Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba :)

QUOTE(xiuke @ 2013 07 25, 21:45)
Tos sekos tamsus miškas, niekad nesupratau, kaip jas įkirsti, neįsivaizduoju sad.gif

Pasirasyk seka ant popieriaus. Palik tarp skaiciu didesnius tarpus. Tada i tuos tarpus susirasyk, kaip tie skaiciai susije. Pvz
7 (+2) 9 (-4) 5 (*2) 10 (+2) 12 (-4) 8(*2) ?
Matai skliaustuose desningumus? Koks skaicius vietoj klaustuko?
Atsakyti
QUOTE(j.ole @ 2013 07 25, 22:06)
Pasirasyk seka ant popieriaus. Palik tarp skaiciu didesnius tarpus. Tada i tuos tarpus susirasyk, kaip tie skaiciai susije. Pvz
7 (+2) 9 (-4) 5 (*2) 10 (+2) 12 (-4) 8(*2) ?
Matai skliaustuose desningumus? Koks skaicius vietoj klaustuko?

aš taip pat tu seku nesuprantu verysad.gif , sakyciau skaicius + 2 arba - 12 ? ar reikia žiureti kas daugiausiai sklaiustuose kartojosi? ar padaryti veiksma is skaiciu gautu skliaustuose?
fear.gif
Atsakyti
QUOTE(elegantiska04020 @ 2013 07 25, 22:19)
aš taip pat tu seku nesuprantu  verysad.gif , sakyciau skaicius + 2  arba - 12 ? ar reikia žiureti kas daugiausiai  sklaiustuose kartojosi? ar padaryti veiksma is skaiciu gautu skliaustuose?
fear.gif

Plius du, minus keturi,kart du ir yra seka. Ji kartojasi. Taigi su tolesniais skaiciais atliekam tuos pacius veiksmus. Sunku paaiskint, bet kai suprasit, pamatysit kaip paprasta. As juk net parasiau skliaustuose, ka reikia padaryt su astuonetu, kad gautum atsakyma.
Nu dar pvz 4 5 8 13 20. Ieskokit sekos - kaip vienas su kitu susije sitie skaiciai. Parasykit, ka ismastet mirksiukas.gif
Atsakyti
Manyčiau 16 (8x2).
1357 - neporiniai skaičiai tarpuose?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėta: 25 liepos 2013 - 21:38
QUOTE(Vėta @ 2013 07 25, 22:36)
Manyčiau 16 (8x2).
1357 - neporiniai skaičiai tarpuose?

Teisingai smile.gif
Jo, prie kiekvieno skaiciaus pridedam neporini. Toliau bus +9, +11ir taip toliau. Aiskiau?
Atsakyti
man kaip niekad nesupratusiai matematikos, tai sunkoka...pradėjau nuo lengvesnių ir tai kol išsiaiškinau, o su sunkesnėm tex padirbėti...ačiū už pagalbą, kai aiškinama paprasčiau tai suprantamiau... 4u.gif bet vis tiek...
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2013 07 25, 22:46)
man kaip niekad nesupratusiai matematikos, tai sunkoka...pradėjau nuo lengvesnių ir tai kol išsiaiškinau, o su sunkesnėm tex padirbėti...ačiū už pagalbą, kai aiškinama paprasčiau tai suprantamiau... 4u.gif bet vis tiek...

Tai jei supratot lengvesnes, reiskia suprasit ir sunkesnes. Sistema tai ta pati - atlikti su skaiciais tuos pacius pasikartojancius veiksmus.

O vat su geometrinem figurom man neviskas aisku. Teste tokiu uzdaviniu apie 10
Atsakyti
Ačiū už pagalbą, bet jos man dar prireiks...
Atsakyti
QUOTE(Vėta @ 2013 07 25, 22:56)
Ačiū už pagalbą, bet jos man dar prireiks...

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėta @ 2013 07 25, 20:24)
Gal galit pasakyti bent iš kokių įstatymų klausimai buvo?


3 iš Konstitucijos ir likęs iš Teisės gauti info...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taram_Pampam: 25 liepos 2013 - 22:41
Ačiū už informaciją 4u.gif .
Atsakyti
Pastebėjau, kad vtd puslapyje įdėtose pavyzdinėse užduotyse nebėra paaiškinimų, o pateikiami tik atsakymai ... blink.gif
Prieš tai tikrai buvo užduotys su paaiškinimais rolleyes.gif
Atsakyti