Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVII Tema)

QUOTE(sena pažįstama @ 2013 04 30, 20:24)
Ir siaip ji man tokia atsiserusi biggrin.gif Aliona tai kaip tikram kare pabuvus-visa iskudus, nusibaigusi, o Dasos zandai kaip burunduko biggrin.gif

ir man tokia mintis kilo tongue.gif
bet vis tiek įdomu pažiūrėti, tik kad jau daug ką pamiršus buvau
Atsakyti
laba visoms smile.gif
paziurejau_Нахалка (сериал) (2013)
user posted image
apie turtinga biznieriu tetušį ir jo vaikus. Dukra seka tėvo pėdomis, o sūnus, nors ir "valdo" kelias firmas, bet jam labiau patinka laisvas gyvenimas_orgijos ir t.t. 4u.gif
ziuret galima ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 01 gegužės 2013 - 14:55
Vai kaip sutapo, nes ir as paziurejau sita kuri ir Sim@ ziurejo

Tik truputi gal papildysiu tuo paciu- siuzetas prasideda apie du turtingus tetusius- tik vienas miescionis verslininkas (turi sunu kuris 'tusinasi'), o kitas - nemescionis (turi dukra) ir rustus toks, religingas, su visom giliom tradicijom. Vnz tradicijos jam sventas reikalas. Na tarkim, pakelia savo namu visus tarnus, namu valdytojus ir t.t. ir 06val ryto lauke prie veliavos visi gieda savo krasto himna.
Isleidzia jis dukra studijuoti i Maskva, zinoma, ja patiki kazkokiai vienisai giminaitei kuri devintas vanduo nuo kisieliaus... Ta siaip ne taip apsiima globoti ja. Susipazista karnavlo sventej ta dukra ir tas sunus (jis samoningai tam ruosesi is savanaudisku paskatu, nes jos tevas yra savininkas aukso kasyklu, o jis nori savo tevui irodyti, kad vertas ir gebes savo versla ant koju pakelti, bet spaudzia skolos, jam reikia daug pinigu, na ir suzinojes apie jos turtinga tetusi, ji jam tikras jaukas, ir tinkanti i zmonas). Per trumpa laika labai, jie susizada.
Ta jos teta ir jis (busimas jaunikis)- nuo pat pradziu susipazino nevykusiai, jis jai dar pareplikavo kad ji rengtis nesugeba graziai, kad atrodo kaip sene, vienu zodziu mymra isvadina. Ir ateina ta diena kai jis ateina pas savo suzadetine i namus aplankyti, o ten ta teta. Jie vienas ant kito danti griezia nuo pat pradziu. Tiesa, ta teta yra vaiku namu direktore. Nuostabi, jautri asmenybe.
Bet vieeeenas mazyyytis keblumas, kuriame ir slypi visas geris. Jis pagauna save tame, kad pradeda isimyleti savo suzadetines teta.

Man asmeniskai labai patiko, nes pastaruoju metu esu nereikli, ir tenkina lengvi, pozityvus ir paprasti filmukai su graziais jausmais. O jau tas balsas to 'suzadetinio' wub.gif

QUOTE
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2013 05 01, 13:30)
wub.gif man ir jis toks vyriskas ,nu labai patinka  wub.gif
Tai kad ta blondine DAsha pastojo po pirmo karto ,ir jau nescia nuo vasaros iki kitos vasaros  lotuliukas.gif  kazkaip paskaiciavau kad ji pastojo pirmam sezone ,o vat jau trecias sezonas ,ir du metai praeje  lotuliukas.gif
Ji juk tik viena kart su anuo miegojo ,arba daugiau nerode  biggrin.gif  g.gif  ir nesake ,nors siaip ji tai draugei (vardu nepamenu) sake po pirmos nakties pastojo ,nes tarp ju viskas buvo tik viena kart ,ji taip ramino jo zmona gi???

Nu ir kas man dabar isaiskins, kaip suprast Dasos zodzius:"nera jokio vaiko ir niekada nebuvo?" g.gif
O man Valteris grazus tik su kepure, o siaip plikas diedas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 05 01, 15:49)
Nu ir kas man dabar isaiskins, kaip suprast Dasos zodzius:"nera jokio vaiko ir niekada nebuvo?" g.gif
O man Valteris grazus tik su kepure, o siaip plikas diedas lotuliukas.gif

Oi trecio sezono as neziuresiu kol nebus visu seriju blush2.gif
Bet ji gal cia taip juokauja g.gif
Atsakyti
Mačiau, kad per TV1 rodo "Kaimo daktarę". Tik įdomu čia senas ar naujas serijas rodo? Nes sako, jog tęsinys.
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2013 05 01, 18:41)
Oi trecio sezono as neziuresiu kol nebus visu seriju  blush2.gif 
Bet ji gal cia taip juokauja  g.gif

drinks_cheers.gif as irgi lauksiu visu seriju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 05 01, 19:15)
drinks_cheers.gif as irgi lauksiu visu seriju smile.gif

drinks_cheers.gif as irgi 4u.gif

rekomenduoju_Вероника. Беглянка (2013)_cia dg_berods Visgi rekomendavo 4u.gif
http://vkino-tv.ru/l...ajn/18-1-0-1801
user posted image
Atsakyti
Laba, man labai patiko "meile is pragaro" 4u.gif Soriukas, nemoku rusiskai rasyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 05 01, 12:04)
Ramsiau kaip nuotaikos? Neliudek console.gif Truputi pozityvo
Virtuvėje valydama dvidešimt penktą žuvį ir iš nuovargio vos ant kojų stovinti žmona vyrui sako:
- Nuoširdžiai tau sakau: kitą kartą žvejyboje geriau tu gerk degtinę.



Visgi, nu tu pataikai kaip pirštu į akį bigsmile.gif Pralinksminai tikrai lotuliukas.gif
Be žodžių lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Reikėjo kontekstą matyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aš antrą diena šlykščią menkę turiu kepti, mat mūsų žuvies tėtis (mes su vaikais mb taip pakrikštijom) jos parvilko. Aš žuvies NEKENČIU, kaip Kazlas nekentė reklamos lotuliukas.gif NEKENČIU nuo vaikystės blink.gif Vienžu, aš ją turiu kepti...O dvokia kiap kažin ką doh.gif Ir staiga perskaitau tavo žinutę lotuliukas.gif lotuliukas.gif Net sesę pakviečiau paskaityti lotuliukas.gif
O šiaip liūdna. Šimet kažkaip prisiminė mane per gimtadienį daug kas....Pilnas telefonas zinuciu nuo pat ryto...bet nuo to ne lengviau... Tuoj pasitaisysiu ir nebebusiu liūdna tongue.gif
Vo šiandien mano Rapūzas su broliu keliavo į Akropoli Lego pirkti už draudimo pinigus smile.gif Dviese. Retai taip būna. Didysis kažkaip anksčiau kratydavosi mažėlio.....O dabar jau kuris laikas kaip ir nieko....

Atsakyti
Laba smile.gif

Beziurint 1943 pagavau save galvojant, kad paliks tustuma kai pabaigsiu ziureti... 6-sias serijas jau perziurejau ir liko nebedaug jau palyginus. Labai noreciau, kad pagrindinis ketvertukas liktu sveikas ir gyvas, bet matyt mission impossible. Itampos man kol kas per akis.
Tik Dasha man kaip mazas nepaklusnus vaikas, sakai viena o ji daro priesingai...
Bloga nuojauta kamuoja, kad visgi Valterio nebeliks (tikiuosi, kad klystu), per daug jau jo kolegos po juo 'kasa' del tos Dashos. Man jo taip pagailo kai jis jai pirsosi, nors gal gerai, kad sitaip viskas, nes ji tada ir saviems parsidavele butu ir vokieciams kaip atejune.
Neturiu supratimo su kuo Grisha liks/bus. Ir del Muhos pergyvenu, taip jis myli ta Aliona. Ir Galina gerai vaidina savo personaza.

Idomi idomu kaip te bus, speju, kad pagal pabaiga ir bus viskas aisku- ar bus tesinys ar ne.
Tai siandien i darba atvaziavau neissimiegojusi, nes visa nakti sapnavau kara. Galva kaip puodyne doh.gif

QUOTE(Ramsius @ 2013 05 02, 00:54)
Aš antrą diena šlykščią menkę turiu kepti, mat mūsų žuvies tėtis (mes su vaikais mb taip pakrikštijom) jos parvilko. Aš žuvies NEKENČIU, nuo vaikystės blink.gif Vienžu, aš ją turiu kepti...

Vo šiandien mano Rapūzas su broliu keliavo į Akropoli Lego pirkti
Dviese.

Man zuvis patinka essen.gif bet, yra vieenas dyyydelis BeT- as nemegstu dvieju dalyku- zuvies valymo ir lyginimo (drabuziu) schmoll.gif Vyras megejas kartais pazvejot jei kur prie ezero esam ar sodyboj prie prudo, bet as nevalau, iskept be problemu, bet valyt schmoll.gif Taip ir sakau- kieno linksmybe to ir pramoga biggrin.gif Kazkas kaifa gaudo bezvejojant o as matai turesiu valyti- na jau ne. Tai nuo santuokos pradzios- jis gaudo jis ir valo.
Kaip dabar pamenu ta diena kai pirmus metus susituokem ir teko man lygint jo kelnes, o jis darbe turi buti pasitempes, uniforma visa tiesiog ideliai tvarkinga, kelnes tik 'ant kanto' kaip stygos kokios. Tai kai islyginau brolyti po du 'kantus'...tai teko jam perlygint jas ir nuo to karto nepraso niekad irnesakyk.gif Vnz man i nauda tik isejo.

Zinau pagal save kaip tai mamos savimeile paglosto, kai vyresnelis su jaunesneliu va sitaip va.
Nors tarp mano vaiku nera jau toks didelis metu skirtumas, na bet vis tiek juk ne vienmeciai. Tai puikiai suprantu Ramsiau

___________________________
Labai zodziai man faini "А на меньшее я не согласен"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 02 gegužės 2013 - 11:11
Laba diena 4u.gif
Visgi, su vyro kelniu lyginimu ir pas mane tas pats lotuliukas.gif Nemoku lyginti kantų, nu niekaip lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
maniškis ir žvejys, galėtumėm vien tik žuvį valgyt. Kai parveža kelias žuvi, tai jis pats vienas ir išvalo ar išfiliuoja (priklauso nuo žuvies), bet kai perveža šimtus- tai padedu, ką darysi.
O 1943 lauksiu visų serijų 4u.gif
Atsakyti