Įkraunama...
Įkraunama...

Amarilių- meilenių palata

Mano grazioji amarilio mamyte, gal kas gali pagelbeti su jos rusimi? smile.gif
user posted image
Papildyta:
Turiu dar 3 laisvus vaikucius, mielai keisciaus i kita meileniu rusi, tik noretusi suzinoti savosios rusi pirmiau smile.gif
Atsakyti
Turiu Novella , Benfika ir Nymfa vaikus(2-3cm skersmuo). Gal kas nors norėtų priglausti?
Atsakyti
Mielai priglausciau smile.gif dar tokiu grozybiu neturejus
Atsakyti
Sveikos , meginos, kiek pas jus visokio grožio, pas mane dabar ir vėl daug naujų amarilių parkeliavo.Laukiu žiedų.Stovo ir man reikia, nes kaip prasideda žydėjimai tai visada suku galvą ,kur tuos grožius sustatyti,kad visi būtų matomi.O jau ir šeimyna erzaliuojasi,kad mama vėl kokių tai gėlių parsitempė namo, nes jau vietos laisvos nerasta.
Papildyta:
Lutpėde, garbane, superiniai jūsų tamsuoliuokai.Aš laukiu ,kada mano Benfica teiksis leisti žiedyną, nes prieš kelias dienas parkeliavo iš lenkų.Man amariliai visi gražūs, bet tamsiukams teikiu pirmenybę.
Atsakyti
QUOTE(MamaDanute @ 2013 04 20, 10:28)
Lutpėde, garbane, superiniai jūsų tamsuoliuokai.Aš laukiu ,kada mano Benfica teiksis leisti žiedyną, nes prieš kelias dienas parkeliavo iš lenkų.Man amariliai visi gražūs, bet tamsiukams teikiu pirmenybę.


Ačiū ačiū. blush2.gif
Atsakyti
Na ir ko susinepatoginai, tikrai gražūs žiedai.O be to jau ir į pabaigą amarilių žydėjimas eina.Galvoju,kažin, jei per vasarą visus susodinčiau į lauką ,išskyrus tuos , neseniai atkeliavusius iš lenkų mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamaDanute: 21 balandžio 2013 - 08:04
QUOTE(MamaDanute @ 2013 04 21, 08:01)
Galvoju,kažin, jei per vasarą visus susodinčiau į lauką ,išskyrus tuos , neseniai atkeliavusius iš lenkų mastau.gif

Jie lauke stipriai paauga, bet vėl ligos pareina, tai ar apsimoka g.gif . Niekada nesodinau. Bet kartais tokių minčių turiu, kad nebent kokį stogą platesnį padarius, kad neužlytų, nebent tada... O jei iš plėvelės stogą, bet taip plačiai, kad ir iš šono lietus neužtėkštų, o šonus atvirus g.gif . Bet nieks man stogo nedarys, tai ir problemos nebus irnesakyk.gif
Papildyta:
QUOTE(indre-g. @ 2013 04 18, 09:34)
Mano grazioji amarilio mamyte, gal kas gali pagelbeti su jos rusimi? smile.gif
user posted image


Man panašu į paprastą kaimietuką, bet gal aš klystu g.gif
Atsakyti
Ką tik prasiskleidė 'Mary Lou' user posted image kai išsiskleis pilnai parodysiu. Nu ot loterija.
Atsakyti
QUOTE(GIZZI5 @ 2013 04 21, 11:24)
Ką tik prasiskleidė 'Mary Lou' user posted image kai išsiskleis pilnai parodysiu. Nu ot loterija.

Nu nu unsure.gif
Lauksiu vaizdelio ax.gif ...
Atsakyti
QUOTE(GIZZI5 @ 2013 04 21, 11:24)
Ką tik prasiskleidė 'Mary Lou' user posted image kai išsiskleis pilnai parodysiu. Nu ot loterija.

Nu i ko dabar graudu pasidarė? console.gif
Laukiu ir aš foto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaDanute @ 2013 04 21, 08:01)
Galvoju,kažin, jei per vasarą visus susodinčiau į lauką ,išskyrus tuos , neseniai atkeliavusius iš lenkų mastau.gif

Tai ir liks tik iš Lenkų atkeliavę doh.gif Meileniai neskirti lauke auginti- patikėk drinks_cheers.gif Nebent nori svogūnų su kirminais, su puviniais ir šiaip kitom nesąmonėm blush2.gif

Gizzi, kas su Mery Lou blink.gif Randandonas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2013 04 21, 23:43)
Gizzi, kas su Mery Lou blink.gif Randandonas blink.gif

Jau ašaras nusišluosčiau irnesakyk.gif patikt pradeda rolleyes.gif yra randono, ir nemažai.
Atsakyti