Įkraunama...
Įkraunama...

Staigmena

MB pries 2 metus man pasipirso Palangoje ant tilto, buvo nerealu tongue.gif
O siemet as jam padovanosiu 3D filmuka su musu leliuko vaizdu ir taip pat pasakysiu ka turesim - mergyte ar berniuka mirksiukas.gif . Manau tai bus pasakinska dovana ne tik jam, bet ir man 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo besilaukianti.mamyte: 19 sausio 2007 - 14:49
Man taip pat fantastiskai pasipirso,.ir jau 7 menesiai kaip vede ax.gif jau pries keleta savaiciu,na iki pasipirsimo sake jog rugpjucio 21 diena turiu buti laisva ir nieko neplanuoti.Na pamaniau gal kazka sugalvojo romantisko,.bet apie pasipirsima negalvojau,.ir liepe pasiimti kepure,.ir kad buciau su kelnemis,.niu jau cia dabar galvoju blink.gif niu jau kad kepures tai tikrai nesidesiu,man ji visai netinka,kaip as atrodysiu pagalvojau,.o jis primygtinai prase,..na nusileidau,.na tai atejo ta diena,.na ir ka manot,..atveda mane i ta vieta kur viska buvo suorganizaves,.pries akis matau oro baliona,..sakes pagalvojau negi cia mes skrisim,..o neeeee sakau,...jis taiippppp,brangioji skrisim. Ir kaip pakilom iki 50 m auksti,.mano brangusis iseme dezute,.atidare ir matau kad ziedelis,.ir graziai paklause ar noriu buti jo zmona. Ta kart nezinau kas atsitiko,.bet labai pradejo pykint ax.gif blush2.gif matyt issigandau to klausimo,.dar visos emocijos skrendant,..dar pajuokaudamas pilotas sako arba sutinki arba krisi zemyn tongue.gif aisku as sutikau,..kai nusileidom,.buvom pakrikstinti,.gavom diplomus uz pirma skridi,.sampanu pavaisino,.daug nuotrauku,..vienu zodziu,.buvo thumbup.gif
as atsiprasau per daug prirasiau,..
Papildyta:
Tiesa kepure buvo tam kad nenusvilciau plauku,.. rolleyes.gif
Atsakyti
Liettuvaitte, vajetau kokia smagi istorija!!!!!!!!! Tikrai nuostabus prisiminimai thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif blyn kaip grazu 4u.gif as irgi noriu,kad man taip pasipirstu...bet jau istekejus doh.gif
Atsakyti
Aciu kad paskaitet mano pasakojima,.tikrai ir as pati netikejau kad mano vyras,tada dar busimas vyras galetu taip sugalvot,.tuo labiau kad kainuoja tai nemazai pinigeliu,o tuo metu jis ka tik buvo baiges mokslus,ir isidarbino,ir kaip dabar pasake kad jis visa atlyginima skyre suzadetuvems,ziedelio nupirkimui,oro baliona uzsake.Jis tikras saunuolis thumbup.gif
Atsakyti
Liettuvaitte, puiki istorija!
Segma, kur tavo istorijos tesinys?!?! vis laukiu nesulaukiu...paskaitau karts nuo karto, o kaip ner taip ner... tikiuos sulauxim... wub.gif
Atsakyti
Tikrai Segma,.taip ir nesulaukiam is taves jokiu ziniu,..smalsu blush2.gif juk
Atsakyti
Agnyte, Lietuvaite ir visos kitos 4u.gif , sveikos ax.gif Man net gėda, kad taip ilgai tempiau, bet pagaliau prisiruošiau biggrin.gif
Pasikvietė jis mane pas save pailsėti į Airiją 3 savaitėm smile.gif . Aš nieko jau nebeįtarinėdama važiavau netekusi vilties apie pasipiršimą, vedybas, bendrą gyvenimą ir t.t. ax.gif Tačiau doh.gif TAI ĮVYKO thumbup.gif
Bet viskas nuo pradžių . . .
Ir užsimaniau vieną dieną (kovo 3) aš eiti išsimaudyti į dušą, o jis man pasiūlė pagulėti vonioje. Taigi sutikau, o dar paklausė ar su putom, tai irgi sutikau biggrin.gif Pagulėjau, nusiprausiau, nutrynė man nugarą, jau kaip galėtų eiti laukan, bet jis vis sėdi, žiūri į mane ir taip keistai šypsosi. Sakau eik - aš toliau pati . . . bet jis, tai išeina, tai vėl ateina, tai išeina, tai vėl ateina (ir vis keistai šypsosi). O aš kaip nesuprantu taip nesuprantu kame reikalas. Tačiau kai išleidau vonioje vandenį . . . supratau kam buvo skirta "vonia", putos, tas paslaugumas ir šypsena . . . Vonios dugne išvydau auksinį žiedelį su akutėm ax.gif , o prieš mane stovėjo JIS ir toliau šypsojosi . . .
Stoviu aš visa šlapia, susuktais į kuodą plaukais, o jis kažką kalba, tik aš jau nebegirdžiu apie ką, tik paskui paklausiau - tai ko tu nori biggrin.gif ? Nes pati realiai tuo momentu nieko nesuvokiau biggrin.gif Kai paklausė, ar būsiu jo žmona, dar spėjau pašmaikštauti - sakiau, kad duotų dvi minutes apsispręsti lotuliukas.gif , bet mano atsakymas būtų buvęs toks pat teigiamas, jei jis būtų to paklausęs ir prieš ketverius metus wub.gif
Tai tokia ta mano istorija blush2.gif , džiugu, kad nors ir po ilgo laiko, bet žmogus susivokia . . . Dabar belieka laukti leliuko ax.gif Esu laiminga, sėkmės ir jums smile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gretadan @ 2006 05 26, 14:28)
tada man gyvenimas pro akis prabėgo ir jis ištarė:"ar tekėsi už manęs",o aš nebežinojau ka ir atskyti ir nepagalvojusi pasakiau "tu durnas" blush2.gif bet aš taip net nenorėjau pasakyti ..

wub.gif lotuliukas.gif iš to susijaudinimo viską galima paskayti..

Sėkmės jums 4u.gif ir kuo greičiau turėti lelių wub.gif
Atsakyti
kaip miela wub.gif
Atsakyti
laimes.dziaugsmo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti