Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek išleidote krikštynoms?

pasiskaitinejau cia jusu pasisakymus..pasirodo irgi pinigeliu iseina angeliuko sventeje.Dar labai rimtai negalvojome,bet manau pats laikas pradet dometis... smile.gif
Atsakyti
Nesenai buvo musu mazes krikstynos:
1200-restorane(buvom9zmones)
220-visi rubeliai dukrytei,batukai
200-patys baznyciai mokejom
50-krikstynu puokste,nesemes i baznyciaapie 40lt-padarem nuotrauku prisiminimui.

nu lyg ir viskas.
Atsakyti
Iš tikrųjų tai labai jau brangiai kainuoja pakrikštyti vaikutį. Pasiskaičius jūsų pasisakymus.
Mes tai planuojam daryti namie. Žmonių nusimato nemažas būrys - kavinėje būtų labai brangu. doh.gif Todėl bandysime organizuotis namie. Juk ir namie gausų stalą gali pasidaryti. Ar ne? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(camarada @ 2007 10 17, 10:47)
Iš tikrųjų tai labai jau brangiai  kainuoja pakrikštyti vaikutį. Pasiskaičius jūsų pasisakymus.
Mes tai planuojam daryti namie. Žmonių nusimato nemažas būrys - kavinėje būtų labai brangu.  doh.gif  Todėl bandysime organizuotis namie. Juk ir namie gausų stalą gali pasidaryti. Ar ne?  g.gif  biggrin.gif

Mes iri namie darysim. Manau ir namie galima suruost grazia svente- svarbu netingeti.
Krikstynom planuoju isleisti 600 lt. Drabuzelius nupirko kriksto mama. Baznycioje, manau, turetu sumoketi kriksto tevelis.
Atsakyti
QUOTE(Dovyte @ 2007 10 17, 16:42)
Mes iri namie darysim. Manau ir namie galima suruost grazia svente- svarbu netingeti.
Krikstynom planuoju isleisti 600 lt. Drabuzelius nupirko kriksto mama. Baznycioje, manau, turetu sumoketi kriksto tevelis.


Nu, mano nuomone siais laikais ant kriksto tevu savo vaiko islaidas "uzkrauti" kaip ir nepadoru. Mes praeitea sestadieni pakrikstijom, tai ir baznycia ir rubus patys supirkom. siaip dar dziaugemes, kad kas sutiko krikstyti is vis. Gal atrodau ir kategoriska, bet as jussu vaiko krisktytio nenoreciau jau vien todel, kad tevai "nasarnikai" ir tikisi is kriskto tevu. Jei pagal paprocius tai dar ir auksini kryzeli ir grandinele kriksto tevai turi padovanoti- tai paprasykite ir to. NEs tam kriksto tevelui baznycia kainuos ne maziau 50 litu ir 100 lt uz drabuzelius. Zvake patys nusipirksit? nes jei ne, tai dar 12 lt kriksto tevams pridekit. Sorry...
Papildyta:
QUOTE(dana27 @ 2007 10 16, 00:34)
Nesenai buvo musu mazes krikstynos:
1200-restorane(buvom9zmones)
220-visi rubeliai dukrytei,batukai
200-patys baznyciai mokejom
50-krikstynu puokste,nesemes i baznyciaapie 40lt-padarem nuotrauku prisiminimui.

nu lyg ir viskas.

mes baznycioj 100 davem.
drabuziai vaikui su zvake apie 100lt
tada pasikvietem apie 25 zmones, o jie dar vaikus atsivede tai plius 7 - restorane sumokejom 1900, ir dar kita diena restorane virs 300. jokiu nuotrauku nedarem, puoksciu irgi. Jie vaikai nebutu kokteiliu restorane uzsisakineje( po 15lt ir ne po viena karta) restoranas butu pigiau atsiejes. Gal dar kokiu islaidu smulkiu, bet be mano drabuziu( juos pirkau specialiai) apie 2500lt.
Atsakyti
Labai jau brangus malonumas tos krikštynos... doh.gif . Manau reiks daryti namie, siauram rate. Pakviest tik pačius artimiausius, nes vaikas dar mažas. Kam jam kelt dideles šventes. Tuo labiau, kad dabar ne vasara...Geriau nedaug, bet kokybiškiau.
Atsakyti
angel007 ---> nepulk gi tu taip ant zmoniu blush2.gif pavyzdziui kai ash ejau krikstyti krikstasuni rubelius pirkau ash, zvake irgi nu zodziu viska ko reikia vaikiukui mirksiukas.gif mokejau apie 150lt, plius pati apsirengiau 200lt, plius dovana medalionas 101lt plius dar shukuosena 60lt ir makiazhas 50lt doh.gif nors drauge pati viska norejo pirkta, bet mano mama pasake jai eini tai eik normaliai, o jei eisi tik pasedet tai ish viso nereikejo sutikt va teip vat mano mamyte pasake thumbup.gif ir ash manau taip teisinga, ai beto krikstatevis kunigui dave 100lt,saldziajam stalui nupirkes buvo, dovana vaikui gera padovanojo 100lt ir toki arkli suptis ir visi buvo patenkinti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif manau jei jau sutinki eiti tai reikia deramai eiti mirksiukas.gif bent jau mano nuomone tokia o kiti tegul eina kjp nori mirksiukas.gif
Atsakyti
Per tas išlaidas tikriausiai pamirštame koks iš tiesų Krikšto sakramento tikslas ir prasmė - toli gražu ne puota, o tai, kad dar vienas žmogutis tampa krikščionimi... smile.gif Kam tie išoriniai blizgučiai, puokštės... Pvz. man gražu, kai švenčiama kukliai - šeimos rate, be didelių bereikalingų išlaidų... bus gi dar tų švenčių jų gyvenime... mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes planuojame labai kuklias krikstynas, nezinau kiek viskas kainuos, nes kainos dabar milziniskos, bet tikiuosi i tukstanteli tilpsime biggrin.gif o gal ir dar maziau isleisime blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(angel007 @ 2007 10 22, 15:15)
Nu, mano nuomone siais laikais ant kriksto tevu savo vaiko islaidas "uzkrauti" kaip ir nepadoru. Mes praeitea sestadieni pakrikstijom, tai ir baznycia ir rubus patys supirkom. siaip dar dziaugemes, kad kas sutiko krikstyti is vis.  Gal atrodau ir kategoriska, bet as jussu vaiko krisktytio nenoreciau jau vien todel, kad tevai "nasarnikai" ir tikisi is kriskto tevu. Jei pagal paprocius tai dar ir auksini kryzeli ir grandinele kriksto tevai turi padovanoti- tai paprasykite ir to. NEs tam kriksto tevelui baznycia kainuos ne maziau 50 litu ir 100 lt uz drabuzelius. Zvake patys nusipirksit? nes jei ne, tai dar 12 lt kriksto tevams pridekit. Sorry...


na tikrai labai piktai.juk krikstynos tai sena tradicija,o kadangi vaika krikstinat tai dera laikytis tu tradiciju-kai rubelius prka krikstateviai.ir tikrai nemanau kad cia kazkoks lupikavimas.juk kriksto tevais buti tai ne tik pavadinimas,o ir pareiga rupintis zmoguciu,kuri kaip sakoma atvedei i tikejimo kelia mirksiukas.gif as nesu labai tikinti,i baznycia nevaikstau,bet krikstynos man tokia miela sirdziai svente.o sumoketi simta litu uz rubelius nera baisiai tragiska suma.

QUOTE(BaltairJuoda @ 2007 11 06, 22:10)
Per tas išlaidas tikriausiai pamirštame koks iš tiesų Krikšto sakramento tikslas ir prasmė - toli gražu ne puota, o tai, kad dar vienas žmogutis tampa krikščionimi... smile.gif  Kam tie išoriniai blizgučiai, puokštės... Pvz. man gražu, kai švenčiama kukliai - šeimos rate, be didelių bereikalingų išlaidų... bus gi dar tų švenčių jų gyvenime... mirksiukas.gif

mes ir svesim kukliai,nemanau daryti tuso.dalyvausim tik tevai,krikstateviai ir musu suMB teveliai.su mazyliu 9 zmones.planuojam baznycia ir kur papietauti nuvaziuoti.tikiuosi i tukstanteli sutilpti su visom islaidom.labai noreciau keleto geru foto salone ar gamtoj.
Atsakyti
QUOTE(kysa007 @ 2007 11 04, 20:31)
angel007 ---> nepulk gi tu taip ant zmoniu blush2.gif  pavyzdziui kai ash ejau krikstyti krikstasuni rubelius pirkau ash, zvake irgi nu zodziu viska ko reikia vaikiukui mirksiukas.gif  mokejau apie 150lt, plius pati apsirengiau 200lt, plius dovana medalionas 101lt plius dar shukuosena 60lt ir makiazhas 50lt doh.gif  nors drauge pati viska norejo pirkta, bet mano mama pasake jai eini tai eik normaliai, o jei eisi tik pasedet  tai ish viso nereikejo sutikt va teip vat mano mamyte pasake thumbup.gif  ir ash manau taip teisinga, ai beto krikstatevis kunigui dave 100lt,saldziajam stalui  nupirkes buvo, dovana vaikui gera padovanojo 100lt ir toki arkli suptis ir visi buvo patenkinti thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  manau jei jau sutinki eiti tai reikia deramai eiti mirksiukas.gif  bent jau mano nuomone tokia o kiti tegul eina kjp nori mirksiukas.gif

Tai jau tikrai angel007 nusisnekejo, jei jau sutikai krikstinti, tai ir apsiimk vaikuti aprengti, sumoketi baznycioj, dovana vaikuciui nupirkti, kriksto zvake,mes dar ir torta uzsakinejom, krikstynos turi senas grazias tradicijas, mes esam pakrikstine 3 vaikucius, dar viena krikstinsim neuzilgo, bet visus krikstynu diena aprengem nuo galvos iki koju, net pampersa pirkau smile.gif , todel pritariu tavo nuomonei kysa007 ir tavo mamai. O tokios skupos ir skregos krikstamotes kaip angel007 tikrai gyvenime savo vaikui nelinkeciau, jei jau gaili krikstynu diena tai kas bus veliau kai vaikas paaugs, turbut, net Kaledom,Velykom ir gimtadieniui dovanos gailetu.
Atsakyti
kai sutinki krikstyti vaika tai jau riekia zinoti, kad reikes ji ir aprengti ir tt. juk krikstateviai ir siokia tokia atsakomybe prisiima uz vaikuti po kriksto, ne tik ,kad ateiti per sventes arba gimtadieni ir pasveikinti.
Atsakyti