Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(Asta ir G @ 2013 03 25, 21:55)
Nu Tany Šaunuolė tokį gražuolį užauginai tuoj raškysi derlių  thumbup.gif

jo, kol kas saunole....bet rezgu plana kaip cia ji persodinti.... kad nenumarinciau smile.gif... siandien gavau dideli bliuda, bet palauksiu geresniu deinu persodinimui, nors dar mergele....bet kas ten zino del tos pilnaties...ir siaip baisu judint, dar nebus tiek saknu priaugines, kad graziai issiimtu

QUOTE(saintlina @ 2013 03 26, 13:58)
nea, kvapo dar nėr  biggrin.gif

yra, yra.. aisku tu matau usu neskabai, o as skabau...nuo ju toks kvapas eina thumbup.gif tikro agurko
Atsakyti
neskabau. Tegu kabinasi į atramą.

Aha, aš irgi manau, kad reiktų maniškį persodint, bet bijau judint.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 03 26, 14:15)
neskabau.  Tegu kabinasi į atramą.

Aha, aš irgi manau, kad reiktų maniškį persodint, bet bijau judint.

as dar i toki kieta vazona ji itupdzius doh.gif kad nepaminkisi sonus.... idomu o jei palikt esamam, labai jau ten skuru jam bus? blush2.gif net nepatresi blush2.gif mociute uzdus biggrin.gif o, as tik del agurku pirkau tos pacios serijos kaip pamidoram, tik universalios trasos, galvojau bus agurkam vazonuose.... teks pamirst... darze kur sunaudoti, gelem...
Atsakyti
jei nedidelis indas, tai skurs, būtinai tręšt reiks.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 03 26, 14:28)
jei nedidelis indas, tai skurs, būtinai tręšt reiks.

supratau, vadinasi laukia egzukucija doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 03 26, 13:58)
nea, kvapo dar nėr  biggrin.gif


Yra yra... as net jauciu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 03 26, 15:33)
Yra yra... as net jauciu  lotuliukas.gif


gal stintos namie turi? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 03 26, 15:39)
gal stintos namie turi?  rolleyes.gif


Ne... schmoll.gif Fui... niekada jos nemegau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2013 03 25, 15:45)
Siandien mano Askeriukui lygiai menuo  thumbup.gif 
Su gimtadieniu!!!!  biggrin.gif

ops suklydau, nuo isdygimo lygiai menuo  blush2.gif

Nieko sau bigsmile.gif Mano jau senokai, kai uzaugino 3 tikrus lapus, ketvirtas niekaip neprasiskleidzia, taip ir sustojo. Kasdien vis patikrinu, ne krust.Kas su juo ne taip?
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2013 03 26, 16:02)
Nieko sau  bigsmile.gif Mano jau senokai, kai uzaugino 3 tikrus lapus, ketvirtas niekaip neprasiskleidzia, taip ir sustojo. Kasdien vis patikrinu, ne krust.Kas su juo ne taip?

salta? gal uzmirsai palieti? Agurkai reikia dregmes ir silumos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 26 kovo 2013 - 16:08
QUOTE(tany @ 2013 03 26, 16:08)
salta? gal uzmirsai palieti? Agurkai reikia dregmes ir silumos...

Nezinau, ar jam salta, mes su trumpom rankovem vaikstom, +20 tai tikrai bus,diena daugiau, saule prikaitina. Laikau ne ant palanges, bet ant kedes salia, kazkiek spinduliuku gauna ir jis,.Zeme dregna, ka tik paziurejau, bet lieju tikrai ne kas antra diena, paskutini karta penktadieni gal paliejau, mazai? Siaip lapai grazus, zali, be demiu, tik sustojo augti, nors tu jam ka. As praeita sav. ji persodinau, bet negi gali tiek ilgai stabdyti? g.gif Labai atsargiai persodinau, zemiu nebepyliau iki pazastu, isodinau tokiam gyly, kaip ir pries tai augo. Net paciai keista, kad jis nesikeicia ne kiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zikas1970: 26 kovo 2013 - 16:27
mano ankstyvi agurkai tik išdygę, gal trys dienos, dar net tikrų lapelių nėr, bet per tabletes į šonus baltos šaknytės lenda, kaip ežiukai atrodo, tai turbūt jau laikas į didesnį indelį kišt?
Atsakyti