ims ir viską puls? Kaip jau buvo parodyta statistikoje viršuj - dažniausiai puola labradorai ir vokiečių aviganiai. Jei žmogus įsigydamas šunį norės, kad jis pultų, jis įsigys legalų šunį ir jį siundys ant visų - kaltų ir nekaltų. jei žmogus, kaip jūs, nei pykšt nei pokšt apie šunis nusipirks šunį ir nežinos, kas yra hierarchija ir paklusnumas, jis taip pat nepriklausomai nuo veislės puls ką norės. jei normalus žmogus įsigys pitbulį ir auklės jį taip, kaip turi būti auklėjamas bet kuris šuo, jis bus paprasčiausias šuo ir tiek.

QUOTE
Sunys puola ne tik tada, kai juos pradeda tampyti. Nejaugi net gi ta reikia aiskinti? 


Normalūs šunys nepuola ir tampomi. Visos tos "agresyvios" veislės turi aukščiausią kantrybę, galite pažiūrėti temperamento testo rezultatus štai čia, kaip matote, pitbuliai yra kantriausi šunys iš visų.

QUOTE
Man yra absoliuciai poh...kaip turi socializuotis kovinis suo. Ir jau tikrai, nevaikstant tarp vaiku! ****, nera zodziu tiesiog.   


Socializuotis jis turi kaip ir kiekvienas kitas šuo. Jis nėra "kovinis", suprantat? Kada paskutinįkart matėte vykstančią šunų kovą ir šunį, naudotą joje? Dar parodžiau nuorodą, kaip šiais laikais dirba pitbuliai - ar tai jums panašu į kovas?
Beje, pitbuliai, jūsų siaubui, labai dažnai dirba terapijos šunimis dėl savo kantrumo ir meilumo. TARP VAIKŲ.

QUOTE
Pudelis ikando, bet nenuzude! Tu skirtuma isvis matai ar ''tupa'' esi??? (panaudosiu tavo pacios zodeli)


Ai, tai jei šiaip kokia žiūrkė įkando, tai galima? Ji nepavojinga jau tada? Rašiau - chichuachua nužudė. Pitbuliai JAV nužudė mažiau žmonių, nei kokosai krentantys nuo medžių. Ir reiktų skirti pitbulį nuo mišrūno, jei jau kalbame.

QUOTE
Jo...tokie zmones, kaip as, uzdraude tau    Eik pas psichiatra, brangioji. Tau tikrai reiketu uzdrausti bele koki suni laikyti. Nes is pradziu pati susitvarkyk su savo tarakonais galvoj.


Taip, dėl tokių žmonių, kaip tamsta, tamsumo, įstatymas ir įsigaliojo - sveikinu mirksiukas.gif Jūs palaikote šitai. Pasižiūrėkite video ir pagalvokite, ar tikrai neracionalios jūsų įsikalbėtos baimės vertos milijonų gyvynių šeimų, vaikų draugų.

Ir dar - šunų užpuolimų po įvesti įstatymo Danijoje padaugėo 7 procentais. Labai gera ta vieta, kur išaiškinta, kaip laikraščio straipsnyje vokiečių aviganis staiga pavirto į pitbulį - kad dėmesio daugiau būtų. o štai čia siaubingai piktas pitbulis. Tai, ko jūs nenorit matyti smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arnolda: 13 kovo 2013 - 21:28
Labas rytas 4u.gif

Arnolda, as nenoriu tau daugiau nieko irodyneti. Pasiulymas buvo ne iszudyti visus esamus sunis, o apriboti ju vesima. Ir as manau, kad tai yra teisinga. Tu gali tureti kita nuomone.

Gaila karviu su kiaulem? O zuvu negaila? O vistu? Gal tu ju ir nevalgai? Nei mesos, nei pieno produktu?
Man irgi ju gaila, bet jie yra auginami butenet siems tikslams.

QUOTE
Taip, dėl tokių žmonių, kaip tamsta, tamsumo, įstatymas ir įsigaliojo - sveikinu


Visu pirma, ne tau spresti apie mano tamsuma ar isprusima. Nes tavo ''tamsuma'' irgi kai kas parodo wink.gif Taip kad baikim geriau sia tema.
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Oho kokia čia diskusija užvirė apie šunis... Kiek žmonių, tiek nuomonių ir reikia jas gerbti... tongue.gif
Tik viena dar noriu pasakyti, kad kiekvienas šuo turi dantis ir gali įkąsti ar kitaip sužaloti... O mano manymu gerieji šunys pirmauja pagal sužalojimo tankį dėl to, kad daugiau žmonių juos laiko, ne taip kaip piktuosius... tongue.gif
Na gana čia apie tuos šunis...
Saulytė jau kelinta diena nesitraukia.. thumbup.gif Tik dar šaltukas neleidžia pavasariui ateiti... g.gif Oi kaip jau pasiilgau tikro pavasario... wub.gif
Atsakyti