Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVII Tema)

QUOTE(Apuokas @ 2013 04 08, 10:22)
o po to kaip maitinsiesi?  rolleyes.gif

o po to stengsiuos laikytis MĖ (mažiau ėsk)

užsidėjau
http://kinozal.tv/de...s.php?id=639186
user posted image
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2013 04 08, 09:28)
beveik 5 kg  ax.gif

bigsmile.gif thumbup.gif man tiek būtų pats tas ax.gif

QUOTE(Apuokas @ 2013 04 08, 10:22)
Į temą- nėr ką žiūrėt  unsure.gif Nebent pro langą  bigsmile.gif Ilgai lauktas vaizdas  biggrin.gif

g.gif įdomu koks,nes jau tos snaigės iš proto išvarys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Komilfo* @ 2013 04 08, 11:26)
g.gif įdomu koks,nes jau tos snaigės iš proto išvarys  doh.gif

Pas mus dabar tai nuteikiantis geram:saulutė šviečia,nuo stogo varva..Ech-greičiau nuvarvėtų..Vyras savaitgalį leido ant Vokietijos-Olandijos sienos,tai sakė +10,su basutėm ir tik džemperiu vaikšto ... Na ir pas mus gal jau tuoj panašiai bus g.gif
Man ir rupūs miltai reik susirūpint savo svoriu,nes pilvas pusmetriu prieš mane eina doh.gif Kaip tai sunkiai veikia ir dieta MĖ,bet kur ji labai veiks,kai ir amžius jau matyt tas,kai apykaitos apsisukimai lėtesni(nes po dukros gimimo su šita dieta man maždaug per pusmetį pavyko numest 20kg),o ir judesio apskritai mažai-atskėliau,pavalgiau,valgydama klest prie kompo,paskui apsitvarkius,jei oras geras,su mažiuliu truputuką laukutin,vaiką pietų užsimigdžius vėl sėdimoji betarpiškai prilimpa prie kėdės ir mamka žiūri filmus.Fizinio darbo gauna tik pirštai-mat būna priversti megzt-nert.Tai va taip ir gaunasi,kad svorį "meti" amžinai,o jis,brudas,linkęs geriau augti,nei mažėti doh.gif tai va prieš pusvalandį gavau gerą virtualų spyrį subinėn nuo draugės thumbup.gif Ji jau keletą savaičių lanko sporto klubą.Tai paskambino ir griežtai pasakė ŽINAI KĄ,DRAUGE,SU SAVO NUGARA TU TUOJ VISAI NEPAEISI,TAI VARAI SPORTUOT. JULIUKĄ GALI IR PAS MANE ATVEŽT IR PIRMYN. N dar daugiau ji man ten supasakojo,o man jau kaip ir parūpo,kad gal ir nugarą pataisyčiau,ir lašiako kokį gramą nutirpinčiau..Tai va gal su dukra nuo ryt ir pamėginsim ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 08 balandžio 2013 - 10:39
QUOTE(*Komilfo* @ 2013 04 08, 11:26)
g.gif įdomu koks,nes jau tos snaigės iš proto išvarys  doh.gif

Sniego kalnai, bet nors nesninga lotuliukas.gif O ant saulutės jau ir balos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apuokas: 08 balandžio 2013 - 10:39
QUOTE(Julsita @ 2013 04 08, 11:31)
Tai va gal su dukra nuo ryt ir pamėginsim  ax.gif

thumbup.gif

QUOTE(Apuokas @ 2013 04 08, 11:38)
Sniego kalnai, bet nors nesninga  lotuliukas.gif O ant saulutės jau ir balos  ax.gif

doh.gif jau greit tablečių reiks nuo to sniego biggrin.gif

o aš tai laikausi kelių dietų,nes nuo vienos nepavalgau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 04 08, 11:31)
Pas mus dabar tai nuteikiantis geram:saulutė šviečia,nuo stogo varva..

Tai paskambino ir griežtai pasakė ŽINAI KĄ,DRAUGE,SU SAVO NUGARA TU TUOJ VISAI NEPAEISI,TAI VARAI SPORTUOT. JULIUKĄ GALI IR PAS MANE ATVEŽT IR PIRMYN. N dar daugiau ji man ten supasakojo,o man jau kaip ir parūpo,kad gal ir nugarą pataisyčiau,ir lašiako kokį gramą nutirpinčiau..Tai va gal su dukra nuo ryt ir pamėginsim  ax.gif

Vilniuj zvarbus oras, niaukstosi, vejas. Prognozes skaiciau, tai dar balandzio 20 naktimis sniega zada lotuliukas.gif

Visa vasario menesi kasdien sportavau. Ir ne vienas kg nenukrito verysad.gif Dabar pirmadieni pradejau su varske ir kefyru, gal seksis geriau... unsure.gif
Atsakyti
aš jau laukiu daržo, šiltnamio. va ten sportas ir sveikata biggrin.gif thumbup.gif prasidės savos salotos, vyro nebus, galėsiu pasireguliuot meniu
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 04 08, 12:36)
Vilniuj zvarbus oras, niaukstosi, vejas. Prognozes skaiciau, tai dar balandzio 20 naktimis sniega zada lotuliukas.gif

Visa vasario menesi kasdien sportavau. Ir ne vienas kg nenukrito verysad.gif Dabar pirmadieni pradejau su varske ir kefyru, gal seksis geriau... unsure.gif


Ojetau,sena pažįstama,visas tavo postas man nieko gero nežada lotuliukas.gif
QUOTE(arden @ 2013 04 08, 12:42)
aš jau laukiu daržo, šiltnamio. va ten sportas ir sveikata biggrin.gif  thumbup.gif  prasidės savos salotos, vyro nebus, galėsiu pasireguliuot meniu

thumbup.gif
Aš ir šiemet planuoju turėt daržą...balkone lotuliukas.gif Mama pasodino kažkokių pomidorų,kurie augt gali vazone balkone.. Aišku,ten nebus valgymui pilna burna,bet man jau faina vien tuo,kad mažiulis galės ateit,nusiskint ir valgyt..Jei tik augs,aišku tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*Komilfo* @ 2013 04 08, 12:33)
thumbup.gif
doh.gif jau greit tablečių reiks nuo to sniego  biggrin.gif

o aš tai laikausi kelių dietų,nes nuo vienos nepavalgau  blush2.gif

Nu ką, prašom ir sniegelio nail.gif doh.gif

Aha lotuliukas.gif
Atsakyti
Eikit sau-nereikia man to sniego schmoll.gif Nors kaži ar neateis,nes saulė jau dingo g.gif Reik su mažium greičiau eit laukan g.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 04 08, 13:19)
Ojetau,sena pažįstama,visas tavo postas man nieko gero nežada  lotuliukas.gif

thumbup.gif
Aš ir šiemet planuoju turėt daržą...balkone  lotuliukas.gif  Mama pasodino kažkokių pomidorų,kurie augt gali vazone balkone.. Aišku,ten nebus valgymui pilna burna,bet man jau faina vien tuo,kad mažiulis galės ateit,nusiskint ir valgyt..Jei tik augs,aišku  tongue.gif

Ne i tema mes cia varom, tuoj moderatore pratrins, ale dar pavarysiu, vis tiek rusu filmu badas man. Simet ir as pasisejau balkoniniu pomidoriuku, auga graziai, ispikiavau. Sodinsiu i vazonus ir i veranda, nors turiu siltnami kieme, ale dveji metai is eiles juos ten maras sunaikina doh.gif Tai bandysiu simet verandoj, ten kaip siltnamis koks, pernai man isnestas citrinmedis 5 citrinas subrandino. Tiesa, derliaus nesulaukem, nes parnesus i kambari, citrinmedis numete visus lapus ir visus nesunokusius vaisius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 04 08, 09:40)
Kol kas dar tik 12 įdėta.  O Ženskij doktor jau žiūrėjai,nors ir dar tik 24 serijos iš 60 sudėtos.

Aga taip ir supratau, idomu ilgai temps su likusiom 12 g.gif ... Apie doktora lyg maciau pirma sezona biggrin.gif tik galvoju pradeti jau antra ar laukti Sklifo rolleyes.gif
Atsakyti