Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek išleidote krikštynoms?

QUOTE(lithuanian-girl @ 2007 05 23, 14:46)
as turbut esu labiau organizezgesne,nei mano kumai, obe to ir laisvesne, del visu krikstynu viska derinu ir planuoja viena, o del pinigeliu, tai jei ka duos tai gerai, jei neduos nieko, tai tikrai nereikalausiu.be to krikstatevems pirmosios krikstynos, tai gal jie ir nelabai daug ka ir ismano sia tema


pritariu thumbup.gif uz mane irgi niekas geriau nesumasto,vistiek kazkoks neisbaigtumas jauciasi.daug metu pati viska organizuodavau ir turiu moto,kad atsiminimai isblesta,jeigu jie nera tvirtai uzfiksuojami.
QUOTE(lovely @ 2007 05 23, 19:46)
Ne visose kavinese susispaude mirksiukas.gif Na, yra tokiu "kaviniu-restoranu", kur buna atskiros patalpos - (sales- menes), kur svetimi taves nei mato, nei girdi.
Kiekvienas, kas kaip nori tas ir svencia mirksiukas.gif
Paprasciausiai -nesu svenciu verge mirksiukas.gif

keistai mastote:klausiate kiek isejo pinigu,pasakau ir tada prasideda..vieni ju svencia taip,kad butu gerai,grazu ir prasminga jiems,kiti,kad pigiai,kukliai,bet jiems vistiek gerai ir taip.nematau ko cia nervuotis?man savo vaikui negaila.tai ka dabar del to replikomis svaidytis reikia"?
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2007 05 23, 15:27)
As lygiai taip pat nenoriu apkraut rupesciais kitu zmoniu, bet syki zmones pirmasyk eina i kumus ir nori patys aprengti mergaite, neturiu nieko pries. nesu kazkokia ispaikusi, kad netiktu rubeliai. be to, vistiek tarsis su manim, nepirks "bele ka", kaip cia kazkuri rase.

thumbup.gif
Mes irgi pirma syki buvom krikstateviais, todel labai norejosi viska padaryt kuo geriau, padet teveliams kiek tik imanoma. Ir buvo labai miela, kad jie leido ir drabuzelius, batukus vaikuciui isrinkti (aisku, taremes su jais) ir pvz., su kunigu as pati del krikstynu kalbejausi, nes mamai buvo sudetinga su dviem mazais vaikais toli vaziuot. Ir jie buvo patenkinti, kad mes rupinames, ir mums buvo malonu del savo krikstasunio pasistengti. Juolab, kad i savo pareigas ziurim rimtai ir neapsiribojam tik krikstynu svente - lankom vaikuti, domimes jo gyvenimu.
Atsakyti
QUOTE(pamaiva-22 @ 2007 05 24, 08:42)
keistai mastote:klausiate kiek isejo pinigu,pasakau ir tada prasideda..vieni ju svencia taip,kad butu gerai,grazu ir prasminga jiems,kiti,kad pigiai,kukliai,bet jiems vistiek gerai ir taip.nematau ko cia nervuotis?man savo vaikui negaila.tai ka dabar del to replikomis svaidytis reikia"?

Visu pirma as neklausiau, kiek kainuoja krikstynos!
Antra- jus pirma pradejote replikuoti!
Trecia - neturiu del ko nervintis! Mano vaiku krisktynos jau praeityje mirksiukas.gif
Ketvirta - jus labai jautriai suregavote mirksiukas.gif
Linkiu visiems gerai atsvesti savo mazyliu krikstynas --- del tokiu nieku neverta pyktis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lovely: 24 gegužės 2007 - 11:39
QUOTE(lovely @ 2007 05 24, 12:37)
Visu pirma as neklausiau, kiek kainuoja krikstynos!
Antra- jus pirma pradejote replikuoti!
Trecia - neturiu del ko nervintis! Mano vaiku krisktynos jau praeityje mirksiukas.gif
Ketvirta - jus labai jautriai suregavote mirksiukas.gif
Linkiu visiems gerai atsvesti savo mazyliu krikstynas --- del tokiu nieku neverta pyktis drinks_cheers.gif

dekui uz linkejimus drinks_cheers.gif
Atsakyti
ir pas mus greit krykstinos,kaip norisi kad butu viskas gerai,linksma,bus apie 25 zmones,kavineje,dar norim mizikantus pakviesti,o kokia kaina muzikantu paslaugos?gal kas nors zino,nors vieno mizikanto mazdaug kaina?
Atsakyti
QUOTE(Editoshka @ 2007 05 24, 13:02)
ir pas mus greit krykstinos,kaip norisi kad butu viskas gerai,linksma,bus apie 25 zmones,kavineje,dar norim mizikantus pakviesti,o kokia kaina muzikantu paslaugos?gal kas nors zino,nors vieno mizikanto mazdaug kaina?

o kiek su kavine kartu pinigeliu palikai
Atsakyti
QUOTE(lithuanian-girl @ 2007 05 24, 13:14)
o kiek su kavine kartu pinigeliu palikai


dar nepalikau,paliksiu uz 1 zmogu 35 lt,be alkoholio
Atsakyti
QUOTE(Editoshka @ 2007 05 24, 20:29)
dar nepalikau,paliksiu uz 1 zmogu 35 lt,be alkoholio


as tai svesiu namuose ir artimuju pas mane bus apie 10 na ir kelios drauges, zadejau isleisti iki 1000 bet kaip viska pradedu sumuoti tai ziuriu, kad ne labai man cia gausis taip, turbut sieksim iki 2000, gal man cia del to kad as tik viena darau, nes nezinau ar krikstatevei mesis, nu bet man kazkaip ir negrazu prasyti is ju ko, nes jugi tai mano vaiko krikstynos, o jie dabar turi savo santaupas eikvoti. o dar be to jie abudu dar labai jauni.
Atsakyti
Mes irgi jau pagalvojam apie krikstynas, tai planuojam abu krikstyt ir pskaiciavus, isleisim apie 2000.
Atsakyti
QUOTE(Fire @ 2007 05 24, 09:34)
thumbup.gif
Mes irgi pirma syki buvom krikstateviais, todel labai norejosi viska padaryt kuo geriau, padet teveliams kiek tik imanoma. Ir buvo labai miela, kad jie leido ir drabuzelius, batukus vaikuciui isrinkti (aisku, taremes su jais) ir pvz., su kunigu as pati del krikstynu kalbejausi, nes mamai buvo sudetinga su dviem mazais vaikais toli vaziuot. Ir jie buvo patenkinti, kad mes rupinames, ir mums buvo malonu del savo krikstasunio pasistengti. Juolab, kad i savo pareigas ziurim rimtai ir neapsiribojam tik krikstynu svente - lankom vaikuti, domimes jo gyvenimu.

mano dukrytes krikstateviai taip pat be galo atsakingai i visa si reikala pazvellge,todel esu jiems be galo be krasto dekinga!

Na va,Nikole jau Dievo vaikelis Vakar pakrikstijome..Parinkome angela sarga,daveme grazu,krikscioniska varda moters,kuri 11a. pirmoji tapo sventoji altruiste-Emanuele.
Suknyte tokia nerealia pasiuvome!Zodziu,svente buvo grazi,nes buvo grazi dukryte ir daugybe smulkmenu bei ideju smile.gif
Namie viska dareme siuolaikiskai,paskui vaziavome i rumsiskes,kur pries 2-3 amzius buvo priimta,kad krikstui bobute isleidzia vaikeli.Taigi buvo senosios lietuvisko kaimo dradicijos.Tada vaziavome i Jurbarka,i Raudones pili.Kur pasitiko liokajai,inesinejo teatralizuotai putpeles,lasisas,elniena,eriuka kepe lauke ir pasitiko svecius su midumi.Paskui sokome istorinius,14-15a. sokius.Dar veliau zaideme riteriu turnyra su tikra amunicija.As irgi truputi pasireiskiau,nors buvo skirta vyrams biggrin.gif veliau buvo riteriu kovos damos sirdziai laimeti(Nikute su jais fotkinosi) Ir galiausiai-fakyru pasirodymas.Tai va:super super super!
Atsakyti
QUOTE(pamaiva-22 @ 2007 05 28, 14:25)
mano dukrytes krikstateviai taip pat be galo atsakingai i visa si reikala pazvellge,todel esu jiems be galo be krasto dekinga!

Na va,Nikole jau Dievo vaikelis Vakar pakrikstijome..Parinkome angela sarga,daveme grazu,krikscioniska varda moters,kuri 11a. pirmoji tapo sventoji altruiste-Emanuele.
Suknyte tokia nerealia pasiuvome!Zodziu,svente buvo grazi,nes buvo grazi dukryte ir daugybe smulkmenu bei ideju smile.gif
Namie viska dareme siuolaikiskai,paskui vaziavome i rumsiskes,kur pries 2-3 amzius buvo priimta,kad krikstui bobute isleidzia vaikeli.Taigi buvo senosios lietuvisko kaimo dradicijos.Tada vaziavome i Jurbarka,i Raudones pili.Kur pasitiko liokajai,inesinejo teatralizuotai putpeles,lasisas,elniena,eriuka kepe lauke ir pasitiko svecius su midumi.Paskui sokome istorinius,14-15a. sokius.Dar veliau zaideme riteriu turnyra su tikra amunicija.As irgi truputi pasireiskiau,nors buvo skirta vyrams biggrin.gif veliau buvo riteriu kovos damos sirdziai laimeti(Nikute su jais fotkinosi) Ir galiausiai-fakyru pasirodymas.Tai va:super super super!


kur tik paziuriu ten visur tavo tekstas biggrin.gif
Atsakyti
Jauciu kad mes irgi be 2000lt neapsieisim schmoll.gif nors ir manie darysim kad tik tipltume i tuos 2000lt g.gif
Atsakyti