Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės Šiauliuose

QUOTE(.....Aira..... @ 2013 05 28, 20:22)
Ieskau aukles, kuri priziuretu savo namuose 3metu berniuka sestadieniais nuo 8-16h 4u.gif

mano nr 862202596
Atsakyti
Sveikos Šiaulių mamytės ir vaikučiai, mano vardas Neringa ,esu tai pat mama ,tik mano mažyliai paaugo ir lanko mokyklą, todėl galečiau savo namuose prižiūrėti vaikučius ,kas gyvenate Rėkyvoje ar aplinkui ir ieškote draugės savo vaikučiam ,parasykite man.Gyvenu rekyvos soduose ,sveikesnis oras puiki nuotaika thumbup.gif 4u.gif Labai myliu vaikus ,o vaikai myli mane . wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringaile222: 29 birželio 2013 - 11:10
labas, ieskom aukles savo vieneriu metu berniukui, nuo rugpjucio 1 d. priziureti musu namuose centre.

Rasykite i az.
Atsakyti
Ieškau auklės savo berniukui 1m.5mėn nuo rugpjūčio mėn - iki spalio (aišku, jeigu nesusirgs vaikutis, tada reikėtų ilgiau). Rugpjūtį reikėtų tarkim nuo kokios 9val iki 18val. darbo dienomis, o rugsėjį jau pradėsiu vesti į darželį, tai nelabai apsisprendžiam dar, ar pirmą savaitę vesiu pati, nes tikriausiai pirmas dienas reiks pabūti pačiai su vaiku, kad labiau priprastų prie vietos. Rugsėjo mėn. vaikas eitų į darželį tik pusę dienos (turbūt būtų kažkas apie 12 - 13val), tad tektų jį pasiimti iš darželio ir pabūti su juo iki kokios 18val. Vaikutis aktyvus, tad tektų jį prižiūrėti, bet būna ir ramus, mėgsta klausyti, kad kas su juo užsiimtų.
Lauksiu laiškelių į AŽ. Koks Jūsų amžius, patirtis su vaikais ir jų amžius? Rajonas, kuriame gyvenate, gatvė. Ar yra galimybė prižiūrėti vaiką pas save ar tik pas mus? Ir beje atlygis, kuris Jus tenkintų? (Kadangi esu surašiusi valandas kuriomis reikėtų prižiūrėti, Jums būtų lengviau apsiskaičiuoti). smile.gif
Geriausiai būtų Lieporių ir centro mikrorajonai smile.gif
Atsakyti
Sveikos,gal kam butu reikalinga pagalba pietiniam rajone? mamukas ieskosi papildomo darbelio..galetu Jusu mazyli parsivesti is darzelio ir savaitgaliais pabuti smile.gif gyvena netoli baznycios 4u.gif pas mamuka yra du gyviai kaciukas ir suniukas smile.gif jau yra priziurejusi berniuka nuo 3metuku iki pirmos klases wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamillota @ 2013 07 06, 18:33)
Ieškau auklės savo berniukui 1m.5mėn nuo rugpjūčio mėn - iki spalio (aišku, jeigu nesusirgs vaikutis, tada reikėtų ilgiau). Rugpjūtį reikėtų tarkim nuo kokios 9val iki 18val. darbo dienomis, o rugsėjį jau pradėsiu vesti į darželį, tai nelabai apsisprendžiam dar, ar pirmą savaitę vesiu pati, nes tikriausiai pirmas dienas reiks pabūti pačiai su vaiku, kad labiau priprastų prie vietos. Rugsėjo mėn. vaikas eitų į darželį tik pusę dienos (turbūt būtų kažkas apie 12 - 13val), tad tektų jį pasiimti iš darželio ir pabūti su juo iki kokios 18val. Vaikutis aktyvus, tad tektų jį prižiūrėti, bet būna ir ramus, mėgsta klausyti, kad kas su juo užsiimtų.
Lauksiu laiškelių į AŽ. Koks Jūsų amžius, patirtis su vaikais ir jų amžius? Rajonas, kuriame gyvenate, gatvė. Ar yra galimybė prižiūrėti vaiką pas save ar tik pas mus? Ir beje atlygis, kuris Jus tenkintų? (Kadangi esu surašiusi valandas kuriomis reikėtų prižiūrėti, Jums būtų lengviau apsiskaičiuoti). smile.gif
Geriausiai būtų Lieporių ir centro mikrorajonai smile.gif


Jau radom smile.gif
Atsakyti
sveiki. ieskau auklės nuo rugsejo men. vienai pilnai dienai per savaite (ko gero treciadieniais) bei pagal poreiki 7men. kudikiui. Vaikiuka atvezciau jums i namus.
lauksiu pasiulymu i az mirksiukas.gif
Atsakyti
Ieškau valandinės auklės 2 vaikams (10 mėn. ir 5,5 m.). Rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais savaitgaliams, ir dar pagal poreikį. Gyvenam Pabaliuose. Galiu atsivežti. Mano nr.862118408.
Atsakyti

Laba diena Mamytės!

(Skubiai) Ieškau auklės darbo Šiauliuose. Esu Studentė 21metų, Studijuoju medicina. Esu patyrusi auklė, kiekvieną vasarą žiūriu Vaikučius Vilniuje, Šiauliuose. Esu žiūrėjusi nuo kelių mėnesių iki 5 metų Vaikučius. Jei Jūsų Vaikeliui reikia šilumos, rūpestingumo PARAŠYKITE MAN.. Jei Jūsų Vaikutis išdykęs,mėgsta žaidimus, tai Jis turės puikią draugę su kuria praleis nuostabų laiką.


Jei sudomino lauksiu skambučių 867836077 ar asmeninių žinučių.
Atsakyti
Sveiki tėveliai, esu kvalifikuota kineziterpeute, šiuo metu auginanti vaikiuka namie, mielai priimčiau i kompanija dar viena maziuka. Galiu žiurėti ir pora valandu ir pilna darbo diena;)
Atsakyti
QUOTE(wingele @ 2013 07 15, 18:01)
sveiki. ieskau auklės nuo rugsejo men. vienai pilnai dienai per savaite (ko gero treciadieniais) bei pagal poreiki 7men. kudikiui. Vaikiuka atvezciau jums i namus.
lauksiu pasiulymu i az mirksiukas.gif

Sveiki, esu kvalifikuota kineziterapeute siuo metu auginati 1m suneli, tad mielai paziureciau ta viena diena jusu vaikeli . Turiu dar ir vyresni berniuka, bet nuo rugsejo men jis iseina i darzeli. Mes nuo rugsejo men kelsimes gyventi i nama pabaliuose (prie turgaus netoli) kur bus daug vietos ir nuosavas kiemas. Jei sudomino lauksiu is jusu žinių. Labai myliu vaikus, patirties auginant irgi turiu:)

Tiap pat gilinuosi i vaiku kineztirapija, padedu esant dideliam ar sumazejusiam tonusui, atliekama mankstas ir is visos sirdies stengiuosi padeti, nes vaikai tai musu visu dziaugsmas ir viltis. Tikiu kiekvienu vaiku.....
Papildyta:
QUOTE(dooviliuke @ 2013 07 17, 14:56)
Sveiki, esu kvalifikuota kineziterapeute siuo metu auginati 1m suneli, tad mielai paziureciau ta viena diena jusu vaikeli . Turiu dar ir vyresni berniuka, bet nuo rugsejo men jis iseina i darzeli. Mes nuo rugsejo men kelsimes gyventi i nama pabaliuose (prie turgaus netoli) kur bus daug vietos ir nuosavas kiemas. Jei sudomino lauksiu is jusu žinių. Labai myliu vaikus, patirties auginant irgi turiu:)

Tiap pat gilinuosi i vaiku kineztirapija, padedu esant dideliam ar sumazejusiam tonusui, atliekama mankstas ir is visos sirdies stengiuosi padeti, nes vaikai tai musu visu dziaugsmas ir viltis. Tikiu kiekvienu vaiku.....
Mano tel 861565661 Dovile

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dooviliuke: 17 liepos 2013 - 12:59
Ieskau zmogaus,kuris galetu paimti 2 vaikucius is darzelio ir su jais pabuti iki 19-20val. Vaikams 2 ir 6 metai. Musu darzelis pietiniam rajone,netoli baznycios. Laukiu pasiulymu i Az.
Atsakyti