Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVII Tema)

Paziurejau sita.
Is pradziu galvojau, kad pirmame plane bus sitie jaunieji, bet ne, pirmame plane yra jaunikio buvusi mergina ir jaunosios buves vaikinas...
Apie tai kaip 'buves' su 'buvusia' uzmezga plana chuligana esamus jaunuosius isskirti/supykdyti, bet netiketai patys pajaucia vienas kitam sipmatija......
QUOTE
''Невеста моего жениха'' /2013/
http://kinozal.tv/de....php?id=1077572
user posted image

Kas liecia dietas, man labiausiai tinkama - kaloriju skaiciavimas. Visa kita- man netinka, mat as is tu kur man patinka valgyti ka noriu ir kada noriu. Kodel buten sita dieta? Todel, kad ji mano organizmui ir tiko ir patiko ir pasitvirtino. Su vaiko gimimu priaugau per daug svorio ir per sesis menesius numeciau 25kg. Grizau prie savo 60kg. Pradzioje tik sunkiau buna kol ji padeda tau 'isatyti' tave i norimas vezes, o paskui ji padeda isiklausyti i savo apetito 'balsa'- ar tikrai to nori ar tik 'akys' to nori ka mato... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 04 08, 21:50)


Kas liecia dietas, man labiausiai tinkama - kaloriju skaiciavimas. Visa kita- man netinka, mat as is tu kur man patinka valgyti ka noriu ir kada noriu. Kodel buten sita dieta? Todel, kad ji mano organizmui ir tiko ir patiko ir pasitvirtino. Su vaiko gimimu priaugau per daug svorio ir per sesis menesius numeciau 25kg. Grizau prie savo 60kg. Pradzioje tik sunkiau buna kol ji padeda tau 'isatyti' tave i norimas vezes, o paskui ji padeda isiklausyti i savo apetito 'balsa'- ar tikrai to nori ar tik 'akys' to nori ka mato... smile.gif

Tai aš būtent su šita dieta po dukros gimimo ir numečiau nuo 80iki 60kg.Pirmiausiai perskaičiau Vaištarienės knygutę Valgau ir lieknėju ir kibau ščyrai.Pirmos trys dienos sunkios buvo,paskui lengviau,o kai jau svarstyklės pradėjo rodyt rezultatą,išaugo sparnai.. Paskui jau net neskaičiavau kalorijų,o tik laikiausi to režimo ir kiekį stebėjau..O dabar kažkaip nesigauna,nor nusišauk doh.gif
Ale tai pavasariu pakvipu-per visas temas pagrindinės diskusijos apie dietas lotuliukas.gif
O aš jau baiginėju ir Sklifo parsiųstas 12 serijų.Dabar vėl žiūrėsiu,kai kitas 12 sudės,kad nereiktų čia man po serijukę žiūrėt..
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 04 08, 22:40)
Vaištarienės knygutę Valgau ir lieknėju

Mano kelrode A. Mieliauskiene

_________________________________
Cia mazdaug teip biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Ramsiau,kuičiuosi aš gi dabar Odnoklasnikuose ir va taip sau ant durniaus paieškoj įrašiau Jaroslav Boiko.Bože bože kiek jų ten yra,bet svarbiausia ir Žaliaakis su 5 foto lotuliukas.gif
Einu dar kokių aktorių paieškosiu smile.gif
Atsakyti
''Выхожу тебя искать'' (2 сезон) /2013/
http://kinozal.tv/de....php?id=1078354
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 04 09, 10:20)
''Выхожу тебя искать'' (2 сезон) /2013/
[

Pavadinimas labai girdėtas.Ar aš mačius pirmą sezoną? Niekas nežinot? lotuliukas.gif
Atsakyti
aš tikrai nemačius biggrin.gif

labas rytas 4u.gif

kalorijų skaičiavimas man tamsus miškas, nemokėčiau turbūt blush2.gif dabar po šitos dietos, griežtai po 18 val nė kąsnio. po antros dukros numečiau svorį tokiu būdu. ilgokai, bet užtikrintai laikės thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

Aš vis užsuku, filmų prisigraibau ir lekiu žiūrėt.

Идеальный брак - man patiko, gal kiek per daug serijų kaip tokiam filmui, bet neprailgo, juo labiau aktoriai surinkti tikrai neblogai, keletoje vietų juokiausi iki ašarų biggrin.gif

Королева бандитов - į metų man labai patikusių filmų penketuką garantuotai pateks. Rekomendacija su pliusu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 04 09, 10:20)
''Выхожу тебя искать'' (2 сезон) /2013/
http://kinozal.tv/de....php?id=1078354
user posted image

aciu thumbup.gif maciau pirma dali,tai dabar laksiu visu seriju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 04 07, 16:42)
''Прорыв /2006/''
''Точка взрыва'' /2013/
''45 секунд'' /2013/

4u.gif aciu uz rekomendacijas

QUOTE(arden @ 2013 04 07, 17:52)

aciu, jau siunciuos 4u.gif

QUOTE(sena pažįstama @ 2013 04 08, 08:44)
"Bajezet"

4u.gif

QUOTE(arden @ 2013 04 08, 10:27)


QUOTE(Visgi @ 2013 04 08, 21:50)
Paziurejau sita.

4u.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 04 09, 10:20)
''Выхожу тебя искать'' (2 сезон) /2013/

4u.gif nepamenu, ar maciau 1 sezona? blush2.gif

laba visoms 4u.gif lauke kaip ir pavasaris butu, jei ne tas prakeiktas sniegas blink.gif
2 dienas, tiksliau vakarus, ziurejau I byla vojna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 04 09, 09:18)
Ramsiau,kuičiuosi aš gi dabar Odnoklasnikuose ir va taip sau ant durniaus paieškoj įrašiau Jaroslav Boiko.Bože bože kiek jų ten yra,bet svarbiausia ir Žaliaakis su 5 foto  lotuliukas.gif
Einu dar kokių aktorių paieškosiu  smile.gif

tongue.gif Ateik pasmane i draugus Odnoklasnikuose, supazindinsiu su originalu tongue.gif O jei rimtai, klonu daugybe, ale tikras visgi yra smile.gif

Kankinuosi kasdien su po 2 serijas Semejnyj Detektiv. Ot zverys,negali visu 40 iskart sudeti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 09 balandžio 2013 - 18:23
QUOTE(Ramsius @ 2013 04 09, 19:21)
tongue.gif Ateik pasmane i draugus Odnoklasnikuose, supazindinsiu su originalu tongue.gif O jei rimtai, klonu daugybe, ale tikras visgi yra smile.gif

Nu jau net suintrigavai.Tuoj einu tavęs ieškot tenai ir pažiūrėsiu,ar tikrą žiūrinėjau,ar ne smile.gif
Atsakyti