Įkraunama...
Įkraunama...

Staigmena

Smagu, kaip norai issipildo. Ir tokiomis aplinkybemis. Grazu. Sekmes jums
Atsakyti
smile.gif sekmes
Atsakyti
O gali pagalvoti, kad taip tik filmuose buna 4u.gif super
Atsakyti
Nerealiai!! thumbup.gif Sekmes Jums mirksiukas.gif
Atsakyti
[FONT=Arial]
sveikutes visos esamos ir busimos mamytes...
skaitau jusu pasakojimus,ir vis prisimenu savasias suzadetuves,nors jau prabego daugiau kaip dveji metukai smile.gif...kaip buvo nerealu.. rolleyes.gif ilga ta mano istorija, nenoriu visos pasakot...butu laaaabai ilga smile.gif bet nors trumpai...pazistami mes ilgai (kai man buvo 16m susipazinom), is ju draugavom beveik 5 metelius. padraugavom tuos 5 metukus, issiskyrem, prabego 4 metai, ir...taip atsitiko. mirksiukas.gif ..susitaikem...po 4 menesiu jis man padare tokia staigmena..kad ohohoh thumbup.gif zodziu, vakara pries ta laiminga dienele, buvo mano gimtadienis...sulaukiau netiketu sveciu,liepe iseiti i lauka,kieme pamaciau toooki limuzina thumbup.gif .ir su didziule puokste geliu,vos i glebi tilpo doh.gif ..visa vakara buvau kaip karaliene...net kojos linko kai vaiksciojau blush2.gif ...o kita diena buvo suplanuotas vakarelis kaimo turizmo sodyboje. visas vakarelis toks nerealus buvo:draugai, dovanos, zaidimai, sokiai prie lauzo ant ezero kranto... ir man,kaip jubiliatei, pries vidurnakti vyru striptizas lauke, blush2.gif is zvakiu padarytas takelis link supyniu... nuo galvos iki koju buvau apipilta sampanu...o tada... brangusis pasiemes taure sampano, pasveikino mane su gimtadieniu, ir priklaupes ant keliu istiese dezute su ziedeliu,kad as kaip stovejau,taip ir sustingau...stovejau kokia minute...visi saukia, klausia,ko tyliu... tik nusivalius sampano asaras nuo veido ir lasus nuo ranku, pasakiau "TAIP"... nemoku papasakot,kaip jauciausi, bet isties nesuvokiau,kad viskas realu,kad tai vyksta su manim... rolleyes.gif vat tokia ta mano istorija... banali ta mano istorija, bet tos dienos niekada nepamirsiu.... wub.gif
o dabar jau dveji meteliai kaip graziai gyvenam,ir auginam 10 men stebukleli...
bigsmile.gif

P.S. ups,atleiskit jau man, kad tiek daug prirasiau blush2.gif
Atsakyti