Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVII Tema)

''Вверх тормашками'' /2013/
http://kinozal.tv/de....php?id=1085928
user posted image

QUOTE(ErikaN @ 2013 05 02, 13:49)
,bet kai perveža šimtus

Oho, tai bent galimybe blink.gif
Atsakyti
Tas rusu serialas Drugeliai tai superinis,su labai liudna pabaiga,bet man patiko,ziurejau vakar,bet dar siandien apie ji galvoju,bandau baigti dar ta kur kalejime veidus persioperuoja,tas ir neblogas,tik uztemptas.
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2013 05 02, 13:49)
Laba diena  4u.gif
Visgi, su vyro kelniu lyginimu ir pas mane tas pats  lotuliukas.gif Nemoku lyginti kantų, nu niekaip  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
maniškis ir žvejys, galėtumėm vien tik žuvį valgyt. Kai parveža kelias žuvi, tai jis pats vienas ir išvalo  ar išfiliuoja (priklauso nuo žuvies), bet kai perveža šimtus- tai padedu, ką darysi.
O 1943 lauksiu visų serijų  4u.gif

Na ,mergaitės,jungiuosi prie jūsų mirksiukas.gif Aš žuvį labai mėgstu.Galėčiau kasdien valgyt,bet šeimoj mėgstu tik aš,na ir mažiausias,kuris valgo kol kas dar beveik viską,ką paduodi.Vyresnieji vaikai tai tiktų Ramsiui į kompaniją-nė artyn.O vyras tai kaip čia pasakius...žvejot mėgsta,bet nežvejojęs...nedaug suklysiu,jei pasakysiu 10metų..o valgyt tai ir,kai padaryta,tai valgo,bet kad užsimanytų tai taip dar nėra buvę... O valymas,jei jau toks papuola,tai jau tik mano darbas.Jei
ne-reiktų mest šiukšlinėn.
Ir va į temą kaip tik fb radau smile.gif
user posted image
O lyginimas ir man baisi katorga doh.gif Kaip ir grindų plovimas blush2.gif
QUOTE(Jigsaw @ 2013 05 02, 18:29)
,bandau baigti dar ta kur kalejime veidus persioperuoja,tas ir neblogas,tik uztemptas.

Ar ne apie Otrožienie šneka eina? Jei taip,tai va jau pagaliau atradau filmą,kurio neištryniau,po pirmos serijos..Aš ir jį dabar žiūriu ir pagaliau patiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 02 gegužės 2013 - 19:36
QUOTE(Visgi @ 2013 05 02, 17:15)
Oho, tai bent galimybe blink.gif

Joooooooooooo, po to sapnuojas ta zuvis doh.gif
Atsakyti
Paziurejau ''Слуга государев'' /2007/
Trailer
http://kinozal.tv/de...s.php?id=360481
user posted image

Grazus kostiumuotas filmas, su graziais vaizdais, su zinomais aktoriais...
Iki 50-desimt min galvojau, kad numanau kas ir kaip, po 50 min supratau, kad klydau.
Pradzios ir pabaigos nepasakosiu, bet (su nutylejimu siokiu tokiu) atpasakosiu tik viduriuko istraukta is konteksto.

Samokslo teorijos, dvikova del moters, Petras I ir t.t
...Pasiuntinys prancuzas (aktorius Mileris) susidraugauja su rusu (tiksliau rusas su juo) ........ Rusas itikino ji, kad bus jo globeju ir mazdaug- tu tik jok su manimi ir tu pamatysi koks nuostabus musu krastas, merginos, kokios pirteles pas mus ir t.t. Kai paplake su vantom tai anam truputi sokas buvo nuo tos 'ruskajos banios', kai miegojo kluone, ir tuo metu uzpuole kaima, jam vaikuciai ginkla idave (kurie taip pat ten buvo pasislepe) ir jis isgelbeja mergina nuo prievartautojo, mate kaip to draugo rusu mergina nusove jo akyse, kaip ta rusa su savimi pasieme, kaip jis svetimsalis ta savo drauga pasirizo vienas vytis ir isgelbeti is tu niekadeju ranku, kaip jam atskubejo i pagalba gelbeti visos kaimo moterys (nes vyru ten beveik nulis)...
Buvo gaila Chadovo ir Arntgolc (bet jie nebuvo pagr.herojais)

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Ar filmas jau toks super-duper? Nepasakyciau, bet man patiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 02 gegužės 2013 - 21:18
QUOTE(Visgi @ 2013 05 02, 17:15)
''Вверх тормашками'' /2013/

4u.gif

QUOTE(Julsita @ 2013 05 02, 20:18)
Ir va į temą kaip tik fb radau smile.gif

geras cia lotuliukas.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 05 02, 22:17)
Paziurejau ''Слуга государев'' /2007/

4u.gif
aciu uz rekomendacijas 4u.gif

labas visoms. as vis dar su Beglianka draugauju smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
vakar ziurejau, patiko http://serialu.net/frodja/
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(ErikaN @ 2013 05 03, 08:24)

thumbup.gif siandien baigiau ziureti si filma.Mano simpatija Сергей Горобченкo vaidina wub.gif
Atsakyti
''Любовь с первого вздоха'' /2013/
http://kinozal.tv/de....php?id=1086612
user posted image
Atsakyti
QUOTE(eris @ 2013 04 30, 23:36)

4u.gif kokie taiklus zodziai raudonai parasyti jusu parase smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sambuka** @ 2013 05 03, 13:34)
Sveikos,

thumbup.gif  siandien baigiau ziureti si filma.Mano simpatija Сергей Горобченкo vaidina  wub.gif

thumbup.gif oi,aciu,si aktoriu ir as myliu smile.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2013 05 04, 20:42)
4u.gif kokie taiklus zodziai raudonai parasyti jusu parase smile.gif
Papildyta:

thumbup.gif oi,aciu,si aktoriu ir as myliu smile.gif

4u.gif labai labai patiko filmas FRODIA.toks grazus,geras wub.gif
Atsakyti