Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVII Tema)

QUOTE(ErikaN @ 2013 05 28, 15:41)
Visgi, gerą angelą sargą turi  4u.gif

Vakar per teliką nužiūrėjau šitą
http://serialu.net/l...-protiv-straha/

3*tpfu, kad tik neisgasdint jo smile.gif
Puske su vyru daugiau issigando nei as, jie vos infarkto negavo.
As nespejau net normaliai issigasti user posted image

Ir kaip filmas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 05 28, 15:52)
Ir kaip filmas? smile.gif

Apie filmą neturiu ką paskayti blush2.gif Mačiau, kad apie daktarus. Neturiu kada rimtai žiūrėti, lauksiu žiemos sezono biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 05 28, 13:59)
Tai tu daktarisku daug yra,ar norit butent apie kaimo daktarus?

Ne, ne būtinai daktariškas, bet kad būtų šviesus, lengvas, paprastas, be jokių serialams būdingų didelių melodramų ir pan.
QUOTE(Vilioja @ 2013 05 28, 14:17)
"Ženskij doktor" smile.gif

Ačiū, bet šitą jau mačiau per TV, visai patiko.

O kaip "Московская сага", gal žiūrėjot, ar verta dėmesio?
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 05 28, 16:57)
O kaip "Московская сага", gal žiūrėjot, ar verta dėmesio?

Tikrai zinau, kad cia kazkas ziurejo ir patiko mastau.gif Tik reik palaukt kol atsilieps tas 'kazkas'.
Atsakyti
tas kažkas aš smile.gif nes man labai patiko smile.gif bet buvo kam ir nelabai. čia jau skonio reikalas smile.gif

labas 4u.gif

mačiau ramsiukas paseno, tai spaudžiam dešinę ir linkim gero starto pirmoj klasėj wink.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2013 05 28, 18:26)
mačiau ramsiukas paseno, tai

Ramsiau, ar girdi ka sako biggrin.gif Oi negaliu hihihi.gif
Kur jau ten paseno, va ziurekit kaip Ramsius striksi irnesakyk.gif
Ir save ten matau, ir kai kurias kitas RF megejas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2013 05 28, 18:26)
tas kažkas aš smile.gif nes man labai patiko smile.gif  bet buvo kam ir nelabai. čia jau skonio reikalas smile.gif


Ir man patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 05 28, 18:55)
Ramsiau, ar girdi ka sako biggrin.gif Oi negaliu hihihi.gif
Kur jau ten paseno, va ziurekit kaip Ramsius striksi irnesakyk.gif
Ir save ten matau, ir kai kurias kitas RF megejas biggrin.gif


Ups,dabar jau man,kaip žirafai ilgu kaklu,prašom paaiškint: čia ištikrųjų Ramsius striksi? Ir kas tas RF g.gif
O aš kaip tik ką tik iš savo vidurinėlio pradinės mokyklos baigimo šventės.Ech kaip patiko wub.gif Kaip gražiai mokytojos sugalvoję,o jau koncertas wub.gif wub.gif wub.gif Nė nesuskaičiuoju kiek kartų iš paskutiniųjų tvardžiausi,kad ašaros riedėt nepradėtų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 28 gegužės 2013 - 18:59
Kadangi db negaliu sau leisti ilgu filmu ziureti, optimaliausias man variantas max nuo 1-4 seriju, tai nusiciupau ''Сестренка'' /2007/

Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1093352

user posted image


QUOTE(Julsita @ 2013 05 28, 19:57)
Ups,dabar jau man,kaip žirafai ilgu kaklu,prašom paaiškint: čia ištikrųjų Ramsius striksi? Ir kas tas RF  g.gif

Na Julsita net kvatot pradejau, aciu tau lotuliukas.gif As cia Ramsiui tipo upa keliu, o tu tokiu rimtu veidu klausi lotuliukas.gif Zinoma, kad ten ne Ramsius, is intiko si foto, o 'RF' megejos (Rusisku Filmu)- cia koduote tokia biggrin.gif Pamenu kaip mane viena kart isduret su ten kazkokiom koduotem (nepamenu jau db) irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 05 28, 20:10)

Na Julsita net kvatot pradejau, aciu tau lotuliukas.gif As cia Ramsiui tipo upa keliu, o tu tokiu rimtu veidu klausi lotuliukas.gif Zinoma, kad ten ne Ramsius, is intiko si foto, o 'RF' megejos (Rusisku Filmu)- cia koduote tokia biggrin.gif Pamenu kaip mane viena kart isduret su ten kazkokiom koduotem (nepamenu jau db) irnesakyk.gif

Tai va va-išsidūriau dabar aš blush2.gif
O ta koduotė tai nemirtinga-RST (ryškus sekso trūkumas)
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 05 28, 19:57)
O aš kaip tik ką tik iš savo vidurinėlio pradinės mokyklos baigimo šventės.Ech kaip patiko  wub.gif Kaip gražiai mokytojos sugalvoję,o jau koncertas  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Nė nesuskaičiuoju kiek kartų iš paskutiniųjų tvardžiausi,kad ašaros riedėt nepradėtų  blush2.gif

O as ketvirtadieni lekiu i paskutini skambuti, jau dabar pradedu graudentis, kai pagalvoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2013 05 28, 21:00)
O as ketvirtadieni lekiu i paskutini skambuti, jau dabar pradedu graudentis, kai pagalvoju  blush2.gif

ir pas mus ketvirtadieni drinks_cheers.gif Kaip greitai,atrodo tik neseniai pirmoke buvo unsure.gif
Atsakyti