Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo plastika

QUOTE(Nijolee76 @ 2013 03 24, 13:17)
Aciu uz komentara!!!



Nijole, jau per velu ieskoti info, op ant nosies, tad nusiraminkit ir ramiai laukit smile.gif

P.s. istrinti jusu foto is albumo? Ar bendrausit toliau ir noresit ideti foto po op?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 24 kovo 2013 - 13:22
QUOTE(Elvita @ 2013 03 24, 13:51)
Tai jau tikrai sita ir as pastebejau, kad foto neikelus, jau renkamas taip  doh.gif  As siulyciau keisti slaptazodi ir duoti tik aktyviai bendraujancioms narems. Ka manot?

drinks_cheers.gif Labai netgi pritariu. Reikia tvarkos kazkokios, labai jau greit patenkama i albuma.
Atsakyti
Pasworda pakeiciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 03 24, 11:20)
Nijole, jau per velu ieskoti info, op ant nosies, tad nusiraminkit ir ramiai laukit  smile.gif

P.s. istrinti jusu foto is albumo? Ar bendrausit toliau ir noresit ideti foto po op?



Jo galit istrinti-aciu butu malonu,o del bendravimo tai tik seksiu tema,nes as kazkodel vadinamom "senbuvem"nepatinku.
Gal netycia atsiras kas rasantis apie mano gyd.

Aciu mergaites uz "malonius"patarimus ir pasidalinimus!!!Geru jums svenciu visoms!!!
Atsakyti
QUOTE(Nijolee76 @ 2013 03 24, 13:38)
Jo galit istrinti-aciu butu malonu,o del bendravimo tai tik seksiu tema,nes as kazkodel vadinamom "senbuvem"nepatinku.


Ok, istrinsiu.
Atsakyti
QUOTE(Nijolee76 @ 2013 03 24, 13:38)
Jo galit istrinti-aciu butu malonu,o del bendravimo tai tik seksiu tema,nes as kazkodel vadinamom "senbuvem"nepatinku.
Gal netycia atsiras kas rasantis apie mano gyd.

Aciu mergaites uz "malonius"patarimus ir pasidalinimus!!!Geru jums svenciu visoms!!!


Nijolee76, manau, kad tau itakos tas musu albumelis jau tikrai neturi 4u.gif 4u.gif tau reikejo cia kreiptis pries pasirenkant gydytoja, o ne pasirinkus jau , va tada ir is albumelio butu nauda.
Ir ateiciai nerasinekit az del tu TAIP, kad ir betkurioje kitoje temoje, zinokit automatiskai atmusa bet kok nora duoti TAIP
Nesu as is tu senbuviu arba kitaip tariant nebendrauju daug, nes nespeju su mergaitem bet tema intensyviai seku jau metus, as pvz perskaicius n temu atgal jau buvau susidarius nuomone pas ka operuotis tik paskui albumelyje ja dar pasitvirtinau mirksiukas.gif
Tai va dabar vaziuoju dviem savaitem atostogu po saule, grysiu dar dvi savaites isleisiu savo darbuotoja atostogu o tada jau grazinsiuos on grazinsiuos thumbup.gif ( soryy uz klaidas is tel rasau doh.gif )

Atsakyti
kol as ir virusu issikapanuojau jau is albumo ismes doh.gif
Atsakyti
O man tai pagailo Nijolės, moteris pasimetus kaip slyva tašėj, griebėsi kaip skęstantis šiaudo, gal panika, gal informacijos stoka... Kita vertus, pasiryžimas operacijai turi būti labai tvirtai apmąstytas ir pasvertas. Prisimenu, buvo moteris, kai vyro baba finansavo op ir nustatė kas turi operuoti-va čia tai baisu.
Bet aš irgi esu už tai, kad albume būtų tvarka, o slaptažodį duotų tik už tai atsakingas žmogus, t. y. Elvita.
p.s. gal ir aš paskubėjau duoti taip, nors esu po op, bet mano foto "naujoji aš" nėra. Gal tikrai, ateityje taip dalintų tik tos, kurių foto yra iki ir po? Pirmajame psl tiksliai turėtų būti parašyta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbulas: 24 kovo 2013 - 14:36
Sveikutes 4u.gif


Na smalsu ir man pasidare, kaip ir tankui - as dar lieku ar jau ir ismesta?

Visoms labai aciu uz visus atsakymus!!!!! Siaip Jus visos labai nuostabios!!!! O man albumukas tikrai atsake i daug klausimeliu, nes galerijose tokiu vaizdu nepamatysi - cia viskas tikra, o ne atrinkta, kas geriausia. Man tikrai labai padejo issirinkt favoritus, nors ir ne viska as ten dar perziurejau.
Atsakyti
QUOTE(Nijolee76 @ 2013 03 24, 14:38)
Jo galit istrinti-aciu butu malonu,o del bendravimo tai tik seksiu tema,nes as kazkodel vadinamom "senbuvem"nepatinku.
Gal netycia atsiras kas rasantis apie mano gyd.

Aciu mergaites uz "malonius"patarimus ir pasidalinimus!!!Geru jums svenciu visoms!!!

Nijole, jus prazdiai nusiraminkit 4u.gif

As jums nuosirdziai patariau, kur ieskoti info apie jusu gydytoja 4u.gif Albume jo pilvuku jau nera, buvo vienas, bet istrintas. Parasykit kilkai, gal pasidalins su jumis.
Jei tik turit galimybe, rinkites kita gydytoja. Jus kaip mama ir moteris tikrai nusipelnet tureti kuo puikiausia rezultata ir galit ji turet 4u.gif
Albume populiariaudi gydytojai Kaikaris, Maslauskas 4u.gif Jie tikrai patikrinti chirurgai 4u.gif Cia Kaune, jei tinka Klaipeda - Bagdonas irgi vertinamas 4u.gif
Atsakyti
Del Nijoles as is pat pradziu sakiau, kad niekuom cia nepadesi. zmogus turi jau chirurga tai ko cia parintis? del dalinimu taip, tai pritariu, palaida bala. vienos turejo menesi bendrauti, kad gauti, o cia vienas du ir duodama. ir isviso, naujokems irgi nesuteikiama teise taip duoti. reikia gerbti cia jau ilga laika sedincias ir ne viena nuotrauka i albuma ikelusias. musu senbuviu karta jau praeina, tuoj lysim i pogrindi, formuojasi nauji pilvukai, todel siulau rimtai pagalvoti ar ir toliau buti tokiom nuolaidziom. dingsta nuotraukos, o ir neaisku del ko. visokiu apsisaukeliu pilna, ka gali zinoti, kal koks ,,shudarankis" chirurgas i savo albuma pumpuojasi musu nuotraukas. juk nesunku nicku prisijungti ir prasytis tu TAIP.
Atsakyti
na bet niekaip nesuprantu koks yra tikslas yra trinti nuotraukas g.gif ,nesazininga !!! unsure.gif
Papildyta:
Jau dabar pakeistas tikriausiai nes nebeileidzia,na bet nesvarbu man jau nes as jau maciau visu daktaru darbus, ir esu apsisprendusi ax.gif
Atsakyti