Įkraunama...
Įkraunama...

Danijos pleputės

QUOTE(~Artemidė ~ @ 2013 03 22, 16:04)
Norėjau klaust kaip laikais, bet jau radau visus atsakymus į man iškilusius klausimus 4u.gif Tai ką mamyt, laikykis, ne tiek daug ir liko  nestuke.gif
O paguost dėl kūdikio padėties negaliu, matau ji identiška manajai (jau buvusiai) ax.gif  - taigi su didžiausia baime teko gimdyt CP pagalba ir dabar galiu džiaugtis sveiku ruibuliuku kinderiuku  mirksiukas.gif Viskas bus gerai ir jums 4u.gif

Sveikinimai Jusu seimynai,maciau jau FB ta mazaji grozi wub.gif bet koks ilgas atrodo?koks svoris ir ugis buvo gimimo metu? ax.gif
tai CP turejai,as jo paniskai bijau,balandzio 4d einu i nuosprendi,tai ziuresiu ka sakys. Ir isvis apie DK atliekamus cP nieko nezinau,gi tada gal po 4-6val. neisprasys is ligonines g.gif biggrin.gif kazin leliu duoda ar isnesa ir nematai kuri laiko,zodziu man tiek daug klausimu,bet tikiuosi,kad jie ir liks tik galvoje ir vaikas poza pakeis blush2.gif

labas,
siaubas jau Velykos kita savaitgali,o as maniau,kad dar 3sav. kokios iki ju,man laikas lekia beprotisku greiciu
del tortu,tai musu draugai lietuviai visada lietuviska nesa torta,tai dingsta tuoj pat jis,visiems labai patinka,bet cia jau matyt skonio reikalas,tarkim as tu danisku nevalgau,man jie saldziai saldus ir juos ne tortais,o pyragais vadinu,bet juk kiti juos dievina.Taip kaip marcipano nekenciu,o kitam jis geriu geriu,tai ir vaikams visaip buna. Daryciau toki,koki MANO vaikas megsta,nes tai jo svente,o kiti prisitaikys,nenors,tai lai nevalgo,vistiek kokiu vaisiu verinuku nesi ir pan.,tai tuos lai valgo.Kadangi mano vaiko svente,tai jo norai ir tegul buna tenkinami cool.gif
Atsakyti
QUOTE(spanieliuke @ 2013 03 22, 18:37)
del tortu,tai musu draugai lietuviai visada lietuviska nesa torta,tai dingsta tuoj pat jis,visiems labai patinka,bet cia jau matyt skonio reikalas,tarkim as tu danisku nevalgau,man jie saldziai saldus ir juos ne tortais,o pyragais vadinu,bet juk kiti juos dievina.Taip kaip marcipano nekenciu,o kitam jis geriu geriu,tai ir vaikams visaip buna. Daryciau toki,koki MANO vaikas megsta,nes tai jo svente,o kiti prisitaikys,nenors,tai lai nevalgo,vistiek kokiu vaisiu verinuku nesi ir pan.,tai tuos lai valgo.Kadangi mano vaiko svente,tai jo norai ir tegul buna tenkinami cool.gif

Niu vaiku ir suaugusiu skoniai skyriasi.. Suauge gali paragauti nauja skoni, bet dauguma mazu vaiku ne. Ir dar vienas dalykas.. danai ragauja ir gyria, bet labai retai kada praso recepto ar gamina tai savo virtuveje arba tiesiog uzsisako..
O kas liecia vaiko sventes tai vis del reikia taikytis prie visu todel kad draugu nuotaika persiduoda ir tavo vaikui.. O siaip nesunku rasti nete ir pagalimnti ispudinga sventeyti
Nei bent daryti dvi skirtingas sventes, bet kaip supratau klausimas buvo apie svente darzelyje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fillipa: 22 kovo 2013 - 19:51
QUOTE(fillipa @ 2013 03 22, 18:42)
Niu vaiku ir suaugusiu skoniai skyriasi.. Suauge gali paragauti nauja skoni, bet dauguma mazu vaiku ne. Ir dar vienas dalykas.. danai ragauja ir gyria, bet labai retai kada praso recepto ar gamina tai savo virtuveje arba tiesiog uzsisako..
O kas liecia vaiko sventes tai vis del reikia taikytis prie visu todel kad draugu nuotaika persiduoda ir tavo vaikui.. O siaip nesunku rasti nete ir pagalimnti ispudinga svente

nu matai,as kalbu,kad tarkim musu kaime,kur drauges mergaite darzeli lanke nuo 3m (dabar jau 2-oke),tai visi vaikai laukdavo jos gimtadienio,nes atves torta kitoki is LT (ji visada atsivezdavo,o ne pati darydavo),tai jei vaikai vis laukia ir nori,kartoja dar po gabaliuka,tai nemanau,kad nepatinka ir is mandagumo tai daro,tuo labiau kokie 4m rolleyes.gif
del to ir sakau,kad matyt kiekvienam savo,gal kitam kaime niekas to jos atveztu tortu nevalgytu,o ir lauktuviu prasydavo,kad parveztu torta arba sakoti (sitas isvis jiems fantastika budvao bigsmile.gif ),tai ji ir vezdavo biggrin.gif
o kad svente galima linksma ir idomia padaryti,tai cia jau kas be ko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spanieliuke @ 2013 03 22, 19:50)
nu matai,as kalbu,kad tarkim musu kaime,kur drauges mergaite darzeli lanke nuo 3m (dabar jau 2-oke),tai visi vaikai laukdavo jos gimtadienio,nes atves torta kitoki is LT (ji visada atsivezdavo,o ne pati darydavo),tai jei vaikai vis laukia ir nori,kartoja dar po gabaliuka,tai nemanau,kad nepatinka ir is mandagumo tai daro,tuo labiau kokie 4m rolleyes.gif
del to ir sakau,kad matyt kiekvienam savo,gal kitam kaime niekas to jos atveztu tortu nevalgytu,o ir lauktuviu prasydavo,kad parveztu torta arba sakoti (sitas isvis jiems fantastika budvao bigsmile.gif ),tai ji ir vezdavo biggrin.gif
o kad svente galima linksma ir idomia padaryti,tai cia jau kas be ko mirksiukas.gif

Torta is Lietuvos ar pagal lt recepta? Nebijote vaikus nunuodyti vaikus visindamos tortu is LT?
Papildyta:
Siaip turiu kaz kiek patirties su tais gimtadieniais ir su didzke ir su maze. Tai pasakysiu kad reikia visada pasukti galva del sventes. LT tortai ir uzsakyti ir naminiai neturejo didelios sekmes tarp vaiku.

Bet kas bebutu visi visada buvo suzavieti ir darzelyje ir pas mus namuose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fillipa: 22 kovo 2013 - 19:54
QUOTE(fillipa @ 2013 03 22, 18:58)
Torta is Lietuvos ar pagal lt recepta? Nebijote vaikus nunuodyti vaikus visindamos  tortu is LT?
Papildyta:
Siaip turiu kaz kiek patirties su tais gimtadieniais ir su didzke ir su maze. Tai pasakysiu kad reikia visada pasukti galva del sventes. LT tortai ir uzsakyti ir naminiai neturejo didelios sekmes tarp vaiku.

Bet kas bebutu visi visada buvo suzavieti ir darzelyje ir pas mus namuose

maniske gi neina i darza,as tik pasakiau ka drauge daro mirksiukas.gif
o kodel nuodyti vaikus? g.gif tos drauges mama tortus kepa,tai anukei visada ispudingus padaro ir jai atgabena,nes irgi turi kas pas ja is LT i DK 3k savaitej vaziuoja.Tai nemanau,kad ta mociute nuodyja ir savo anuke ir kitus vaikus biggrin.gif ir isvis nesupratau kodel nuodyti vaikus,produktai LT blogesni nei DK ar kaip? g.gif

pas jus neturejo pasisekimo,o cia turi ir kas cia tokio mirksiukas.gif visi pagal viena standarta "nekerpami" smile.gif nu tikrai nemanau,kad n metu prasytu vaikai tortu,jei jie nepatiktu jiems,o sakau sakotis isvis be galo patiko. Bet juk tai nereiskia,kad kitiems patiktu smile.gif kad ir maniske,ji isvis saldumynu nevalgo,jokie jos tortai nedomina ar tai butu is LT,ar is Dk,ar is JAV atsiusciau,ji sako griezta ne ir jai neisiulysi,nepatinka jokie pyragai,keksiukai ir pan.,nu nemegsta vaikas ir tiek rolleyes.gif Tai per jos gimtadieni tortas jai reikalingas tik del to,kad zvakes pusti biggrin.gif o per draugu gimtadieni ji laukia linksmybiu,o ne torto ragavimo,bet del to ji isterijos nekelia,tiesiog nemegsta ir jai giliai dzin,kad kiti mirsta del tortu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spanieliuke: 22 kovo 2013 - 20:11
As apie para torto vezima be saldytuvo mirksiukas.gif
Ir tikrai neturi reiksmes kas padare mirksiukas.gif nors manau is JAV ilgaiu keliautu mirksiukas.gif
O del linksmybiu tai aisku svarbu pasukti galva kad butu linksma...
O del pasisekimu.. tai kas as zinau turejusi virs 12 vaiku gimtadieniu.. Gyvenu provincijoje/kaime.. ar tai norejai pasakyti .. taip gyvenu.. Gal tau is draugiu patirties geriau zinoti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fillipa: 22 kovo 2013 - 20:49
QUOTE(fillipa @ 2013 03 22, 19:44)
As apie para torto vezima be saldytuvo mirksiukas.gif 
Ir tikrai neturi reiksmes kas padare  mirksiukas.gif nors manau is JAV ilgaiu keliautu  mirksiukas.gif
O del linksmybiu tai aisku svarbu pasukti galva kad butu linksma...
O del pasisekimu.. tai kas as zinau turedama apie 12 vaiku gimtadienius.. Gyvenu provincijoje/kaime.. ar tai norejai pasakyti .. taip gyvenu..

vat cia ir esme,kad tortai saldytuve keliauja mirksiukas.gif gi dar sugestu kitaip,tai pagedusiu/surugusio torto vargiai ar kas noretu ir ar kas duotu biggrin.gif
tai ir svarbu,kad mama ruosiasi,domisi ir nori padaryti idomia ir isimintina svnete ne tik savo vaikui,bet ir atejusiems vaikams thumbup.gif
as kazkaip visada sakau,kad uzkandziai ir maistas turi buti antram plane,o pramogos-pirmoje vietoje. vat suauge gal nori labiau pavalgyti,nei ten zaidimus kokius ziasti ir isjudinti kita publika (suaugusius) jau sunku buna,o vaikai pramogu ir selioniu istroske,o siais laikais internetas tiek minciu suteikia,tik svarbu netingeti smile.gif
o,kad pas jus sventes isimintinos buna,tai as tikiu smile.gif
Atsakyti
Niu as stengiusos paruosti idomu maista kad ir labai priekabus vaikai paragautu (buvo toks atviejis kad vaikas atsisake valgyti vakariene todel kad neatrode kaip per K. gimtadieni)Ir aisku idomia programa pagal vaiku amziu. Man maistas turi reiksme ir ne maza.
Atsakyti
Aciu visoms uz issakyta nuomone. Musu darzelyje propoguoja sveika maista ir du kartus per savaite gamina karsta maista. Leido man pasirinkti tik viena deserta atsinest. Tad pasakiau, kad nesiu torta. Koks gimtadienis be torto ir be zvakuciu putimo. Kad itikciau visiems nusprendziau gamint vaisini torta. Aciu visoms.
Sveikinu Artimede su seimos pagausejimu smile.gif
Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif

QUOTE(fillipa @ 2013 03 22, 18:12)
PAGALIAU  thumbup.gif  4u.gif
Sveikinimai 4u.gif Ramiu nakteliu ir skanaus pienuko wub.gif

blush2.gif axa, tempėm iki paskutiniųjų
Ačiū už sveikinimus 4u.gif

QUOTE(spanieliuke @ 2013 03 22, 18:37)
Sveikinimai Jusu seimynai,maciau jau FB ta mazaji grozi wub.gif bet koks ilgas atrodo?koks svoris ir ugis buvo gimimo metu? ax.gif
tai CP turejai,as jo paniskai bijau,balandzio 4d einu i nuosprendi,tai ziuresiu ka sakys. Ir isvis apie DK atliekamus cP nieko nezinau,gi tada gal po 4-6val. neisprasys is ligonines  kazin leliu duoda ar isnesa ir nematai kuri laiko,zodziu man tiek daug klausimu,bet tikiuosi,kad jie ir liks tik galvoje ir vaikas poza pakeis

Ačiū 4u.gif Vaiko duomenis surašysiu prie įdėtos foto Fb, nepatinka man SM: daug ciocių ilganosių besekiojančių ir pliotkus berenkančių blush2.gif O šaip tai jo - nemažas gimė, į mažiausius paruoštus rūbukus netilpo.
Tavo mažylis dar turi laiko pakeisti padėtį - to ir linkėčiau 4u.gif Bijoti CP nereikia (kaip lengva man kalbėti jau PO visko), DK manau kaip ir visur būtų duodama dalinė nejautra į stuburą ir leliuką gautumei tik užgimusį pabučiuot ir palaikyt ant krūtinės. O neduoda tik pirmas valandas, kol atsigauni - po to jau ir pati neatiduotumei turbūt išnešimui. Ant kojų pakelia greit, bet abejoju kad po 6val išleistų namo, kiek žinau Irl anksčiausiai po 1/2parų išleidžia, tai DK turbūt būtų panašiai smile.gif

QUOTE(lituke-sypsenele @ 2013 03 22, 21:50)
Sveikinu Artimede su seimos pagausejimu smile.gif

Ačiū 4u.gif

Kaip aš laukiu vasaros - kada oras atšils, mažasis biškutį sustiprės ir visi atvažiuosim mažiuko supažindinti su DK wub.gif - paskaičiavau, kad jau geras pusmetis kaip esu "nusodinta" LT ax.gif
Atsakyti
Labutis visoms is LT 4u.gif

Artemide, sveikinu! 4u.gif Labai dziugi naujiena! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(lituke-sypsenele @ 2013 03 22, 22:50)
Musu darzelyje propoguoja sveika maista ir du kartus per savaite gamina karsta maista.


Man kazkaip tai nesirisa sveiko maisto propaganda ir tik 2 kartai per savaite karstas maistas... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Na....cia, gal, tik man...

Zinokit, panos, galit mane uzmetit ''pomidorais'', bet, budama LT, dar daugiau isitikinu kokiam ''gastronominiam gestapo'' mes gyvenam Danjoj lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Atsakyti
QUOTE(Marija78 @ 2013 03 25, 22:53)
Labutis visoms is LT 4u.gif


Zinokit, panos, galit mane uzmetit ''pomidorais'', bet, budama LT, dar daugiau isitikinu kokiam ''gastronominiam gestapo'' mes gyvenam Danjoj  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti