Įkraunama...
Įkraunama...

Staigmena

QUOTE(segma @ 2006 12 27, 12:40)
Sveikutės mamytės ir ne mamytės, džiugu skaityti jūsų istorijas, ašaros rieda žandais, kai skaitau. Noriu ir aš pasidžiaugti  smile.gif  Kartu gyvename jau 4 metukai, buvo visko ir pykčio ir juoko, išsiskyrimų ir susitaikymų . . . Dėl mūsų santykių labiau stengiausi aš nei jis. Gal todėl, kad 5 metai skirtumas tarp mūsų. Tačiau dabar mano draugas skiria man labai daug dėmesio, stengiasi būti dėmesingas ir sakė, kad ruošia man staigmeną. Neturiu aš tos nuojautos, kuria galima nuspėti kas bus,  bet būtent dabar manau, kad jis man pasipirš. Apie tai pradėjau svajoti jau po 1 metų mūsų bendro gyvenimo. O dabar ir pati nesuvokiu ar to noriu. Tačiau ir labai džiaugiuosi, kad pagaliau jis to nori. Jausmas neapsakomas, žiūriu į jį ir nepažįstu žmogaus, kaip gali šitaip viskas apsiversti. Tikiuosi taip ir bus kaip galvoju  wub.gif tai turi įvykti rytoj, laukiu nesulaukiu  ax.gif
PS: sėkmės jums visoms, o kulminaciją parašysiu ryt . . . arba poryt  blush2.gif

na butinai papasakok kaip tau sekesi!!! mirksiukas.gif
labai bus idomu isgirsti! 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif maniskis tai dar tik ruosiasi pasipirst tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai turėjo įvykti būtent šiuo metu 19.00 h. Bet . . . vakar vakare pasijutau blogai, apsinuodijau, sukilo temperatūra, kankinuosi iki šiol. Kadangi mano meilė buvo užsiminęs, kad turėsiu būti su maudymosi kostiumėliu, tai staigmeną teko atidėti. Jei nepavyks jos įgyvendinti iki sausio 2 dienos, tada tai bus tik po pusės metų, nes jis grįžęs tik atostogoms. Jausmas neapsakomas, jei tai nebūtų susiję su maudymosi kostiumėliu - sukaupčiau paskutines jėgas unsure.gif bet bijau, kad iki naujukų nepasveiksiu ir lovoje pragulėsiu kur kas ilgiau. Liūdna be proto. Apie staigmeną sužinojau prieš porą mėnesiu ir skaičiavau dienas kada tai įvyks ir še tau kad nori, taip jau turėjo atsitikti. Na bet jei jau lemta, tai manau vistiek atsitiks . . . anksčiau ar vėliau smile.gif belieka tik laukti. Kai tik sužinosiu viską jums papasakosiu ax.gif sėkmės
Atsakyti
va tai tau...
verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
PELE, nerelu!
SEGMA,viso tau ko geriausio ir greitu svajoniu issipildymo!
na o dabar mano istorija...
Kaledos... kaip tycia (o gal is tiesu tycia bigsmile.gif )prisikvieteme daug sveciu, giminiu ir artimuju... kadangi gyvename svetur, tai net ir mano brolis bei mylimiausia teta atskrido, ir teveliai is uz 400km atvaziavo, taciau tai atrode normalu, nes visada buvom labai svetingi ir pas mus nuolatos buriuodavosi zmones. na ir ruosemes graziai Kaledu sventei!tik visiems susirinkus pastebejau, jog mano mylimasis kazkox nekalbus, isitempes ir besiblaskantis. pasirode keistoka, kadangi jis visada itin iskalbingas ir gyvybingas, kompanijos dvasia ir kvepejas, tad nustebau, jog jis tarsi ne savame kailyje, bet kazkaip numojau ranka. tada pastebejau, jog jis dingo kuriam laikui. eme darytis neramu... po keletos minuciu pamaciau, jog musu draugas ateina nesinas video kamera ir paprase visus truputeli suklusti. tada atejo mano mylimasis laikydamas rankose rasteli. tai pasirode dar keisciau, nes jau ko ko, bet zodziu jam niekada nepritruksta. ir taip jis priejo prie manes, priklaupe ir eme sakyti, koks nuostabus gyvenimas, kai jame as atsiradau ir t.t.suklusau ir nepatikejau, ka girdziu. mes buvome kartu tada tik puse metu, bet jau nuo pat pirmos susitikimo akimirkos jauciau, jog tai mano zmogus... ir iki siol nei karto tuo nesuabejojau....o va tada jis klupejo pries mane, jo balsas virpejo, o rankeles drebejo tarsi drebules lapai plevenami vejo... ir netiketai isgirdau as tuos lemtinguosius zodziu:"ar tekesi uz manes"verkiau, sypsojaus ir tylejau. visi prase atsakyt, o as irgi tiesiog pasakiau:"tai aisku!!!"
gera myleti ir buti mylimai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnyte...: 06 sausio 2007 - 02:21
QUOTE(Agnyte... @ 2007 01 06, 02:21)
na o dabar mano istorija...
Kaledos... kaip tycia (o gal is tiesu tycia bigsmile.gif )prisikvieteme daug sveciu, giminiu ir artimuju... kadangi gyvename svetur, tai net ir mano brolis bei mylimiausia teta atskrido, ir teveliai is uz 400km atvaziavo, taciau tai atrode normalu, nes visada buvom labai svetingi ir pas mus nuolatos buriuodavosi zmones. na ir ruosemes graziai Kaledu sventei!tik visiems susirinkus pastebejau, jog mano mylimasis kazkox nekalbus, isitempes ir besiblaskantis. pasirode keistoka, kadangi jis visada itin iskalbingas ir gyvybingas, kompanijos dvasia ir kvepejas, tad nustebau, jog jis tarsi ne savame kailyje, bet kazkaip numojau ranka. tada pastebejau, jog jis dingo kuriam laikui. eme darytis neramu... po keletos minuciu pamaciau, jog musu draugas ateina nesinas video kamera ir paprase visus truputeli suklusti. tada atejo mano mylimasis laikydamas rankose rasteli. tai pasirode dar keisciau, nes jau ko ko, bet zodziu jam niekada nepritruksta. ir taip jis priejo prie manes, priklaupe ir eme sakyti, koks nuostabus gyvenimas, kai jame as atsiradau ir t.t.suklusau ir nepatikejau, ka girdziu. mes buvome kartu tada tik puse metu, bet jau nuo pat pirmos susitikimo akimirkos jauciau, jog tai mano zmogus... ir iki siol nei karto tuo nesuabejojau....o va tada  jis klupejo pries mane, jo balsas virpejo, o rankeles drebejo tarsi drebules lapai plevenami vejo... ir netiketai isgirdau as tuos lemtinguosius zodziu:"ar tekesi uz manes"verkiau, sypsojaus ir tylejau. visi prase atsakyt, o as irgi tiesiog pasakiau:"tai aisku!!!"
gera myleti ir buti mylimai...

dieve, kaip miela...
wub.gif wub.gif wub.gif
nuostabi istorija!
Atsakyti
negaliu patiketi bigsmile.gif , kokiu romantisku vyru dar yra thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai romantiska istorija wub.gif Susigraudinau net cry.gif As ir laukiu tos dienos
Atsakyti
geras bigsmile.gif prie visų pasipiršo bigsmile.gif , nieko sau drąsus blush2.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif wub.gif
nesigraudinkit, kiekviena sutixit savaji, o jei sutikote ta tikraji savo zmogu, tai ir tokia akimirka tikrai ateis! wub.gif o tada buna itin gera...ir ne tik ta vakara, bet visados... wub.gif
Atsakyti
Ačiū, apsižliumbiau Agnytės istoriją beskaitydama thumb_yello.gif jėga
Atsakyti
QUOTE(segma @ 2007 01 17, 00:22)
Ačiū, apsižliumbiau Agnytės istoriją beskaitydama thumb_yello.gif  jėga

ei, cia nereikia graudintis, o tik tiketi tikraja meile ir jai pasiduoti blush2.gif o ji vis tiek kazkada ateis! ir butent tada, kai jai bus laikas mirksiukas.gif
Atsakyti