Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo plastika

Agne sveika sugrizusi smile.gif nu buk tu zmogus imesk pora fotkiu kur tu papludimyje smile.gif reikia dopingo, kad tos vasaros greiciau sulaukti. vien su elvitos fotke neapseisim, nors malonu akiai begalo smile.gif
siandien visa seima Vici buvom, nu ir ka, visai gerai jauciausi su maudomu ir 2 grazuoliais sunum smile.gif neisplerus mamyte smile.gif bet pasiutimas, turbut visu bobu pilvus ir bambas apziurejau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dija: 24 kovo 2013 - 14:41
Nijole, as jums radau kilkos profili, tikrai ji dare pas Karaleviciu 4u.gif Bandykit gal parasyt 4u.gif
kilka

Cia dar galit uzklaust apie Karaleviciu 4u.gif
krutu plastika

Tikiuosi, rasit atsakymus i savo klausimus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2013 03 24, 12:51)
Nijole, as jums radau kilkos profili, tikrai ji dare pas Karaleviciu 4u.gif Bandykit gal parasyt 4u.gif
kilka

Cia dar galit uzklaust apie Karaleviciu 4u.gif
krutu plastika

Tikiuosi, rasit atsakymus i savo klausimus mirksiukas.gif



Aciu uz nuorodas!!! rolleyes.gif
Atsakyti
o as vis ilendu i albuma is vis is naujo ir is nauj ziuriu... vienas Radzeiciaus darbas buvo,simpatiskas,mastau bandyt gal pas ji konsultacijai nueit...tik jo kaina gazdina... Jankauskas cia su tais randais galv apsiko,plius jis mano senoj darbovietei dirba,tai tuoj visi suzinotu kad as po peiliu atsiguliau ( fignia aisku,bet neviliuoja perspektiva),na ir lieka kaunas,ju darbai graziausi... reikia spresti doh.gif
Atsakyti
As tai noriu visom mergaitem labai padekot uz tokia informatyvia tema. 4u.gif Man net klausinet labai nereikejo uzteko keleta temu paskityti ir jusu foto paziureti kad apsispresti kur noresiu darytis. Tik man labai durnai kai brangusis praktiskai visa rudeni ir ziema pravazinejo po tolimas komandiruotes o vaikai istisai sirgo tai neturejau galimybes net kaip tai operacijai ruostis.... bet dabar tikrai jau skambinsiuos K ir tarsiuos del konsultacijos ir bandysiu operacijai tartis... nes jau bloga darosi nuo to pilvo.
O ziauriausia dabar prasirgau bronchitu baisiu tai nuo kosulio buvo jau baisu palike kad ta mano isvarza visai neissiverstu doh.gif Jau net nuo kosulio toks baisus skausmas pilve daresi doh.gif

man tokia mintis iskilo o kazin kokia nors itaka turetu vaikysteje daryta bambos isvarzos operacija?

Ir kaip kazin su blogais iprociais? Ar pilva operuojant K liepia mest rukyti? blush2.gif Jei taip tai reiktu jau pradeti kazkaip mesti kol laikas nors sunkiai isivaizduoju kaip ta padaryt.... nors pries pastojant be jokiu problemu buvau metus ir du metus net nepagalvojau schmoll.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 03 24, 12:25)
drinks_cheers.gif As ir linkusi savo albuma istrinti. Nes mergaites, paraso kelis postus, gauna prisijungima ir dazniausiai is temos dingsta. Velniazin, kam paskui jos prisijungimus dalina ir foto rodo  doh.gif


Prisijungiau siandien ir issiziojau...savo nuomone pareiksiu manau, nors dar ir neturiu foto po op.
Vienas dalykas, nedekite savo veiduku ir kaip graziai atrodote visame kame, nereiks pergyventi, kad kazkas kazkur jusu foto pakabins...idomu kam ten mano pilvo foto bus idomi be viso kito turinio...galu gale, lai ima biggrin.gif
Paworda galima ir dazniau pakeisti....o taip piktintis zmogumi, kuris gal netiketai atrado sia temuke pries darantis op, atsiunte savo foto...na nesuprantu g.gif
As pati nezinia nuo kada skaitau sia tema, bet nebendravau cia ir tikriausiai esu daug didesne senbuve uz dauguma besiskelbianciu tokiomis. Negi dabar as blogesne, kad nediskutavau su jomis apie bile ka, kas man dar buvo neaktualu...bet puikiai pamenu daug skaitytu liomi, titanium postu, kad Katrix su sirdele buvo blogai...kaip dudute tik po op jau siurbliavosi grindis. Nebukim tokios ribotos. Velgi, as asmeniskai gydytoja pasirinkau ne pagal albuma, o pagal skaitytas temas daugiau, bet pamatytos foto man padejo susidarytu geresni vaizda ko tiketis ir tuo paciu atsirado tam tikru klausimu. Dar, pamacius kaip jus grazejate kas menesiai po op atsirado didesne motyvacija, maziau kankina abejones smile.gif
O su tomis foto pacios matote, pasidaro zmogus op ir dingsta tiek is albumo tiek is sios temos, nereikia cia taip sureiksminti visko. Kiek yra tokiu, kurios idejo foto ir po metu? Pinavija, kas dar?
Zodziu nesipykime 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(bumbulas @ 2013 03 24, 14:59)
  Gal tikrai, ateityje taip dalintų tik tos, kurių foto yra iki ir po? Pirmajame psl tiksliai turėtų būti parašyta


sakyciau labai geras pasiulymas 4u.gif
Atsakyti
kazin ar ilgai reiktu laukt konsultacijos pas K?
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 03 24, 09:25)
drinks_cheers.gif As ir linkusi savo albuma istrinti. Nes mergaites, paraso kelis postus, gauna prisijungima ir dazniausiai is temos dingsta. Velniazin, kam paskui jos prisijungimus dalina ir foto rodo  doh.gif

Sveikos. Gal cia ir mane turejote omeny? blush2.gif Tema skaitineju, parasyt kolkas neturiu ka, nes op. tik liepos 22d., tai lyg patirties dar ir nera. Neismeskit manes dar is savo rato. 4u.gif Siandien bandziau i albuma prisijungti ir neileido. slap.gif
Atsakyti
QUOTE(mentas @ 2013 03 24, 17:00)
o as vis ilendu i albuma is vis is naujo ir is nauj ziuriu... vienas Radzeiciaus darbas buvo,simpatiskas,mastau bandyt gal pas ji konsultacijai nueit...tik jo kaina gazdina...

O Radzevicius ne inkaro formos randa padaro? g.gif Kiek pamenu del sito nemegsta jo 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(mentas @ 2013 03 24, 17:08)
kazin ar ilgai reiktu laukt  konsultacijos pas K?

pabandyk pasiskambinti,as pasiskambinau ir sake galiu pas bet kuri nors ir po savaites rolleyes.gif konsultacijai
Atsakyti
As irgi dar nepabegau, tik grizau jau i darbus, tai nebespeju su jumis, grizus paskaitau po n puslapiu, bet jau rasyti ir komentuoti kazkaip gaunas ne i tema.
Pasidalinkit slaptazodziu ir su manim prasau:)
Atsakyti
QUOTE(mykolaika @ 2013 03 24, 13:54)
Nijolee76, manau, kad tau itakos tas musu albumelis jau tikrai neturi  tau reikejo cia kreiptis pries pasirenkant gydytoja, o ne pasirinkus jau , va tada ir is albumelio butu nauda.
Ir ateiciai nerasinekit  az del tu TAIP, kad ir betkurioje kitoje temoje, zinokit automatiskai atmusa bet kok nora duoti TAIP
Nesu as is tu senbuviu arba kitaip tariant nebendrauju daug, nes nespeju su mergaitem bet tema intensyviai seku jau metus, as pvz perskaicius n temu atgal jau buvau susidarius nuomone pas ka operuotis tik paskui albumelyje ja dar pasitvirtinau mirksiukas.gif
Tai va dabar vaziuoju dviem savaitem atostogu po saule, grysiu dar dvi savaites isleisiu savo darbuotoja atostogu o tada jau grazinsiuos on grazinsiuos thumbup.gif ( soryy uz klaidas is tel rasau


Nu blyn; o gal žmogus dar spės atšaukti tą operaciją- kam taip pulti; kad nebus naudos iš albumo g.gif
QUOTE(bumbulas @ 2013 03 24, 13:59)
O man tai pagailo Nijolės, moteris pasimetus kaip slyva tašėj, griebėsi kaip skęstantis šiaudo, gal panika, gal informacijos stoka... Kita vertus, pasiryžimas operacijai turi būti labai tvirtai apmąstytas ir pasvertas. Prisimenu, buvo moteris, kai vyro baba finansavo op ir nustatė kas turi operuoti-va čia tai baisu.
Bet aš irgi esu už tai, kad albume būtų tvarka, o slaptažodį duotų tik už tai atsakingas žmogus, t. y. Elvita.
p.s. gal ir aš paskubėjau duoti taip, nors esu po op, bet mano foto "naujoji aš" nėra. Gal tikrai, ateityje taip dalintų tik tos, kurių foto yra iki ir po? Pirmajame psl tiksliai turėtų būti parašyta

Va čia protinga mintis- senbuvė - tai ta kuri jau ir prieš ir po pasirodžiusi thumbup.gif
Aš ten kol kas tik prieš; todėl naujokė biggrin.gif
Laukiu kol tos mėlynės iki kelių akių nebadytų jums doh.gif

QUOTE(dija @ 2013 03 24, 14:28)
Del Nijoles as is pat pradziu sakiau, kad niekuom cia nepadesi. zmogus turi jau chirurga tai ko cia parintis? del dalinimu taip, tai pritariu, palaida bala. vienos turejo menesi bendrauti, kad gauti, o cia vienas du ir duodama. ir isviso, naujokems irgi nesuteikiama teise taip duoti. reikia gerbti cia jau ilga laika sedincias ir ne viena nuotrauka i albuma ikelusias. musu senbuviu karta jau praeina, tuoj lysim i pogrindi, formuojasi nauji pilvukai, todel siulau rimtai pagalvoti ar ir toliau buti tokiom nuolaidziom. dingsta nuotraukos, o ir neaisku del ko. visokiu apsisaukeliu pilna, ka gali zinoti, kal koks ,,shudarankis" chirurgas i savo albuma pumpuojasi musu nuotraukas. juk nesunku nicku prisijungti ir prasytis tu TAIP.

Na aš jau pasisakiau- Nijolei albumas manau reikalingas tikrai- juk niekada nevėlu pakeisti sprendimą; arba kaip tik nusispjaut ir eiti Va bank
Na mes pačios čia biški nuėjom bandos keliu doh.gif lotuliukas.gif - viena duoda TAIP- tuoj ir kitos kaip vištos iš paskos lotuliukas.gif
Ramiai merginos nedarom kriminalų ir tragedijų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dija @ 2013 03 24, 14:41)
Agne sveika sugrizusi  buk tu zmogus imesk pora fotkiu kur tu papludimyje smile.gif reikia dopingo, kad tos vasaros greiciau sulaukti. vien su elvitos fotke neapseisim, nors malonu akiai begalo smile.gif
siandien visa seima Vici buvom, nu ir ka, visai gerai jauciausi su maudomu ir 2 grazuoliais sunum neisplerus mamyte  bet pasiutimas, turbut visu bobu pilvus ir bambas apziurejau smile.gif


Ok tu jabuška- ana jau po parkus taškosi; doh.gif lotuliukas.gif Nors jau gi nemažai po op- primink prašau- kiek laiko jau?
O dėl bambų tai čiut neapsimyžau- profesinė liga pasidarys kiekvienai žiopsoti į svetimas bambas galvojant tikra ar ne doh.gif lotuliukas.gif
mano tokia graži buvo prieš op- pliaže būčiau pamąsčiusi; kad mano lašiakus nužiūrinėjat doh.gif lotuliukas.gif
QUOTE(mentas @ 2013 03 24, 18:08)
kazin ar ilgai reiktu laukt  konsultacijos pas K?

konsultacija tai gana greit- ale op datą pasiūlys jaučiu jau gegužę g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Titanium: 24 kovo 2013 - 20:21