Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba :)

QUOTE(Murinka @ 2013 07 26, 10:46)
Pastebėjau, kad vtd puslapyje įdėtose pavyzdinėse užduotyse nebėra paaiškinimų, o pateikiami tik atsakymai ...  blink.gif
Prieš tai tikrai buvo užduotys su paaiškinimais  rolleyes.gif

Matyt, labai daug pretendentu islaiko testa biggrin.gif Girdejau kad apie 70 proc.
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2013 07 26, 10:49)
Matyt, labai daug pretendentu islaiko testa biggrin.gif Girdejau kad apie 70 proc.


30% pagal jus - mažai?
Nereikia girdėti, jie tą skelbia oficialiai http://www.vtd.lt/index.php?-293015929
Atsakyti
QUOTE(Murinka @ 2013 07 26, 11:46)
Pastebėjau, kad vtd puslapyje įdėtose pavyzdinėse užduotyse nebėra paaiškinimų, o pateikiami tik atsakymai ...  blink.gif
Prieš tai tikrai buvo užduotys su paaiškinimais  rolleyes.gif


Taip, ir prieš tai skelbtuose pavyzdžiuose kažkodėl daugiau užduočių įdėta ir paaiškinimai. g.gif tiesa, kai kurios su klaidomis biggrin.gif kadangi ankstesnę versiją išsisaugojau tai iškart pastebėjau
Atsakyti
QUOTE(Ellein @ 2013 07 26, 11:58)
Taip, ir prieš tai skelbtuose pavyzdžiuose kažkodėl daugiau užduočių įdėta ir paaiškinimai.  g.gif tiesa, kai kurios su klaidomis  biggrin.gif kadangi ankstesnę versiją išsisaugojau tai iškart pastebėjau


O ties kuriais klausimais klaidų radote ankstesnėj versijoj? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Murinka @ 2013 07 26, 13:10)
O ties kuriais klausimais klaidų radote ankstesnėj versijoj?  ax.gif



Prie skilties- - perkodavimas, kurios naujose versijoje net nėra, ir dar kažkur tik nepamenu. Tokios juokingos klaidos kaip < ...> A4 – D2 = 13 – 7 = 4 doh.gif , ir atsakymas teisingas rašo 4 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ellein @ 2013 07 26, 12:44)
Prie skilties- -  perkodavimas, kurios naujose versijoje net nėra, ir dar kažkur tik nepamenu. Tokios juokingos klaidos  kaip   < ...> A4 – D2 = 13 – 7 = 4 doh.gif   , ir atsakymas teisingas rašo 4  doh.gif


Mano turimam varainte jau 6, matyt pataisyta smile.gif tai įdomu tą perkodavimą išėmė tik iš pavyzdinių ar ir iš paties testo ... g.gif

Ir dar klausimas ... ar leidžia skaičiuotuvais naudotis? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murinka: 26 liepos 2013 - 13:03
QUOTE(Ellein @ 2013 07 26, 13:44)
Prie skilties- -  perkodavimas, kurios naujose versijoje net nėra, ir dar kažkur tik nepamenu. Tokios juokingos klaidos  kaip  < ...> A4 – D2 = 13 – 7 = 4 doh.gif  , ir atsakymas teisingas rašo 4  doh.gif

mano išsaugotoj versijoj atsakymas šiam klausimui teisingas smile.gif
Atsakyti
Skaiciuotuvu negalima. Tik rasiklis ir popieriaus lapas
Atsakyti
Gal galėtumėte atsiųsti turimus išsaugotus pavyzdžius su paaiškinimais. Jei tai nėra per daug įžūlus prašymas? Į Vilniaus vietas tikrai nesikėsinu, gyvenu ir gyvensiu šiaurės Lietuvoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėta: 26 liepos 2013 - 13:39
sveikos, buvau ir as siandien laikyti to testo. islaikiau, bet lengva tikrai nepasirode. Realiai per daug i istatymus gilinausi, o del 4 klausimu nelabai verta, aisku laikant testa ir 1 teisingas atsakymas gali istempti iki islaikymo. Klausimai buvo is konstitucijos, valstybes tarnybos istatymo ir dar vieno, bet siuo metu net nebeatgaminu blush2.gif matyt per daug ispudziu 4u.gif
jei laikyciau dabar dar karta daugiau praktikuociausi su 1 dalim, nes su ja realiai tik vakar uzsiemiau..is pradziu su skaiciu sekom nebuvo lengva suprast, bet galiausiai ikirtau. dar pasprendziau testukus esancius ankstesniam puslapy nuorodoj, tai kai galiausiai pavariau high level, tai siandien vieni juokai pasirode tos skaicu sekos. tiesa, nesiruosiau su matricom, ir jos man pasirode sudetingos, arba tiesiog paskutiniams kalusimams jegu pritruko dar labai analizuot.
del vtd puslapy esanciu pavyzdziu, tai bent vakar tikrai maciau, kad paaiskinimu nebera, bet ir dalies klausimu truko, nors prie atsakymu jie buvo nurodyti, labai tvarkingai kazkas priziuri ta puslapi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėta @ 2013 07 26, 14:39)
Gal galėtumėte atsiųsti turimus išsaugotus pavyzdžius su paaiškinimais. Jei tai nėra per daug įžūlus prašymas? Į Vilniaus vietas tikrai nesikėsinu, gyvenu ir gyvensiu šiaurės Lietuvoje.

o kaip galima ideti dokumentą, kad visi galėtų parsisiųsti? smile.gif man tai negaila ..
Atsakyti
QUOTE(sly smile @ 2013 07 26, 14:53)
sveikos, buvau ir as siandien laikyti to testo. islaikiau, bet lengva tikrai nepasirode.


Sveikinam išlaikius! rolleyes.gif Sakykit kiek laiko duoda kiekvienai daliai? ir po kiek klausimų duota kiekvienam užduočių pogrupiui (matricoms, sekoms, figūroms..) ?
Atsakyti