Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose - 31

Sveikos, rankos kojos dreba po JM 30 DAYS OF SHRED. ATLIKAU PIRMĄ PIRMĄ TRENIRUOTĘ, TAČIAU NESUPRAKAITVAU, ČIA NORMALU? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2013 03 21, 18:52)
Sveikos, aš šiandien be sporto, ryte netekau močiutės
Užuojauta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 03 21, 21:13)
Sveikos, rankos kojos dreba po JM 30 DAYS OF SHRED. ATLIKAU PIRMĄ PIRMĄ TRENIRUOTĘ, TAČIAU NESUPRAKAITVAU, ČIA NORMALU?  g.gif

mes pažįstami? g.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MO: 21 kovo 2013 - 21:14
QUOTE(vasara_ @ 2013 03 21, 19:52)
Sveikos, aš šiandien be sporto, ryte netekau močiutės, dabar tik grįžau iš po visų reikalų verysad.gif Tai mano emocinė būsena ne sportui nusiteikusi...
O jūs šaunuolės, laikykitės visos 4u.gif


Užuojauta 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2013 03 21, 20:53)
Sveikos,
taip šauniai jūs čiaplepat,net pavydu smile.gif neturiu laiko į viską įsigilinti,

liudna, kad mazai laiko turi, pasigendu 4u.gif


Vasara, labai uzjauciu verysad.gif laikykis console.gif
Papildyta:
Red & red, zinok per anksti naujus namus sukurei, gausi nuo moderatores velniu biggrin.gif geriausia kai buna 50 psl, nu bent jau 49 4u.gif nu, plepses, musam tema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Just_Me @ 2013 03 21, 21:24)
liudna, kad mazai laiko turi, pasigendu  4u.gif
Vasara, labai uzjauciu  verysad.gif laikykis console.gif
Papildyta:
Red & red, zinok per anksti naujus namus sukurei, gausi nuo moderatores velniu  biggrin.gif geriausia kai buna 50 psl, nu bent jau 49 4u.gif nu, plepses, musam tema biggrin.gif

wub.gif
labai smagu, kai susirenka protingų moteriškių ir pasidalija protinga informacija, paspardo į šikniukus ar motyvuojančių foto įdeda drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2013 03 21, 22:14)
mes pažįstami?  g.gif  smile.gif


blush2.gif ne, naujokė įšoko į jūsų temą, priimsit? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 03 21, 21:39)
blush2.gif ne, naujokė įšoko į jūsų temą, priimsit?  4u.gif

nuo to ir reikėjo pradėt biggrin.gif labas vakaras,prašom plačiau apie save 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2013 03 21, 22:48)
nuo to ir reikėjo pradėt  biggrin.gif labas vakaras,prašom plačiau apie save  4u.gif  4u.gif



Na, ryt ryte ketinu išsimatuoti cm, kad žinočiau nuo ko pradedu, (paprašysiu, kad ir foto padarytų), ūgis 170 cm, svoris 63 kg. Noriu numesti kelis kg, dar daugiau noriu sutvirtėti, nes tokia drebanti esu.

Daugiausia esu svėrusi 70 kg, kai gėriau KT, po jų metimo, kažkada svoris buvo nukritęs iki 58, po to pradėjau dirbti sėdimą darbą, su kavutėmis ir saldainiais, po truputį dedasi. schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 03 21, 22:39)
blush2.gif ne, naujokė įšoko į jūsų temą, priimsit?  4u.gif


Priimsim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Just_Me @ 2013 03 21, 22:24)
Red & red, zinok per anksti naujus namus sukurei, gausi nuo moderatores velniu  biggrin.gif geriausia kai buna 50 psl, nu bent jau 49 4u.gif nu, plepses, musam tema biggrin.gif


Kaip čia taip įdomiai, pas mane tik 15 psl rodo, ir jis jau įpusėjo g.gif lotuliukas.gif Gal negausiu velnių unsure.gif


QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 03 21, 22:39)
blush2.gif ne, naujokė įšoko į jūsų temą, priimsit?  4u.gif


Žinoma, priimsim! Nuo ko planuoji pradėti sportuoti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 03 21, 21:53)
Na, ryt ryte ketinu išsimatuoti cm, kad žinočiau nuo ko pradedu, (paprašysiu, kad ir foto padarytų), ūgis 170 cm, svoris 63 kg. Noriu numesti kelis kg, dar daugiau noriu sutvirtėti, nes tokia drebanti esu.

Daugiausia esu svėrusi 70 kg, kai gėriau KT, po jų metimo, kažkada svoris buvo nukritęs iki 58, po to pradėjau dirbti sėdimą darbą, su kavutėmis ir saldainiais, po truputį dedasi.  schmoll.gif  doh.gif

dabar aiškiau lotuliukas.gif o, taip, tik pasiduok sėdimam darbe saldainiukų manijai, žiū,ir pro duris nebetelpi lotuliukas.gif doh.gif
sėkmės sportuojant 4u.gif

QUOTE(shypsenyte @ 2013 03 21, 21:55)

ačiū tau, šypseniuk 4u.gif 4u.gif
Atsakyti