Įkraunama...
Įkraunama...

Danijos pleputės

Labukas 4u.gif
Oho kokia čia diskusija užvirė apie šunis... Kiek žmonių, tiek nuomonių ir reikia jas gerbti... tongue.gif
Tik viena dar noriu pasakyti, kad kiekvienas šuo turi dantis ir gali įkąsti ar kitaip sužaloti... O mano manymu gerieji šunys pirmauja pagal sužalojimo tankį dėl to, kad daugiau žmonių juos laiko, ne taip kaip piktuosius... tongue.gif
Na gana čia apie tuos šunis...
Saulytė jau kelinta diena nesitraukia.. thumbup.gif Tik dar šaltukas neleidžia pavasariui ateiti... g.gif Oi kaip jau pasiilgau tikro pavasario... wub.gif
Atsakyti
Pas mus irgi orelis pasaka wub.gif Gyvenam praktiškai lauke pakaitom. Tik MB namuose sėdi, jam saulė ne pramoga matyt thumbup.gif
Kažkaip net baisu dėl tokių gerų orų - per ilgai jau. Po to kaip prasidės kokios liūtys tai nebus galo matyt doh.gif
Atsakyti
Labas Zosincius!!! Ohoho, kaip jus cia prasisukot!!!! Oi as zinokit ir uz sunis, misrunai ne misrunai,kanda ne kanda... Buvau Lt, tai brolio zvygle pas tevus palikta, su psichika ir jai ten ale tavo... Bet daugiau gerkle paleista nei dantys, nors atrodo LABAI gresminga... Mano vaikas visus katinus ir sunis TAIP iskankino, kad jei ir but ikande,buciau dar ir dadejus manau... Jau ziauriai is kantrybes isvede mazasis mano teroristas. Atostogos tai buvo 2 dienos is 12, kuomet pas mociute Klaipedon buvau uodega isnesus biggrin.gif

QUOTE(fillipa @ 2013 03 10, 15:24)
Svenciamos buv. tarybos sajungos salyse, bet kitose salyse tik per tv ar radija primenama apie moteru teisiu iskovojimo diena bet tikrai nesvenciama mirksiukas.gif


Is Amerikes sita svente atejus, kaip ir dauguma, bet sita man patinka smile.gif Mano brolis su tevu gryzo is Zalgirio varzybu puse 2 nakties, o mes su mama ir jos drauge su dukra, kur nesimatem niolika metu, sedejom ir blevyzgojom vis dar- gavom po tulpiu i rankas kekviena smile.gif Sita diena man nuo mazumes buvo ypatinga, nes daznai atvaziuodavo mamos puske su vyru(vyresni jie gerokai buvo, kai as buvau 12 metu), tai jausdavaus tokia moterim, nes man ir atvezdavo geliu, ar kokia smulkmena smile.gif

QUOTE(spanieliuke @ 2013 03 12, 15:05)
kaip meska biggrin.gif skauda nugara ir klyna,


biggrin.gif vargsiuke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(strazdaniux @ 2013 03 15, 15:59)

Is Amerikes sita svente atejus, kaip ir dauguma, bet sita man patinka smile.gif Mano brolis su tevu gryzo is Zalgirio varzybu puse 2 nakties, o mes su mama ir jos drauge su dukra, kur nesimatem niolika metu, sedejom ir blevyzgojom vis dar- gavom po tulpiu i rankas kekviena smile.gif Sita diena man nuo mazumes buvo ypatinga, nes daznai atvaziuodavo mamos puske su vyru(vyresni jie gerokai buvo, kai as buvau 12 metu), tai jausdavaus tokia moterim, nes man ir atvezdavo geliu, ar kokia smulkmena smile.gif
biggrin.gif vargsiuke smile.gif

Tikrai ne is Amerikos mirksiukas.gif is Europos liktais is Vokietijos

Rytoj varysime i Fredericia i paroda biggrin.gif tikiuos sutikti beatuk
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fillipa: 15 kovo 2013 - 22:06
Sveikutės, 4u.gif
QUOTE(Arnolda @ 2013 03 15, 12:28)
Pas mus irgi orelis pasaka  wub.gif Gyvenam praktiškai lauke pakaitom. Tik MB namuose sėdi, jam saulė ne pramoga matyt  thumbup.gif
Kažkaip net baisu dėl tokių gerų orų - per ilgai jau. Po to kaip prasidės kokios liūtys tai nebus galo matyt  doh.gif

Prisišnekėjom, jau tas vėjas tai mane iš proto iškraustys... doh.gif Čia dažnai taip??? O rytoj išvis pranašauja, kad dangus su žeme maišysis jeigu gerai girdėjau... blink.gif g.gif

QUOTE(strazdaniux @ 2013 03 15, 15:59)
Labas Zosincius!!! Ohoho, kaip jus cia prasisukot!!!!  Oi as zinokit ir uz sunis, misrunai ne misrunai,kanda ne kanda... Buvau Lt, tai brolio zvygle pas tevus palikta, su psichika ir jai ten ale tavo... Bet daugiau gerkle paleista nei dantys, nors atrodo LABAI gresminga... Mano vaikas visus katinus ir sunis TAIP iskankino, kad jei ir but ikande,buciau dar ir dadejus manau... Jau ziauriai is kantrybes isvede mazasis mano teroristas. Atostogos tai buvo 2 dienos is 12, kuomet pas mociute Klaipedon buvau uodega isnesus biggrin.gif
Is Amerikes sita svente atejus, kaip ir dauguma, bet sita man patinka smile.gif Mano brolis su tevu gryzo is Zalgirio varzybu puse 2 nakties, o mes su mama ir jos drauge su dukra, kur nesimatem niolika metu, sedejom ir blevyzgojom vis dar- gavom po tulpiu i rankas kekviena smile.gif Sita diena man nuo mazumes buvo ypatinga, nes daznai atvaziuodavo mamos puske su vyru(vyresni jie gerokai buvo, kai as buvau 12 metu), tai jausdavaus tokia moterim, nes man ir atvezdavo geliu, ar kokia smulkmena smile.gif

Strazdaniux cia "zvygle" tai kas čia tokia? lotuliukas.gif Na nereikia ant savo mažojo pykti, jis gi su pasauliu taip susipažysta thumbup.gif Nu šaunuoliai vyrukai, kad po krepšinio varžybų pusę 2 nakties dar sugebėjo tulpių priskinti thumbup.gif

QUOTE(fillipa @ 2013 03 15, 21:59)
Rytoj varysime i Fredericia i paroda biggrin.gif  tikiuos sutikti beatuk

Fillipa kas per paroda? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(DeiviSama @ 2013 03 18, 10:16)
Sveikutės,  4u.gif

Strazdaniux cia "zvygle" tai kas čia tokia?  lotuliukas.gif


Brolio kale, ale tipo pincheris maisytas! doh.gif doh.gif doh.gif ant visu skalambyja kai tik gali Ten jai vargsiukei su smegenu vingiais nekas matyt. kartais juokas ima o kartais i siena noris sumuryt. Bet siaip tai miela kalyte kai esi vienas ant vieno ir glostai ja biggrin.gif

Jo orelis, tai jau ka as zinau! Bet zinau, kam "dekot" uz ji reikia- Pjuvenai po krumu!!!

Fillipa, a man sita porino mano mociutes vyras- jureivis. Dar su visais argumentais, kas ten kaip buvo ir kad paskui atejo europon ir pan.. Tik deja argumentai kaip ejo kiaurai ausis taip ir isejo smile.gif
Atsakyti
Jo, oriukas tai... Nu šiandien geriau palyginus pas mus, sniego nebedrbia ir vėjas mažesnis. Bet šiaip čia toks dažnas. Taip ir sakiau kad čia tie saulėti orai prineš kažką.
Bet mes tai bėgam nuo tokių baisių atostogų gimtinėn gi apsilankyt wub.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, arteja sunaus gimtadienis. Gaminsiu torta i darzeli, bet iskilo klausymas, ar daniuku vaikai valgo musu lietuviskus tortus - sokoladinius, Jogurtinius, pauksciu pienas. Ar geriau gamint slept tept, kaip vadinu. Nupirkt torto padus ir pertept nesaldinta grietinele su vaisiais. Nezinau ar valgytu jai pertepciai pasaldinta plakta grietinele. Aciu
Atsakyti
QUOTE(lituke-sypsenele @ 2013 03 21, 22:47)
Sveikos mamytes, arteja sunaus gimtadienis. Gaminsiu torta i darzeli, bet iskilo klausymas, ar daniuku vaikai valgo musu lietuviskus tortus - sokoladinius, Jogurtinius, pauksciu pienas. Ar geriau gamint slept tept, kaip vadinu. Nupirkt torto padus ir pertept nesaldinta grietinele su vaisiais. Nezinau ar valgytu jai pertepciai pasaldinta plakta grietinele. Aciu

O man kaip tik pasirode, kad ju tortai labai sladus. Bent jau tie pirktiniai pyragai tai man per saldus net.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Nauju kiek...sveikos 4u.gif
Kas del tortu,manau atsiras nors vienas kuris nemegs. Geriausia manau ledai, blynai, saldainiai,keksiukai.
Atsakyti
Sveikos gyvos panenkos 4u.gif

na bet ir temos pastaruoju metu - kai jau užsiveda kokia diskusija, tai tik spėk skaityti...romanai pilasi laisvai rolleyes.gif Sorry, apie šunis daug nesigilinau į diskusijas.

QUOTE(spanieliuke @ 2013 03 12, 15:05)
kaip meska biggrin.gif skauda nugara ir klyna,sakau labai sunki mano senatves forma biggrin.gif istikro,tai laukiu nesulaukiu jau galo blush2.gif

Norėjau klaust kaip laikais, bet jau radau visus atsakymus į man iškilusius klausimus 4u.gif Tai ką mamyt, laikykis, ne tiek daug ir liko nestuke.gif
O paguost dėl kūdikio padėties negaliu, matau ji identiška manajai (jau buvusiai) ax.gif - taigi su didžiausia baime teko gimdyt CP pagalba ir dabar galiu džiaugtis sveiku ruibuliuku kinderiuku mirksiukas.gif Viskas bus gerai ir jums 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(lituke-sypsenele @ 2013 03 21, 21:47)
Sveikos mamytes, arteja sunaus gimtadienis. Gaminsiu torta i darzeli, bet iskilo klausymas, ar daniuku vaikai valgo musu lietuviskus tortus - sokoladinius, Jogurtinius, pauksciu pienas. Ar geriau gamint slept tept, kaip vadinu. Nupirkt torto padus ir pertept nesaldinta grietinele su vaisiais. Nezinau ar valgytu jai pertepciai pasaldinta plakta grietinele. Aciu

Geriau nedaryk lt torto, dauguma nevalgys. Geriau iskepk koki morku pyraga ir papuosk graziai ar paruosk grazius isradingus pietus su eziukais, pelytem, vistytem .. smile.gif ar panasiai.. Desreles tesloje, vistos slauneles su pepetem. vaisiai ant iesmu..
Bent as visada ruosdavau pietus ir visada buvo super thumbup.gif

QUOTE(~Artemidė ~ @ 2013 03 22, 17:04)
Sveikos gyvos panenkos  4u.gif

na bet ir temos pastaruoju metu - kai jau užsiveda kokia diskusija, tai tik spėk skaityti...romanai pilasi laisvai  rolleyes.gif Sorry, apie šunis daug nesigilinau į diskusijas.
Norėjau klaust kaip laikais, bet jau radau visus atsakymus į man iškilusius klausimus 4u.gif Tai ką mamyt, laikykis, ne tiek daug ir liko  nestuke.gif
O paguost dėl kūdikio padėties negaliu, matau ji identiška manajai (jau buvusiai) ax.gif  - taigi su didžiausia baime teko gimdyt CP pagalba ir dabar galiu džiaugtis sveiku ruibuliuku kinderiuku  mirksiukas.gif Viskas bus gerai ir jums 4u.gif

PAGALIAU thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Sveikinimai 4u.gif Ramiu nakteliu ir skanaus pienuko wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fillipa: 22 kovo 2013 - 18:13