Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(zikas1970 @ 2013 03 26, 16:27)
Nezinau, ar jam salta, mes su trumpom rankovem vaikstom, +20 tai tikrai bus,diena  daugiau, saule prikaitina. Laikau ne ant palanges, bet ant kedes salia, kazkiek spinduliuku gauna ir jis,.Zeme dregna, ka tik paziurejau, bet lieju tikrai ne kas antra diena, paskutini karta penktadieni gal paliejau, mazai? Siaip lapai grazus, zali, be demiu, tik sustojo augti, nors tu jam ka. As praeita sav. ji persodinau, bet negi gali tiek ilgai stabdyti?  g.gif Labai atsargiai persodinau, zemiu nebepyliau iki pazastu, isodinau tokiam gyly, kaip ir pries tai augo. Net paciai keista, kad jis nesikeicia ne kiek.

o tai ir sustojo po persodinimo? siaip viskas gali but... sako agurkai nemiegsta persodinimo... mano jau irgi naujam vazone...liko tik melstis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2013 03 26, 16:38)
o tai ir sustojo po persodinimo?  siaip viskas gali but... sako agurkai nemiegsta persodinimo... mano jau irgi naujam vazone...liko tik melstis smile.gif

NU jo, po persodinimo ir sustojo. Koki persodinau, toks ir liko. Stebesiu,kiek jis ilgai adaptuosis, jau ilgokai stabdi ijunges, na gal pagaus pagreiti biggrin.gif
Pamenu, kai rodei pries tai savo agurkiuka, mano irgi toks pat buvo, dabar ziuriu pas tave ohoho koks, o mano taip ir liko, kaip pas tave priespaskutinej nuotraukoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2013 03 26, 17:16)
NU jo, po persodinimo  ir sustojo. Koki persodinau, toks ir liko. Stebesiu,kiek jis ilgai adaptuosis, jau ilgokai stabdi ijunges, na gal pagaus pagreiti  biggrin.gif
Pamenu, kai rodei pries tai savo agurkiuka, mano irgi toks pat buvo, dabar ziuriu pas tave ohoho koks, o mano taip ir liko, kaip pas tave priespaskutinej nuotraukoj  smile.gif

matyt rimtia persodinimas nepatiko.... ziuresim kaip mano reaguos... nu bet nebuvo kur detis.... ties asaknu turejo ohoho...perkelsiu foto is telefono idesiu
[attachmentid=227616]
neryski foto gavosi, bet esme matosi.... nebuvo laiko kada ten fotkint labai smile.gif...
kazkas sako saknis gylin neauga, pas mano i visus puses priaugo ir cia per kokia 1.5-2sav doh.gif nebepamenu kaa cia persoinejau as ji, bet tikria neseniai blush2.gif

jau pradedu abejuot ar to bliudo jam uzteks, jei taip ir toliau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 26 kovo 2013 - 17:23
QUOTE(zikas1970 @ 2013 03 26, 16:27)
As praeita sav. ji persodinau, bet negi gali tiek ilgai stabdyti?  g.gif Labai atsargiai persodinau, zemiu nebepyliau iki pazastu, isodinau tokiam gyly, kaip ir pries tai augo. Net paciai keista, kad jis nesikeicia ne kiek.

Paprastai į per didelę tarą persodinus, antžeminė dalis sustoja vystytis, nes tuo metu visos jėgos būna skirtos augintis šaknis. Laikinai čia viskas mirksiukas.gif

QUOTE(Paladė @ 2013 03 26, 16:27)
mano ankstyvi agurkai tik išdygę, gal trys dienos, dar net tikrų lapelių nėr, bet per tabletes į šonus baltos šaknytės lenda, kaip ežiukai atrodo, tai turbūt jau laikas į didesnį indelį kišt?

Jei jau pralindę, tuomet taip, laikas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tany @ 2013 03 26, 17:18)
kazkas sako saknis gylin neauga, pas mano i visus puses priaugo ir cia per kokia 1.5-2sav  doh.gif

Pomidorai iki 1,5metro į gylį gali nuvažiuot, agurkai ~15-20cm paviršiumi driekiasi. Ir žiūrint į nuotrauką, tai kartais nebuvo giliau persodinta?
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 03 26, 17:26)
Paprastai į per didelę tarą persodinus, antžeminė dalis sustoja vystytis, nes tuo metu visos jėgos būna skirtos augintis šaknis. Laikinai čia viskas  mirksiukas.gif
Jei jau pralindę, tuomet taip, laikas  mirksiukas.gif
Papildyta:

Pomidorai iki 1,5metro į gylį gali nuvažiuot, agurkai ~15-20cm paviršiumi driekiasi. Ir žiūrint į nuotrauką, tai kartais nebuvo giliau persodinta?

nu ne...
cia kita puse, matosi krasciukas palengto skilciapalio
[attachmentid=227617]
Atsakyti
Labukas,

ar kas esate auginę tokių idomybių agurkų kaip minimi šiame straipsnyje http://www.15min.lt/...sles-570-318053

na citrininiai, afrikietiški ar angurijos?

idomu pasidarė gal vertėtu pamėginti...
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2013 03 26, 17:18)
matyt rimtia persodinimas nepatiko.... ziuresim kaip mano reaguos... nu bet nebuvo kur detis.... ties asaknu turejo ohoho...perkelsiu foto is telefono idesiu

kazkas sako saknis gylin neauga, pas mano i visus puses priaugo ir cia per kokia 1.5-2sav  doh.gif nebepamenu kaa cia persoinejau as ji, bet tikria neseniai blush2.gif

jau pradedu abejuot ar to bliudo jam uzteks, jei taip ir toliau  biggrin.gif


oho, kiek saknu bigsmile.gif
Ta pati norejau pasakyti, ziurint i nuotrauka, tikrai saknys ir i apacia priaugusios
nezinau, ar mano bliudas nebus per mazas, 33 cm. plocio g.gif Nejau reiks dar i didesni sodinti...
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 03 26, 17:26)
Paprastai į per didelę tarą persodinus, antžeminė dalis sustoja vystytis, nes tuo metu visos jėgos būna skirtos augintis šaknis. Laikinai čia viskas  mirksiukas.gif


Tai tikriausia jam taip ir bus, reikia islaukti,...
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2013 03 26, 18:59)
oho, kiek saknu  bigsmile.gif
Ta pati norejau pasakyti, ziurint i nuotrauka, tikrai saknys ir i apacia priaugusios
nezinau, ar mano bliudas nebus per mazas, 33 cm. plocio  g.gif Nejau reiks dar i didesni sodinti...

Tai tikriausia jam taip ir bus, reikia islaukti,...

mano dabartinis irgi 33cm diametru, 7.5l toks
Atsakyti
Turėjau šiandien tokį pokalbį su mama, sakau kitos moterys nuskabo ūsus agurkų turėjau galvoje Tany, o mama man sako tu mane pati mokinai, kad juos nuskabyti reikia, nes vienas ūsas atima tiek maisto ir jėgų, kaip vienas agurkas, o dabar tau naujiena g.gif . (Aš prieš daug metų studijavau truputį apie tai, mama kaip sodino visada tai jei ir liko kaip pamoka, o aš kaip tik pradedanti daržininkė tai mano pačios žodžiai man naujiena biggrin.gif ). Pasirodo dar ir sklerozę turiu, ko iki šiol nežinojau. Nuskabiau ūsus ir aš, ir pažastis su mažais agurkiukais išskyniau blush2.gif . Palikau tik gražius agurkiukus. Tikiuosi bus viskas ok biggrin.gif jis juk eksperimentinis rolleyes.gif Persodinau Morengue į nuolatinę vietą tikiuosi bus ir jam gerai jis gležnesnis, Asker kol kas šaunuolis thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asta ir G: 27 kovo 2013 - 13:24
QUOTE(tany @ 2013 03 26, 19:13)
mano dabartinis irgi 33cm diametru, 7.5l  toks


Tavo grazesnis biggrin.gif , pas mane paprastas bliudas.Idomu, ar nebereikes dar didesnio vazono, ar cvia jau paskutine vieta agurkui?



QUOTE(Asta ir G @ 2013 03 27, 13:20)
Turėjau šiandien tokį pokalbį su mama, sakau kitos moterys nuskabo ūsus agurkų turėjau galvoje Tany, o mama man sako tu mane pati mokinai, kad juos nuskabyti reikia, nes vienas ūsas atima tiek maisto ir jėgų, kaip vienas agurkas,  o dabar tau naujiena  g.gif . (Aš prieš daug metų studijavau truputį apie tai, mama kaip sodino visada tai jei ir liko kaip pamoka, o aš kaip tik pradedanti daržininkė tai mano pačios žodžiai man naujiena  biggrin.gif ). Pasirodo dar ir sklerozę turiu, ko iki šiol nežinojau. Nuskabiau ūsus ir aš, ir pažastis su mažais agurkiukais išskyniau  blush2.gif . Palikau tik gražius agurkiukus. Tikiuosi bus viskas ok  biggrin.gif jis juk eksperimentinis  rolleyes.gif Persodinau Morengue į nuolatinę vietą tikiuosi bus ir jam gerai jis gležnesnis, Asker kol kas šaunuolis  thumbup.gif .

As irgi nuskabiau usus, taip pat esu girdejus, kad atima jegu jie mano agurkiukui.Pazastis tik pirmas dvi nuskyniau, toliau jau paliksiu taip kaip yra.
Atsakyti
QUOTE(Asta ir G @ 2013 03 27, 13:20)
Turėjau šiandien tokį pokalbį su mama, sakau kitos moterys nuskabo ūsus agurkų turėjau galvoje Tany, o mama man sako tu mane pati mokinai, kad juos nuskabyti reikia, nes vienas ūsas atima tiek maisto ir jėgų, kaip vienas agurkas,  o dabar tau naujiena  g.gif . (Aš prieš daug metų studijavau truputį apie tai, mama kaip sodino visada tai jei ir liko kaip pamoka, o aš kaip tik pradedanti daržininkė tai mano pačios žodžiai man naujiena  biggrin.gif ). Pasirodo dar ir sklerozę turiu, ko iki šiol nežinojau. Nuskabiau ūsus ir aš, ir pažastis su mažais agurkiukais išskyniau  blush2.gif . Palikau tik gražius agurkiukus. Tikiuosi bus viskas ok  biggrin.gif jis juk eksperimentinis  rolleyes.gif Persodinau Morengue į nuolatinę vietą tikiuosi bus ir jam gerai jis gležnesnis, Asker kol kas šaunuolis  thumbup.gif .

nu tom anktyvom agurkam, nusprendem agurku nesalinti, nes gi tikslas kuo anksciau gaut agurka, o ne didesni derliu... o pazastis ir usus skabau negailedama.... (siltnamyje, tai apacioje is 4 pazasciu viska salinu )

tiesa po vakar pesodinimo, lyg ir gyvas, ir vienas agurkiukas jau beveik zydi, jau geltona gelyte, tik neissiskleidus dar thumbup.gif keista, kad ne pirmas, o 3 agurkas nuo apacios g.gif


del indo...jau nebepersoinesiu....jei reikes patresiu geriau...tom smirdanciom trasom smile.gif....gal pataikysiu, kai mociutes namuose nebus...bet dabar naujoj zemej, tia 3 sav ramu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 03 26, 15:03)
įsivaizduoju, kaip įspūdingai turėtų atrodyt eilė tokių susodintų ir jau derančių  wub.gif

Taigi,tokius ant žemės paleist voliotis kažkaip nei šis nei tas schmoll.gif Kada kažin anksčiausiai tuos atraminius kukurūzus galima pasisėt?
Pasėjau ir aš vieną agurką ax.gif Bus ten iki nusibaigimo,nes į šiltnamį nepersodinsiu.Pernai penkis turėjau,tai gadino man nervus prie pomidorų besikabinėdami,kol galiausiai neišroviau...Auginsiu agurką miegamajame hihihi.gif
Atsakyti