Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(aurute66 @ 2013 05 04, 09:58)
Šiandiena turguje girdejau tokia frazę iš agurkų pardavėjos"agurkų reikia šiltnamyje sodinti tiek kiek šeimos nariu,ir šviežių ir raugintu ir marinuotu turėsit pakankamai".auginu kelis šiltnamyje ir kelias lysves lauke,tai užtenkam ir dar lieka,bet kad keliu daigu užtektu,net juokas paėmė.žmogelis patikejo ir pasigyrė kad perka 4 daigus(matyt keturiu asmenu šeimyna) biggrin.gif

Tada tie daigai turetu buti ultraderlingi bigsmile.gif
Man jau rankos niezti seti agurkelius i lauka. Bet as stipri-pakilnoju pakelius su seklom ir vel ramu. taciau manau, kad po savaitgalio ateinancio jau pradesiu po bisiuka seti g.gif Pradzioje pasesiu kruminius tuos rusiskus, taip duodama tyluji priekaista savo vyrui,kad dar ant lysviu nera atramu padaryta ant ko agurkams butu galima lipti ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2013 05 07, 14:20)
Tada tie daigai turetu buti ultraderlingi  bigsmile.gif


Arba šeima turi nemėgti marinuotų agurkų 4u.gif
Aš šiemet irgi auginsiu du šiltnamyje ir keturis lauke - nebemarinuosiu: nei jie sveika, nei juos valgo maniškiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2013 05 07, 13:43)
nebemarinuosiu: .... nei juos valgo maniškiai  ax.gif


jei pamenat, kiek aš pernai sodinau, tai galiu pasakyt, kad marinuotų mano agurkų iki naujo sezono neužteks unsure.gif
Gausiu vėl dešimt pakelių sėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 05 07, 14:12)
jei pamenat, kiek aš pernai sodinau, tai galiu pasakyt, kad marinuotų mano agurkų iki naujo sezono neužteks  unsure.gif 
Gausiu vėl dešimt pakelių sėt  biggrin.gif


Tai prasau pasidalinti agurku marinavimo receptu 4u.gif Nes man nesigauna geri: arba per rugstus, arba nedaruge...
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 05 07, 14:13)
Tai prasau pasidalinti agurku marinavimo receptu 4u.gif  Nes man nesigauna geri: arba per rugstus, arba nedaruge...


tai čia gal skonio reikalas ax.gif Dabar taip staigiai nepamenu recepto, bet žinau, kad SM radus kadaise buvau 'Marinuoti agurkai pagal Dziunką'.
Ir dar vieną receptą ne iš SM a la bulgariškų agurkėlių naudoju, irgi super. Jei ką, paieškosiu ir įdėsiu, kai agurkų sezonas prasidės. Dabar vistiek nusimes smile.gif
Atsakyti
O kokie pas tave gaunasi? Labai actas jauciasi? Ar svelnus? Imesk i receptu tema kada galesi.. Veliau jau marinuosi, nebus kada cia rasineti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 05 07, 15:12)
jei pamenat, kiek aš pernai sodinau, tai galiu pasakyt, kad marinuotų mano agurkų iki naujo sezono neužteks  unsure.gif 
Gausiu vėl dešimt pakelių sėt  biggrin.gif

Pas mane ir baigesi tas geris blink.gif O lentynos luzo nuo visko. Sakiau siemet daugiau raugsiu agurku. Labai skanus gavosi pernai. Dar labai buvo geras receptas agurku ir svogunu grezineliu. Pastarasis atsiskleide labai apie gruodzio menesi,kai gerai pastovejo stiklaini bigsmile.gif Misraines nelabai valgesi. Isranki mano liaudis.
Atsakyti
Aš kažkur 11 rūšių skirtingų marinatų darius šiemet. Labai daug susivalgė,bet daug ir liko,nes kiek šimtų litrų gavos,net nepasakyčiau blush2.gif biggrin.gif Labai mes juos valgom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 05 07, 14:39)
O kokie pas tave gaunasi? Labai actas jauciasi? Ar svelnus?


acto ten sočiai, pagal abu receptus. Na, skonis kaip seniai bulgariškų agurkėlių buvo (dabar neperku, nežinau, ar dabartinių skonis toks pats). Nėr švelnūs.
Atsakyti
Na, as gal 30 l padariau marinuotu ax.gif Bet jau nebeturim... Darysiu daugiau. Bet receptu kitokiu ieskau.
O rauginti man visi suminkstejo verysad.gif Jauciu netinkamas rusys... Nors mieliau raugintus agurkus mano vaikai valgo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 07 gegužės 2013 - 16:02
man raugintų irgi daug suminkštėjo. Veislės, manau, tinkamos buvo. Tik kažką ne taip dariau, matyt.
Atsakyti
O laikei cia didmiestyje rusy? Ar kaime?
Arbuzai jau susodinti wub.gif 4u.gif
Atsakyti