Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek išleidote krikštynoms?

QUOTE(aistule @ 2007 05 30, 10:16)
Jauciu kad mes irgi be 2000lt neapsieisim schmoll.gif nors ir manie darysim kad tik tipltume i tuos 2000lt g.gif

tai va, tik is pirmo zilgsnio atrodo, nu kiek cia daug gali isleisti, bet kaip pradedi sumuoti, tai jau nebejuokinga darosi
Atsakyti
QUOTE(aistule @ 2007 05 30, 09:16)
Jauciu kad mes irgi be 2000lt neapsieisim schmoll.gif nors ir manie darysim kad tik tipltume i tuos 2000lt g.gif



QUOTE(lithuanian-girl @ 2007 06 01, 12:46)
tai va, tik is pirmo zilgsnio atrodo, nu kiek cia daug gali isleisti, bet kaip pradedi sumuoti, tai jau nebejuokinga darosi


Na man atrodo, namie darant ir pernelyg daug zmoniu nekvieciant, neisleisi tu tu 2000 Lt. na, nebent uzsisakysi seimininke, kazko pernelyg brangaus pirksi... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(lithuanian-girl @ 2007 05 25, 10:27)
as tai svesiu namuose ir artimuju  pas mane bus apie 10 na ir kelios drauges, zadejau isleisti iki 1000 bet kaip viska pradedu sumuoti tai ziuriu, kad ne labai man cia gausis taip, turbut sieksim iki 2000, gal man cia del to kad as tik viena darau, nes nezinau ar krikstatevei mesis, nu bet man kazkaip ir negrazu prasyti is ju ko, nes jugi tai mano vaiko krikstynos, o jie dabar turi savo santaupas eikvoti. o dar be to jie abudu dar labai jauni.


Na, man atrodo, kad tikrai butu netaktiska prasyti krikstateviu prisideti prie organizuojamo baliaus. na, visa ka jie galetu, tai nupirkti kriksto atributus (zvake, pelerina), aprengti vaika (rubelius nupirkti) dovana padovanoti, sumoketi kunigui uz jo suteiktas paslaugas, na ir dar fotoatelje ant klaustuko... bent jau as daugiau nesitikiu, o jei nebus ir tiek, tai tikrai nepergyvenu, apmokesim patys.
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2007 06 01, 14:28)
Na man atrodo, namie darant ir pernelyg daug zmoniu nekvieciant, neisleisi tu tu 2000 Lt. na, nebent uzsisakysi seimininke, kazko pernelyg brangaus pirksi...  rolleyes.gif
Papildyta:
Na, man atrodo, kad tikrai butu netaktiska prasyti krikstateviu prisideti prie organizuojamo baliaus. na, visa ka jie galetu, tai nupirkti kriksto atributus (zvake, pelerina), aprengti vaika (rubelius nupirkti) dovana padovanoti, sumoketi kunigui uz jo suteiktas paslaugas, na ir dar fotoatelje ant klaustuko... bent jau as daugiau nesitikiu, o jei nebus ir tiek, tai tikrai nepergyvenu, apmokesim patys.


svesim tai namie seimininkiu tikrai nekviesim, bet visos apeigos bus rumsiskese, tai cia ir daugiausia pinegeliu turbut liks, bet viska supirksiu pati, tad pinigeliai greitai tirpsta.
Atsakyti
QUOTE(lithuanian-girl @ 2007 06 01, 14:03)
svesim tai namie seimininkiu tikrai nekviesim, bet visos apeigos bus rumsiskese, tai cia ir daugiausia pinegeliu turbut liks, bet viska supirksiu pati, tad pinigeliai greitai tirpsta.


Zinoma, jei Rumsiskese apeigos vyks, tai aisku, kainuos daugiau nei vien namie svesti g.gif Bet juk tai del vaikucio!
Atsakyti
Mes is pradziu i Rumsiskes vaziuojam, o paskui "Bajorkiemy-Kletele uzsisake. Mes taip pat netelpam i suplanuota suma, bet ko nepadarysi del savo angeliuko. Juk sakoma: "kokios bus Krikstynos, toks visas gyvenimas. Kuo gausesnis stalas, tuo vaikelio gyvenimas turtingesnis".
Atsakyti
QUOTE(lithuanian-girl @ 2007 06 01, 15:03)
svesim tai namie seimininkiu tikrai nekviesim, bet visos apeigos bus rumsiskese, tai cia ir daugiausia pinegeliu turbut liks, bet viska supirksiu pati, tad pinigeliai greitai tirpsta.

Rumšiškėse visai nedaug išsileidom, už visą programą tik 125Lt, ir plius dar bilietai kiekvienam, pas mus 10suaugusių, tai po 10Lt ir už foto kameras 20Lt. Dar būtum arkliam palikę 50Lt, bet jie kažkodėl neatvažiavo.
Mums kavinėj brangiai kainavo 12žmonių 800Lt
Atsakyti
sventeme rumsiskese. 125 lt programa, 198 lt (bilietai, foto kameros),20 koplycios papuosimas, 60 Lt arkliai,100Lt fotografas,145 lt rubeliai, apie 200 lt dovaneles sveciams ir krikstateviams ir 950 lr vakariene. zmoniu viso vakarieneje 18, o siaip 24.Taigi viso apie 1800 lt. thumbup.gif Bet negaila nei vieno Lt, nes svente buvo ispudinga...
Atsakyti
mes sventeme kavineje su muzikantais,dalyvavo 40 zmoniu.isleidom 3500lt. buvo labai smagu thumbup.gif
Atsakyti
Pas mus buvo 16 zmoniu. Visai sventei isleidom apie 2000Lt smile.gif
Atsakyti
Pas mus buvo 20 žmonių

Salės su pirtimi nuoma 700lt
Maistas- 1000lt
Balionai su heliu - 150lt
Laikraštuko spausdinimas - 50lt
Žaidimai ir dovanos svečiams - 100lt

Drabužiukus dukrytei organizavo krikšto mama. Taigi mus kainavo apie 2000lt smile.gif
Atsakyti
Mes isleidom kazkur 3500lt.svente buvo nedidele 8suauge ir 5vaikai.
Atsakyti
net nezinau unsure.gif bet daugokai blush2.gif vien pietus restorane 15 zmoniu apie 2500lt blush2.gif
Atsakyti