Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVII Tema)

QUOTE(sena pažįstama @ 2013 04 30, 14:43)
Pamenu, kad ten ruosesi tas mergas vokieciai pakarti. g.gif

Ot tai pomietis pas mane doh.gif Neatsimenu visai..Jaučiu,kad reiks visą paskutinę seriją žiūrėt tongue.gif
Atsakyti
Mano mylimą vokietuką pašovė 1942 pabaigoj, bet tikiuos kad jis liko gyvas. Labai jau jis man patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2013 04 30, 14:10)
Ačiū už 1943  4u.gif
tik ar aš kažką praleidau, ar taip turi būti - 1942 paskutinė serija baigėsi, kai vokietis pašovė tą rusą (pamiršau visus vardus), o naujas sezonas kažkaip ne į temą prasidėjo  g.gif

O baigėsi tai taip: tas mergas ruošėsi pakarti, bet Griška tuo metu susprogdino geležinkelį. Tada mergos, Griška, Mucha ir pašautas vokietis su tanku bando pabėgti, bet juos vejasi vokiečiai. Miške biški praoperuoja tą vokietį ir visi nusprendžia, kad vokiečio ir jų keliai turi išsiskirti. O gale kažkaip Griška pasimaišo prie upės skardžio tam vokiečiui. Jis pašauna Grišką, sakydamas, kad kitaip elgtis negaliu, nes jau artinosi jo ,,draugeliai vokiečiai", bet šaunu į tave taip, kad tu išgyventum....Vsio, gal kas žiūrėjo ir atsimins mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2013 04 30, 15:19)
O baigėsi tai taip: tas mergas ruošėsi pakarti, bet Griška tuo metu susprogdino geležinkelį. Tada mergos, Griška, Mucha ir pašautas vokietis su tanku bando pabėgti, bet juos vejasi vokiečiai. Miške biški praoperuoja tą vokietį ir visi nusprendžia, kad vokiečio ir jų keliai turi išsiskirti. O gale kažkaip Griška pasimaišo prie upės skardžio tam vokiečiui. Jis pašauna Grišką, sakydamas, kad kitaip elgtis negaliu, nes jau artinosi jo ,,draugeliai vokiečiai", bet šaunu į tave taip, kad tu išgyventum....Vsio, gal kas žiūrėjo ir atsimins  mirksiukas.gif

thumbup.gif Psio,jau atsimenu.Ačiū,ErikaN,sutaupei man vienos serijos laiką thumbup.gif
Atsakyti
Daznai uzsuku i sia tema ax.gif
Pati megstu ziureti rusu filmus ir serialus
vakar per 1 baltijos kanala pamaciau viena serija, tai siandien susiradau online ir perziurejau, labai uzkabinantis filmas wub.gif 4u.gif
Сериал Красавица (2012)
user posted image
http://videozal.net/...ret-onlayn.html
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2013 04 30, 15:19)
O baigėsi tai taip: tas mergas ruošėsi pakarti, bet Griška tuo metu susprogdino geležinkelį. Tada mergos, Griška, Mucha ir pašautas vokietis su tanku bando pabėgti, bet juos vejasi vokiečiai. Miške biški praoperuoja tą vokietį ir visi nusprendžia, kad vokiečio ir jų keliai turi išsiskirti. O gale kažkaip Griška pasimaišo prie upės skardžio tam vokiečiui. Jis pašauna Grišką, sakydamas, kad kitaip elgtis negaliu, nes jau artinosi jo ,,draugeliai vokiečiai", bet šaunu į tave taip, kad tu išgyventum....Vsio, gal kas žiūrėjo ir atsimins  mirksiukas.gif

bet tada buvo ruduo ar vasara, o toji blondinė laukėsi. Naujoje serijoje rodo kaip jie sutinka naujus metus, dabar vėl vasara ar ruduo,o blondinė nei nėščia, nei vaiką turi g.gif
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2013 04 30, 16:25)
bet tada buvo ruduo ar vasara, o toji blondinė laukėsi. Naujoje serijoje rodo kaip jie sutinka naujus metus, dabar vėl vasara ar ruduo,o blondinė nei nėščia, nei vaiką turi  g.gif


aha ir man užkliuvo,kur dingo nėštumas g.gif

ech.. ir vistik ilgu bus laukti kitų serijų rolleyes.gif

Laba diena 4u.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis 4u.gif

Vakarykštis mano gimtadienis buvo švelniai tariant liūdnokas verysad.gif Nepaisant to kad gavau galybę sveikinimų, kaip niekad.
Tai vat užbaigimui dienos dar save šiek tiek pagraudinau. Nežinau, gal mačiusios, gal ne...Bet labai jau už širdies griebia.....
Inga Jankauskaitė - "Chorų karai"
ir va dar
Žiurovai
verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 30 balandžio 2013 - 17:14
QUOTE(Julsita @ 2013 04 30, 09:53)

ACIU UZ GERA NAUJIENA 4u.gif lauksiu visu seriju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2013 04 30, 17:25)
bet tada buvo ruduo ar vasara, o toji blondinė laukėsi. Naujoje serijoje rodo kaip jie sutinka naujus metus, dabar vėl vasara ar ruduo,o blondinė nei nėščia, nei vaiką turi  g.gif

Gal eigoj kaip nors išaiškės kas ir kaip g.gif
Papildyta:
QUOTE(shimmer @ 2013 04 30, 16:45)

Сериал Красавица (2012)


Aš vis kinozale pažiūriu į jį,pažiūriu,bet dar ir nesiunčiau..Bijau užsikabliuot vėl siųstis naujus,nes nuo spalio 1 jau pradėsiu dirbt,tai noriu ištuštint savo prisiųstus filmus,bo paskui jau užruks mano žiūrėjimai verysad.gif
Atsakyti
o kur jus radot 1943 ? niekaip nerandu
Atsakyti
QUOTE(simoneta @ 2013 04 30, 20:22)
o kur jus radot 1943 ? niekaip nerandu

http://kinozal.tv/br...=...amp;t=0&f=0
Atsakyti